Je trápne sa stretnúť na zoznamke?

25. dec 2023

Čaute, stretla som fajn chlapa na zoznamke (presťahovala som sa do iného mesta, nikoho tam nepoznala, tak som si to stiahla, že skúsim čo to dá) a je to fajn, už spolu chodíme. Naozaj je to príjemný, milý muž. Ale neviem, niekomu odpovedať na otázku, že "Ako ste sa spoznali"? Odpovedať tinder mi príde trápne 😆 tie, čo ste si tiež takto našli mužov, čo hovoríte? Mám povedať jednoducho online? Alebo klamať? 😆

janai1
25. dec 2023

Vždy sme normálne vraveli, že na zoznamke 🤷‍♀️ nevidím na tom nič trápne

marianarem
25. dec 2023

Ani mne to nepripada trapne, ved to je dnes uplne bezna forma zoznamenia. Najcastejsie sa podla mna ludia davaju dokopy v praci/skole, cez partiu kamaratov a na zoznamkach.

dzulli1980
25. dec 2023

A kvôli čomu Ti to príde trápne? ... ja som sa teraz s už manželom spoznala na zoznamke ... a na otázku, kde sme sa zoznámili, som zo srandy hovorila, že na sexzoznamke ... strašne ma bavilo sledovať tie reakcie ľudí ... kus lepšie na zoznamke ako v bordeli, či? ... každopádne, zameraj sa na svoj vzťah, nie na to, čo si ľudia pomyslia ... veď nie je hanba zoznámiť sa cez net, či? ... ja som bola tak pracovne vyťažená, že som jednoducho nemala možnosť chodiť po baroch, po turistikách, spoločenských akciách atď. ... mne toto Tvoje zmýšľanie príde strašne detinské ... trapááás.

sense
25. dec 2023

Tak odpovedz na sociálnych sieťach.

drusila1407
25. dec 2023

Ja som mala všetkých frajerov z internetu, manžela mám z pokecu, sme spolu 11 rokov. Každému odpoviem ako to je. Mne je fuk, čo si kto o tom myslí, hlavne že ja som našla spriaznenú dušu 🙂 veľa ľudí nemá to šťastie nájsť niekoho, s kým mu je dobre, tak absolútne nerieš, kde ste sa spoznali, ale či ti je s ním dobre, či už ste sa spoznali v bare, v Tescu, na tindri, kúpeľoch, kdekoľvek 😉

loliki
25. dec 2023

Ale koho čo do toho? Stretli ste sa náhodou. Nikomu nič nevešaj na nos. Pravdu hovor vtedy, keď treba a je to potrebné. Ale toto je tvoja súkromná vec a iní sa do tvojich vzťahov nemusia starať. Odpovedz otázkou: Prečo sa pýtaš? Prečo to potrebuješ vedieť? A nie je ti to jedno? Na Lomnickom štíte. Trebárs.

bolarazjedna
25. dec 2023

Cez internet a hotovo. Však dnes (aj dávnejšie) existuje hodne veľa párov, ktoré sa stretli podobne. Moja sestra v 17tke stretla manžela na zoznamke, a je tomu už 18rokov.

pralinka25
25. dec 2023

ja som sice na zoznamke nikdy nebola ale nepride mi to trapne. podla mna uplne normalne.

ninusa221
25. dec 2023

Vždy poviem že cez internet.. priateľ rodičov dlho klamal že v kine nechápem ako ho napadlo kino keď tam sa človek nemá veľmi ako spoznať 😳😆

medda_beda
25. dec 2023

Naši kamaráti sa stretli na zoznamke.
To je skôr sakra šťastie niekoho takto stretnúť kto to s tebou myslí vážne.
Začo sa chceš hanbiť? Veď láska prichádza z rôznych strán.

slovakboy
25. dec 2023

Vy ste sa nestretli na zoznamke. Tam ste sa len kontaktovali. To môžeš povedať. Dokopy ste sa dali až potom keď už ste sa stretli. A to ľudí zaujíma, ako si sa do neho buchla. O tom môžeš básniť a zoznamku spomenúť len okrajovo alebo vôbec.

vanilkovazmrzka
25. dec 2023

Nie je to trapne

ivangeline
26. dec 2023

Nechapem tiez...co je na tom trapne. S mojim som sa zoznamila cez Pokec. Par rokov prerusovaneho pisania. A aaz sme sa stretli par x...tak to prislo,ze hej,podme to skusit. ;D

veselo_neveselo
26. dec 2023

Vonec to nie ne trapne. Podla mna naopak, das nadej ostatnym ze to aj online funguje 🙂

kati301
26. dec 2023

My sme sa spoznali, respektíve som ja môjmu drahému napísala na fcb. Je to menej trápne? 😃

anze25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
27. dec 2023

nie je to trapne, ja mam 20rokov chlapa z pokecu :DDD

majki_ki
27. dec 2023

Z mojej trápnej zoznamky je manželstvo a dve deti, takže tak 🙂

gerdusha
27. dec 2023

@anze25 v2015 neobvyklé? Sociálne siete sa ešte iba rozbiehali? Moja zlata... 🙂)

zuzubb007
27. dec 2023

@anze25 ze rozbiehali, ty si zaspala dobu, tak na pokeci mam email hadam 20 rokov, v 2015 tam ostali uz len posledny uchylaci co nikoho nenasli tam uz nikdo normalny nechodi