Neverím mu. Mám odísť?

12. sep 2021

Ahojte. Potrebujem sa vyrozpravat a vypočuť si nazor. Vydata som uz ten nejaky piatok. Mame aj deti. A po prvom dieťati sa zacali problemy. Preslo mu to potom bolo nejake obdobie dobre. Prisiel abort (mozno to tak malo byt ale na 50%je na vine partner) bola som smutna z toho ze som prišla o bábätko. Dostala som sa nejak z toho. Potom po niekolkyvh rokoch som ostala znova tehotna. Tehotenstvo prebehlo az do konca v poriadku. Po cca 2 rokoch som ostala neplanovane tehotna a tymto to zacalo bolo to posledna kvapka. Neprajem to nikomu. Vlastny chlap. Ma poslal na interupciu. Prosila som ho kym pojdem ze nech ma neposiela te to male za to nemoze. Nedal sa obmakcit. Ja som. Uz nemala ani sil plakat po zakroku. Bola som vycerpana fyzicky ale aj psychicky. Myslim ze uz s nim nechcem osta mam deti ale myslim ze tak by to bolo nsjlepsie aj ked budem sama s detmi bude to tazsie. Ja uz tomu cloveku nefokazem verit. Hadky skoro na dennom poriadku. Co mam robit zostat alebo odist???

11mirka22
12. sep 2021

Odid.

lucasam
12. sep 2021

Preco si ho posluchla?Zbalit veci a odist.

autor
12. sep 2021

@lucasam lebo som bola asi hlupa lutujem. Vobec ze som to urobila ale uz to nevratim späť 😪

jaskolka
12. sep 2021

Úprimne si mala odísť už keď vyrukovak s potratom. Preboha, ako sa dá dotlacit jedna dospelá osoba na zákrok, ak ho nechce? Vari ta tam v bezvedomí dovliekol a priputal na stôl? A teraz sa pýtaš, či máš odísť? Skôr nechápem, že si ešte s nim ostala... Už včera bolo odísť neskoro...

fleur1111
12. sep 2021

Odísť si mala už dávno. A začni pracovať na sebaucte.

lienka.7
12. sep 2021

Prepac ale nechapem ta... drzal ti snad pistol pri hlave ze musis na potrat???
A odist si mala uz vtedy. Teraz uz je neskoro.

ifava
12. sep 2021

Nedovolila by som chlapovi aby rozhodol za mna o tom, ci si dieta necham alebo nie. Uz to by pre mna bol koniec.

petulka124
12. sep 2021

Uz vcera bolo neskoro! Ja by som odisla. Nechapem ze si ho posluchla a isla na potrat.

777januska777
12. sep 2021

Ja rozumiem, prečo si poslúcha. Viem si predstaviť ten tlak, ked si neplánovane tehotná a nemáš nikde podporu, nie každá dokaze odporovať. Strach z neznámeho je často silnejší. Pre toto potrat pre mňa nikdy nebude možnosť, lebo vždy všetci tu zodpovednosť a nasledky presunu na ženu. A to ci chceš alebo nechceš odísť je už len na tebe. Poznám par, ktorý zostal spolu aj po tom ako ju on posielal na potrat (nešla, odolala), ale ich vzťah sa zlomil a zostal zničený. Myslím si, ze vás vzťah sa už nenapravi nikdy, lebo ty obvinujes jeho (ale aj seba) z toho co ste urobili a tým, ze on to ani nerieši a pre neho to bola možnosť, tak ani neľutuje a teba to ešte viac ničí a aj bude ďalej ničiť.

deti95060810
12. sep 2021

ja som manžela neposlúchla. Na potrat som nešla. Mala som doma aj papiere, ale potom som si to rozmyslela a papiere zahodila....hneď som vyzdravela. Krátko predtým som si myslela že sa psych. zrútim.... odvtedy je to už pekných pár rokov a spolu sme stále... 😉

lija22
12. sep 2021

jezis preco preco? dajte jej pokoj. rozhodla sa akovedela v danej chvili.
Zienka, mama, nehlad uz do minulosti. Rozhodla si sa spravne, tak ako to malo byt. Uz nic nelutuj a hlad dopredu. Ak manzela nelubusa neda sa s nim fungovat, nuz jednoducho nie je ten pravy pre teba. premysli odchod, rozvod atd. bude dobre 🙏❤️

rebellefleur
12. sep 2021

Prajem ti veľa síl ❤️🙏 odid prosím ta..

