Kedy ste zistili, že už nechce žiť s mužom?

30. júl 2021

Ahojte, kedy ste zistili, ze s muzom uz dalej nechcete zit? Myslim to tak, kedy to prislo do fazy, ze ste zistili ze vam takyto zivot nevyhovuje? Nemyslim podvadzanie, ale ine dovody.

evita_g
30. júl 2021

keď ti je bez neho lepšie ako s ním

lucyjka6
30. júl 2021

@evita_g presne

dadis
30. júl 2021

Ja si to presne pamatam. Rozvod som mala v hlave uz dlhsie. V ten den sme cestovali ako rodina autom, syn sa spytal, ci moze sediet vpredu ja som synovi uvolnila miesto a sadla som si dozadu. Vtedy vzadu pocas tej cesty, som si naplno uvedomila ten uzasny pocit oslobodenia, ze nie som vedla neho. Hned po vikende, som zacala vybavovat pravnicku 😁😁

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riderka1
30. júl 2021

keď mi definitívne pretiekol pohár trpezlivosti.. 😏 zrazu bolo jednoduché opustiť ho, časom sa zahojiť a nájsť svoje skutočné šťastie...

kubkovamama
30. júl 2021

Keď jeho milenka prišla za mnou do práce..keď som sa bála už dve hodiny pred tým ako mal.prist z práce domov.Bolo toho viac čo ma krok po kroku posúvalo k odchodu.To uvedomenie si,že prešli roky a ja vlastne vôbec nie som šťastná.Ze žijem v nervoch,strachu,zdravotných problémoch.A posledný klinec do rakvy bolo pár vulgarnych vyhlásení exsvokry.Do týždňa som bola preč.Uzasny pocit keď som vystúpila s deťmi v mojom rodnom meste.Smiala som sa ako bláznivá.A v tu noc som sa konečne normálne vyspala

mm87245
30. júl 2021
taskataska
30. júl 2021

este ked sme boli mladi, stastne zamilovani a nic nam nechybalo

kubkovamama
30. júl 2021

@mm87245 k rodine. Do pol roka do podnajmu. Mala som stastie,vzdy to budem tvrdit,velke stastie na ludi okolo seba

riderka1
30. júl 2021

@mm87245 ja nikam, on sa musel odsťahovať...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadis
30. júl 2021

@mm87245 do podnajmu

mm87245
30. júl 2021

Dakujem vam za odpovede 🙂 zvladli ste to👍🏻, dufam, ze sa mate uz dobre ☺️

breznica
30. júl 2021

Keď ma zbil pred jeho mamou a mala som pri tom na rukách naše dieťa

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panda21
30. júl 2021

@breznica dobrý vôl, nemali sme rovnakého? Pozerám, že aj z rovnakého mesta sme. Tiež môj ex (našťastie bez deti, boli sme teenegeri), nemal problém mi dať facku pred jeho sestrou 🙄

paris3
1. aug 2021

@elizabet173 presne aj ja 🙂

breznica
7. aug 2021

@elizabet173 neboj, má to zrátané mastnym výživným 🤣

breznica
7. aug 2021

@panda21 pochybujem, môj ex nie je odtiaľto a ani odtiaľto nemal frajerku