Máte kamarátky?

16. mar 2024

Ahojte,máte pocit že keď niekam chcete ísť ,máte tam koho zavolať ? Či už na kávu,cvičenie a tak 😀pretože v poslednom čase zisťujem že ja už fakt nemám žiadne kamarátky,mám jednu lenže tá má dieťa čiže veľa času nemá,ale keď sa dá stretneme sa,no mám priateľa ale robí v zahraničí,keď je doma všade chodím s ním,ale keď som doma sama nemám žiadnu kamarátku na pokec alebo kávičku,chodím na vysokú o chvíľku končím,ale spolužiačky ani jedna nebývajú v meste kde študujem ani po blízku,a zas ak prídem do mesta kde som bývala tam tiež nemám žiadnu kamarátku pretože som už od strednej prakticky preč,čiže len s rodinou,rada by som mala nejakú kamarátku,lenže mňa tiež nebaví stále nikoho niekam volať keď vidím že človek má výhovorky alebo sa mu nechce .. a neviem kde by som mohla taku kamarátku ktorá je akčnejšia hľadať ...máte to niekto podobne ?

thoughtfulweirdo
16. mar 2024

Odkiaľ si? 😁 Ja mám kamošky, ale väčšina je akosi len "do koča" a stále mi chýba kamoška "do voza", čo pôjde aj do divadla, aj na fesťák, aj na turistiku, aj na splav rieky, aj na bicykle.... Skrátka inde, než na kávičku 😅

domkakvet
16. mar 2024

Su skupinky kde sa mozes pridat, neviem presne ako to funguje, ale tusim aj na fb su nejake, naprikla ze spolu chodia na turistiku.

zuzanazu85
16. mar 2024

Úplne ako ja. Spolužiačky zo strednej už nemajú čas, pretože výhovorky typu,chlap, dieťa , unavená,zmordovaná 😁. Kým sa dá, udržuj kontakty,keď ti je to už nepríjemné, napíš len na sviatky (ako sa povie). Máš nejaké koníčky,tam si nájdi kamošky,ja som našla pri psikoch, útulok. Alebo choď len do fitka,pocvič a tam sa daj do reči,na páse,či pri činkach 😉. Alebo sa len tak prihovor na rannej káve,buď do práce,alebo len tak z rozbehu dňa. Dnes som napríklad šla po dlhšej dobe vlakom a pokecala som si s jedným starším párom - dôchodcami. Taká úcta a láska k sebe,akú mali,nechápala som. Radosť dakedy chodiť hromadnou dopravou 😊. Len chodievaj medzi ľudí, nájdeš 😉.

simona20201309
16. mar 2024

,,mám priateľa ale robí v zahraničí,keď je doma všade chodím s ním, ale keď som doma sama nemám žiadnu kamarátku"

Precitaj si to ešte raz. Už vieš prečo nemáš žiadnu kamaratku? Ozývaš sa im zrejme len vtedy, keď to vyhovuje tebe. Keď máš doma frajera, na všetkých kašleš. Ja osobne som tiež takéto kamarátky vymazala zo zoznamu.

lucyluska
16. mar 2024

Mam naj kamošku v nyc to mi stačí. Čas trávim s manželom a na kávu idem s neterou, v robote s kolegovcami. Mala som 3 kamošky. Jedna neprekusla že zarábam viac, ďalšej sa narodili 2 deti a mňa nebavilo sa stretávať, ďalšia mi volala a ona nemala nové "nič" len ja som mala reportovať.

marcellka32
17. mar 2024

Mám len 2, mamu a dcéru + jednu čo žije veľmi ďaleko...
Zišla by sa mi nejaka tiež

majlo1234
17. mar 2024

@thoughtfulweirdo och presne presne, mala som jednu taku, ale ked som otehotnela, postupne sme sa odcudzili. A v mojom veku 30 plus uz mi pride ozaj tazke hladat podobny typ zien v podibnom veku. Najlepsie s detmi, aby sme mohli chodit na dobrodruzstva spolu

bavlnka92
17. mar 2024

ja mam v praci jednu ktora ale byva v inom meste, tak som vacsinou s malym sama.. ale zas ja som typ co raz idem von a potom aj mesiac stacilo :D

danica2711
17. mar 2024

samozrejme, že mám kamarátky, neviem si predstaviť život bez ozajstných blízkych kamarátok. Všetko sú to dlhoročné vzťahy, s jednou od škôlky, s dvoma od ZŠ, ďalšia od gympla

nelka93
17. mar 2024

Mam dokopy aj 4 kamošky a to mj stačí, ale nemám potrebu chodiť na kavicky a podobne. Ja chodím radšej sama alebo s priateľom. Každá z nás má svoju domacnost, rodinu a život, čiže sa stretneme raz za čas, pokecame, pripadne skočíme niekde na vylet, a vyhovuje nám to tak. Chodíme však väčšinou ako pariky

angela85
17. mar 2024

Na nakupy a na kávu chodím sama alebo s mamou, celkom dobre si pokecáme so sestrou. Na turistiku kto sa prihlási s tým idem. A fakt mi vo všetkom stačí partner, v robote skvelá kolegyňa. Mam aj jednu kamošku,čo máme rovnako starých synov tak s nimi sa stretavam. Ale nepotrebujem jednu kamošku na všetko. Ja mám viac ľudí na viac na viac činnosti. 😂

zoobaby
17. mar 2024

Nemám žiadnu. Tiež mi to chýba lebo muž je často v práci a nemám s kým pokecať. Odkial si?

cicinkova
18. mar 2024

@angela85 taká kamoška ako píšeš,by sa zišla aj mne. Odkiaľ si?

siska53
18. mar 2024

No ano, mam sa zatial s kym stretnut, skor ale nema velmi cas, lebo mam rodinu, tazke neda sa to, len obcas...

simma42
20. mar 2024

@bavlnka92 tak my by sme si rozumeli, mam to uplne rovnako 😂

bavlnka92
21. mar 2024

@simma42 škoda že asi nie sme z jedného mesta na dopĺňanie.. 😂

petra372016
15. apr 2024

Vôbec. Snažím sa nadviazať komunikáciu. Ale vôbec. Som z Zh a mám pocit ako keby tu ženy boli len z druhého sveta. Do ktorého ja nepatrím. Keď sa snažím aj prihovoriť po dvoch vetách komunikácia konci. A zas som na Tom istom. Mám dve deti. A nakoľko je manžel v robote vôbec niet s kým chodiť von. Sadnúť si. Alebo keď aj na túru. Hocikde. Len nie byť doma. Už mi lezie na nervy byť stále doma