kitycat
12. sep 2021

A kam pojdes?

osky
12. sep 2021

Odist si mala predtym.
Teraz uz je to jedno.
To male za to nemohlo.chudatko.
Len ty vies,ci mu dokazes odpustit a zit s nim.

taskataska
13. sep 2021

Ty sa fakt pytas, ci zostat s clovekom, ktory ta viacmenej donutil do upt?

povedz mi, ako velmi ho lubis
Jako uzasTny otecko to je...

hovno hovno zlata rybka, ze ano....

autor
13. sep 2021

@osky ja s tym zijem odkedy sa to stalo a vymazať sa zo spomienok nedá 😪

fleur1111
13. sep 2021

Nehnevaj sa, ale nikto ti nedržal pištoľ pri hlave. Zober si z toho ponaučenie a neklad chlapa na prvé miesto v tvojom živote. Bohužiaľ, dieťaťu život nevrátiš, tak sa aspoň pokus žiť život zmysluplnejšie.

autor
13. sep 2021

@fleur1111 nevies akpbtp bolo tak nehovor ked nevies. Ja som bola k tomu prinutena

fleur1111
13. sep 2021

Ako ta teda k tomu prinútil ?

autor
13. sep 2021

@fleur1111 no ako povedal ze musim. Ist a nezaujima ho to mam ešte deti tak som pozerala aj nane aby neboli bez otca

fleur1111
13. sep 2021

No a teraz zase zvazujes odchod, čiže znovu sme pri tom istom - že existuje možnosť, že aj tak “budú bez otca”.

mabenn
13. sep 2021

Boze zena...tak vela si kvoli nemu dokazala stratit...preco? A ty sa bojis ze deti budu bez otca? S akou mamou? Takou co otcovi vycita 2 potraty? Toto nie je dobre...To radsej len nech maju hrdu vyrovnanu silnu mamu ako oboch rodicov v takom prisernom vztahu

rebellefleur
13. sep 2021

Baby, nenakladajte jej kvôli potratu, to si v sebe bude niesť celý život bohužiaľ 😒 skôr ju podporte aby dokázala ohľadom toho chuja spraviť správne rozhodnutie..

autor
13. sep 2021

@rebellefleur dakujem za podporu

lujziana44
13. sep 2021

Odíď a to čo najrýchlejšie. Podľa mňa ťa už zničil dosť a zaslúžiš si proste niečo lepšie. Mať sa lepšie a nebáť sa. Musíš nejak pozbierať všetky sily na to, aby si to dokázala a dala aj sebe aj eťom lepší život, než máte teraz. Moc ti budem držať palčeky

autor
13. sep 2021

@lujziana44 dakujem

dusankomoj
13. sep 2021

HRDINKY! Odísť! A kam? A prečo by mala ONA odísť? Čo takto,porozprávať sa ako dvaja dospelý ľudia a na základe toho sa zariadiť? Chlapom treba niekedy veľmi priamo povedať,čo cítiš a chceš.Možno nechcel ďalšie dieťa z nejakého dôvodu,alebo neviem čo. Ukončiť sa dá vzťah aj normálne.

timetotime
13. sep 2021

preco ta poslal na potrat? neutiahli by ste to financne? lebo to je zavazne rozhodnutie veru, a je mi luto, ze mal k tomu takyto pristup ak si si dietatko chcela nechat. tam myslim ze ziadne slova od nas nepomozu. ale porozpravat sa v klude o tom celom by nepomohlo? nie len sa hadat, to nikam nevedie. mozno by taky rozhovor pomohol vam obom utriedit si myslienky a zistit kam vlastne vas vztah smeruje.

autor
13. sep 2021

@timetotime utiahli by sme. Mam uz 3 deti. Vztah vedie k rozpadu

autor
13. sep 2021

Uz som sa chcela rozviest skor ale kvoli detom hlavne som ostala