Kamarát - v jeho prítomnosti sa cítim dobre

26. apr 2024

V jeho prítomnosti sa cítim dobre ,nemyslím na nič ako keby sa zastavil čas a užívam si jeho prítomnosť.
Keď viem že ma voľno a nezavola ma von som smutná.
Chyba mi jeho spoločnosť Keď sa nevidime viac ako týždeň
Ale je to iba kamarát a nič viac ale ja citim sem tam taku tu žiarlivosť Keď mi ukazuje ine ženy alebo rozpráva ze sa mu páči jeho kolegina tak ja sa iba smejem že okey pozvi ju niekam.
Nie je môj typ , je aj o rok mladší ale prečo sa citim ako sa citim?

katkajurcova
26. apr 2024

Mam podobnu skusenost. Moj problem bola naivita a idealizacia tej osoby. Poucila som sa tak ze pokym chlap neprejavi zaujem a nekona korektne stylom chlapa dobyvatela, nema o teba zaujem. Ja osobne s mojou skusenostou by som s takym chlapom nikdy nestracala ani sekundu casu pomyslenim na neho ako "chlapa". Je a ostane kamarat nic viac. A preco sa tak citis ako citis...je to normalne a kazdy je tak trochu v maldych rokoch naivny 🙂
Radim, nekonaj, ten pravy pride

riesska123
26. apr 2024

Nie je to tým že si doteraz nikoho takého nepoznala? Nemala kamarátov? Nemyslím žiadneho, ale že s ním tráviš viac času alebo si k nemu viac otvorená, viete sa vďaka tomu lepšie baviť, žartovať atd

autor
27. apr 2024

@riesska123 spoznala som niekoho ale dosť ma sklamal odvtedy sa od chlapov držím ďalej
Kamarátka sa odsťahovala ďalej tak iba s kamarátom trávim čas
Horšie je že žiarlim na suseda na chlapa 😂 keď s nim ide von

babulkomale
27. apr 2024

Si zalubena.

asocial
27. apr 2024

Si doňho zaľúbená, bodka. Ale to prejde, neboj.

rozculena
27. apr 2024

@katkajurcova toto som si aj ja myslela,že nemá záujem....bohužiaľ potom,keď už bolo neskoro,sa mi priznal,že nemal odvahu,asi preto,že som staršia.....bolo to pred vyše 30 rokmi a dodnes to ľutujem,že som nevyvinula ja väčšiu iniciatívu vtedy....

kluska
27. apr 2024

@rozculena no zase ale to SA da vycitit ci ma alebo Nema zaujem, su tam ocividne naznaky, Len zase nie kazdy mlady to vie spoznat

autor
27. apr 2024

@kluska sem tam citim malinku iskričku

katkajurcova
27. apr 2024

To je ciste oblbovanie. Su chlapi ktorym robi dobre ked moze byt pred niekym nedosiahnutelny a preto stale po troche pokusa, hladka sa mu tym ego. Neviem mozno je to aj diagnoza. Nikdy sa neponiz tak ze ty budes obetou lebo budes velmi sklamana ked sa to potvrdi ze sa len zahrava ako s mysou. Potrebujes to ?

rozculena
27. apr 2024

@kluska tam bol záujem z oboch strán.....len on sa bál .....

kluska
28. apr 2024

@rozculena no tak vidis, ze bol tam zaujem z jeho strany, Len nevedel ako co, takze pokial vidis ten zaujem, tak mozes po nom vystartovat. Ale ked zaujem nevidis, tak nemozes, Lebo to neskonci dobre.