Ozval sa mi bývalý

10. sep 2022

Také mám nervy,že to musím tu napísať .rozišiel sa s frajerkou pred 2 týždňami a hneď sa ozval čo si myslí ,že sa mu hodím okolo krku? Rozišli sme sa v dobrom,boli sme kamoši atď späť ho nechcem ale keď mal vzťah tak zrazu kamarát nebol ,nepísal,nevolal a teraz to chce obnoviť! Nie je to trochu sebecké od neho? Boli by ste znova kamošky? Aký je váš pohľad skúsenosť? Dik

tamarkissova
10. sep 2022

Nooo keby ste sa rozišli v dobrom tak asi takto nereagujes. Keď mal frajerku tak je jasne že sa ti neozval, ty sa ozývaš druhým keď si zadaná? Je slobodný, možno mu chýbaš a chce sa vrátiť, čo ty vieš. Možno mu to všetko chyba. Nepíš takéto veci na modry konik ale jemu.

autor
10. sep 2022

@tamarkissova veď som mu povedala,ale myslela som že sme kamoši ,kja som sa mu ozývala keď som mala vzťah naozaj často kamarátsky ,ja len že kamarát by sa ozval aj keď je vo vztahu

miadi
10. sep 2022

A preco sa hnevas? Ved nemusis byt jeho kamoska ani nic ine. Zi si svoj zivot a jemu popraj vela stastia v laske..

tamarkissova
10. sep 2022

Tak ak chceš sa s ním baviť tak sa bav a keď nie tak ho pošli nech si žije svoj život

autor
10. sep 2022

@miadi ale ja chcem byť jeho kamoška a vraj aj on sa ale prečo nechcel keď bol vo vzťahu?

bosorka2302
10. sep 2022

Urcite uz by som sa neozvala, znova by bol chvilu s tebou a popritom hladal inu a keby ho nejaka ocarila tak by si pre neho prestala existovat

deti95060810
10. sep 2022

by som ho poslala do čerta... mňa ex už nezaujímajú.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alienkami
10. sep 2022

Možno to vadilo tej frajerke. Možno to bola harpya. Pokiaľ sa len odmlčal a nebol na teba hnusný, tak by som kontakt obnovila. Samozrejme len v kamarátskej rovine. Ak vám to kamarátstvo predtým fungovalo

deti95060810
10. sep 2022

@zoro9836 sa mi nezdá..

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessie12
10. sep 2022

keby sa mi ozval ex, tak menim telefonne cislo a idem na policiu.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessie12
10. sep 2022

@zoro9836 ved ja to neporovnavam, len pisem co by som urobila

estrella5
10. sep 2022

Možno mu to vo vzťahu neprišlo vhodné vypisovať si/stretávať sa s ex, aj keď len kamarátsky... Možno to vadilo jeho už tiež ex, a tak keď tvorili pár jej v tom vyhovel... Podľa mňa normálna vec a nehnevala by som sa. Chápala by som ho a už by bolo len na mne, či chcem znova obnoviť kamarátsky (alebo nebodaj partnerský) vzťah alebo už nie...

svokrinjazykmonika
10. sep 2022

Ja by som ho zablokovala 😂 Určite mi netreba sa kamarátiť s ex, načo je to dobré? Chlapec sa rozišiel tak vypisuje každej babe čo pozná a skúša ktorá mu sadne na lep. Určite nie si jediná ktorej sa po rozchode ozval. Iba hľadá niekoho aby zabudol na bývalú a hlavne kde by si mohol opäť pichnúť.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
10. sep 2022

Nechapem Ved ked chces byt len kamoska tak sa zmier stym ze vzdy ked bude mat nejaky vztah budes na vedlajsej kolaji. Ja moc neverim na kamaratstvo medzi hetero zenou a hetero muzom co nie su rodina.. a ex v kamaratstve je este inak kategoria… ked chces byt kamoska tak bud .. zabudni na urazene ego ( casto aj zeny ked maju novy vztah zabudnu na kamosky ) a mysli na to ze kamarat je smutny Rob mu vrbu od toho su kamosi.. no nenechaj sa zamotat ci namotatt do romantickeho /mileneckeho vztahu s ex.

domiinikka
10. sep 2022

Nevola sa Roman M. ? Lebo mi to niečo pripomína

petricka22
10. sep 2022

Tiez nerozumiem, preco to tak prezivas. Pokial mas v sebe vsetko, co sa jeho tyka uzavrete. Tak ti je suma-fuk, ci ti pise, alebo nepise, ci ma frajerku, alebo nema. Mozno mu naozaj ona zakazovala kontakt s tebou. Ak chces s nim byt nadalej kamaratka, tak bud bez zbytocnych otazok, ak nie, tak na neho kasli. Ved ty jedina rozhodujes o tom, kto bude v kruhu tvojich blizkych.

kassandra25
10. sep 2022

A co ked sa ti ozval ten chudák? Ozvat sa moze a ma dovolene aj na amen mariu. Vsak je na tebe ako zareagujes atd. Ci budu vypisovacky alebo len 1 odpoved. Je len na tebe, co....

autor
10. sep 2022
annamarin
10. sep 2022

Ja by som mu uz neverila, ze je oravy kamarát. Toto si kamaráti nerobia. Kedze som si to zazila a nie len zo strany ex, ale aj zo strany "kamaratov" tak nie. Ja by som neprerusila kontakt s kamaratmi. Ani keby ma o to partner poziadal. Proste nie. Z tohto mojho viackrát zraneného vnútra som sa poučila a ludom, kt. za to nestojím a kt. na mna vedia lahko zabudnúť, tak tí si nezaslúžia 2. sance. Ja ked som take dala, tak sa mi vzdy vrátilo to isté.

panb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laska86
11. sep 2022

Ked bol vo vztahu asi sa to nepacilo jeho priatelke..nie kazdemu je po chuti ked si partner/ka vypisuje alebo vola s ex..mne osobne by to vadilo🤷

laska86
11. sep 2022
alexandrahaspi
11. sep 2022

Ja som taka, ze by som si neodpustila sa opytat. Nieco v zmysle ze co si teraz na mna spomenul, preco sa neozyval predtym. Normalne na rovinu nech ti povie, mozno mal nejake dovody, mozno mu to budes vediet odpustit, mozno nie… mozno chce sex, potom nech ti to povie tiez nech vies na com si. 😅 mna taketo hry nebavia. mam rada komunikaciu narovinu.

autor
11. sep 2022

@alexandrahaspi opýtala som sa. Povedal že keď mal vzťah tak nechcel jej to robiť! Ale aj tak raz za 1-2 mesiac napisal

alexandrahaspi
11. sep 2022

Tak potom je to na tebe, ako to citis podla toho sa rozhodni 🙂 lebo zas chapem aj jeho argument. Zalezi ci aj ty mas priatela a nevadi ti pisat si s ex.