Je normálne, že nerandím?

30. apr 2024

Ahojte. Som single a bez záväzkov. Je normálne, že nerandím? Jednak mám svoj program a záľuby. No popravde, ani nestretávam mužov, s kt by som aj chcela niekde ísť 🤷🏽‍♀️
Všetci sa čudujú, prečo som sama. Ale tak čo mám robiť? Mám azda ja pozvývať mužov? A takýmto štýlom randiť? 😂 Toto ja jednoducho nerobim…

peti_2005
30. apr 2024

Druhú otázku pozývať mužov si kladiem aj ja či môžem 😂 ... Koľko máš rokov ak sa smiem opýtať?

colsami
30. apr 2024

No ved ak to teraz necitis ako prioritu resp to aktivne nevyhladavas a nepotrebujes, nech kazdy robi co chce.

Ked stretnes niekoho kto Ta zaujme, pojdes. Tvoja vec 🙂

sevrin
30. apr 2024

Ja som tiež single bez záväzkov.
Ono je to celkom fajn, keď človek nemusí odpovedať na také otázky ako: Kam zajtra pôjdeme? Čo budeme variť? Nepôjdeme pozrieť mojich rodičov? Nebude sa ti zajtra chcieť upratať pivnicu? Povysávaš alebo zem umyješ? Nepobeháme zajtra obchody s handrami?

pralinka25
30. apr 2024

tak otazne je aj ci by si chcela muza ktoreho musis balit ty. ja napriklad nie. potrebujem mat chlapa ktory si zbali mna. v tomto som staromodna. ale to som ja. kazda to mame inak.

janai1
30. apr 2024

Nevyhladavam aktívne randenie už cca 8 mesiacov. Strašne ma nebavilo chodiť na stretnutia a furt dookola odpovedať na tie isté otázky - záľuby, voľný čas, práca atď.

autor
30. apr 2024
autor
30. apr 2024

@pralinka25 veď ja to tiež chcem. Nech ma ON pozve, zavolá… a nie aby ja som niekoho presviedčala 😂 lenže si kladiem takú otázku. Čo ak to musím naozaj prevziať do rúk ja? Lebo takýmto tempom budem sama do smrti 😂

domkakvet
30. apr 2024

Je to normalne.

martina7578
30. apr 2024

Normálne môžeš aj ty chlapa zavolať von. Tvár sa, že ho voláš vonku len ako kamarátka a možno z toho časom bude aj niečo viac.

karolinakovac
30. apr 2024

Vitaj v klube 😄 ja tiez chlapom sama nikdy nič nenavrhujem a ani nepozývam nevolam ich nikde a prvá nepíšem 😄🤷‍♀️
Takže tiež nič, na tomto si trvám ze sama neurobím prvý krok, chlap ma byt lovec a nie korisť.

pralinka25
30. apr 2024

chlap co nema iniciativu je viacmenej taky aj v inych veciach. ano su zeny ktorym to vyhovuje a je to v poriadku. musis vediet ci tebe taky typ cloveka vyhovuje lebo vseobecne chlapi su lovci. ak sa necha lovit nebude ta submisivita len v tejto jednej oblasti. tak ja si myslim ze mat chlapa len aby bol nie je vyhra
mne sa pacilo toto reelsko https://www.facebook.com/reel/1056179982139904

pe_mi
30. apr 2024

Ahoj,mám 34rokov a v živote som nerandila 😀 ani som nikdy nemala frajera ako všetky baby okolo.akoze nikdy.vzdy som sa cítila divná, prišla som si ako jediná na planéte, že som nikdy frajera nemala.

pralinka25
30. apr 2024

@pe_mi a vsak to nie je povinnost ak to tak necitis. a ak ti to chyba a chcela by si treba prist na pricinu preco.

pe_mi
30. apr 2024

@pralinka25 teraz už som vydatá 11rok,mám dve deti.
Ale v mladosti som to pociťovala fakt že ako hendikep
Ako píše autorka, ti čo sa mi páčili o mňa nemali záujem alebo boli zadaní a ja som nechcela mať frajera,ktorý s ani nepáčil..záujemcovia boli,ale mne sa nepáčilo vzhľadovo,povahovo
To nehovorím,že som nemala sexuálny život,to zas nie.
Ale jednoducho oficiálneho frajera nikdy.prvy oficiálny bol môj manžel v 23 rokoch 😉

pralinka25
30. apr 2024

@pe_mi no podla mna spravne nebrat kadeco. 👍

autor
30. apr 2024

@karolinakovac mne to príde trapne 😂 ja som stará škola jednoducho

autor
30. apr 2024

@pralinka25 pravdu má pán 👏🏼 ale nemyslím si že som zúfalá, len mi je divné, že ma nikto nezavolá von 😂 pritom napríklad spoluziacky zo zakladky- prvé sa povydávali tie podpriemerné 🤔

autor
30. apr 2024

@pe_mi a chýba ti? Ak nie, tak to je v poriadku 🙂

pralinka25
30. apr 2024

tym som vobec nechela naznacit ze by si bola zufala len sa mi to video pacilo. mam to ulozene davno a myslim ze to ma nieco do seba. ja si myslim ze to pride. uzivaj si zivot a pride niekto komu s to bude pacit a bude si ho chciet uzivat s tebou.

tundra
30. apr 2024

@pralinka25 to video je super.Vzdy,ked si pod tlakom,tak robis zle rozhodnutia.Je jedno ci je clovek hladny alebo hlada auto alebo dom alebo partnera alebo hocico ine,vzdy ma clovek tendenciu polavit z narokov a tym padom urobi,zle rozhodnutie.Dakujem za zdielanie😉

maminkadeticiek
30. apr 2024

Urcite ano.Ja si predstavit byt single mne by sa uz ani nechcelo randit,som rada ze mam svaty pokoj od toho.To ma bavilo v dvaciatke.

pralinka25
30. apr 2024

@tundra ano presne si to vystihol. 👍

vanilkovazmrzka
1. máj 2024

Paci sa ti tvoj zivot a si spokojna? Nemas pocit, ze ti nieco chyba?

Ak to vsetko vyhovuje tak ako je, vsetko v tvojom zivote je tym padom normalne.

bylinka25
1. máj 2024

Ak ti to takto vyhovuje, tak je to normálne.

autor
1. máj 2024

@vanilkovazmrzka
@bylinka25 baby chýba. Chlapa určite chcem. Ale ako píšem hore, nikto ma nikde nezavolá (alebo aj zavolá, ale nie niekto taký, kto by sa mi pacil)

pralinka25
1. máj 2024

mas prilezitosti stretavat nejakych normalnych muzov?

tundra
1. máj 2024

@pralinka25 môzem jednu vytvorit🤣🤣🤣,aj ked teda neviem, ci som normalny😉

pralinka25
1. máj 2024

@tundra skus 😀

autor
1. máj 2024

@pralinka25 v robote jeden des… 😂 a pri mojich zalubach mužov veľmi nestretávam 😕

autor
1. máj 2024

@tundra 😂😂😂 odkiaľ si?