Čo robia vaši partneri, keď prídu z práce?

2. máj 2024

Čo robia vaši partneri keď prídu z práce? Ako to u vás prebieha taký obyčajný deň?

zuzinka888
2. máj 2024

Deti sa mu hodia okolo krku este vo dverach a nase deti su " klieste" takze sa ich az do vecere nezbav. Potom vecera a pokec/ telka/ a konecne je dlhsie slnko tak este stihneme aj prechadzku bycikel ci zmrzlinu. Deti maju posunutu vecierku podla slnka🤣🤣🤣

tiezjedna
2. máj 2024

Manžel pracuje z 90 % z domu, takže náš čas sa delí do príchodu detí zo školy a po 😀 Keď dorazia, tak si na chvíľu dáchnu, potom sa s nimi učíme, potom krúžky a potom podľa času buď ešte ideme na ihrisko, na bicykle, blbneme v bazéne, grilujeme... Keď je škaredo tak zamastíme karty alebo idú ku kamarátom. Ak náhodou nie sú doma, tak si v klídku skrneme kávičku, vyvalíme sa na lehátka a slníme, alebo urobíme čo je treba okolo baráku. Večer ich osprchuje/okúpe, uloží (to ja robím len ak on nie je doma) a keď sú už v posteli a zaspávajú, čumíme na netflix alebo hbo...

tenerifka
2. máj 2024

Chodime zhruba v rovnakom case, ja o cca 23,00, on o 20-30 minut neskor. Ked on pride, ja uz spim, on si urobi veceru, da pohar vina na terase, da zrat psovi.

mikasa_ackerman
2. máj 2024

Keď má priateľ dennú, príde okolo 18:15 domov, dáme si večeru, ak je pekne ideme sa prejisť, potom hráme hry/pozeráme niečo/alebo nejaké spoločné aktivity😄

svokrinjazykmonika
2. máj 2024

Zoberie malú aspoň na 1-2 hoďky von a potom nech si robí čo chce. 😅

thereisabear
2. máj 2024

Väčšinou pracuje ďalej.

terina25
2. máj 2024

Spi, aj teraz

nicoletta98
2. máj 2024

Oddychujeme spolu, dá prat, riad umyje..

salamistka
2. máj 2024

V lete ide von do garáže, záhrady, polieva, kosí, niekedy venčí, ja zatiaľ varím večeru alebo cvičím alebo som tiež vonku...v zime po práci pozeráme naše obľúbené programy ( mňa domáce práce počkajú aj v zime).

lenkasarka
2. máj 2024

@svokrinjazykmonika pobavila si ma😂

lindous
2. máj 2024

Deti zatiaľ nemáme, takže je to čas len pre nás a trávime ho rôzne... dnes sme sa boli prejsť na zmrzku, on teraz robí ešte niečo do práce, ja oddychujem a zachvíľu pôjdem variť, večer si asi niečo pozrieme... niekedy len tak oddychujeme každý "po svojom" (on sa hrá na počítači, ja čítam alebo pozerám seriál), niekedy máme ešte nejaké pracovné povinnosti, každý deň jeden z nás alebo spolu varíme, len tak sa rozprávame, ideme na prechádzku, dáme niekde kofolku, raz do týždňa chodíme na plaváreň večer a tak, záleží 🙂

vilma7
2. máj 2024

My sa primdetoch striedavé, majú takmer 5 a 7.5 roka, takže dnes sne boli napr od 15.00-17.00 všetci.doma, tak si oddýchol po práci, najedol sa a v takmer v kľude si užil WC, potom som ja išla do práce a prídem o 22.00 keď budu spat. Tak sa s nimi trochu pohra, okupe ich, dá večeru, prečíta rozprávku v posteli a možno všetci 3 spolu zaspia. Keď sme doma všetci, syn na ňom visí takmer stále, tak sa mu venuje. Bývame v byte, takže nemá manuálnu prácu okolo domu a tak.

majlo1234
2. máj 2024

Zalezi, bud ide rovit nieco na zahradu, pripadne na pocitaci, ale vacsinou uz so synom v zavese. Vonku mimo dvor na prechadzky ho on nebrava. Zvykne ho vykupat, potom sa valaju v posteli a citaju si knihy/hraju sa. Uspavam ja, a on cuci na telku/robi na pocitaci. S prichodom dalsieho dietata mu koncia zlate casy, kedze si ich budeme musiet podelit.

petamich
2. máj 2024

my na striedacku vyzdvihujeme dieta zo skolky, takze v den ked vyzdvihujem ja a on pride neskor z prace prebera starostlivost (zahra sa, da malemu veceru, okupe ho...) a ked to je den, kedy to je naopak, tak zasa naopak a on si ide oddychnut a netusim co robi

betulinka1
2. máj 2024

Naje sa a ide nieco robit okolo domu, pripadne sa ucit s detmi alebo co potrebujem urobit a som navymyslala 😉. Ale on chodi az okolo siestej chudak. Teraz sa tesi, ze je uz teplo a svetlo dlhsie, tak je viac okolo domu. Pes je jeho starost, Cize okolo neho. Pred spanim deti este karty alebo hra. Deti sa uz chystaju same do postele, o deviatej deti v izbach a potom sme spolu. Ked zacne sezona dravcov, ide ako sa stmieva na hodinku na ryby. Za mna moze aj na viac lebo konecne si kuknem telku bez jeho vecneho rozprávania 🤣🤣🤣.

kvietok2012
2. máj 2024

Po dennej príde domov o 19.45h takze sa naveceria a pozerame tv. Po nočnej príde ráno o 7.45h a ide spať...

andrejka1974
2. máj 2024

Večer keď príde manžel okolo 18.30 sadneme si keď je teplo von na balkón dáme si kávičku porozprávame sa potom si dáme večeru ja uložím deti on chodí spávať okolo 21.00 ja okolo 23.00 ja si pozriem telku alebo niečo na počítači cez víkendy keď sme doma ideme spolu von alebo ideme na dom kde makáme v záhrade alebo relaxujem vo vírivke

doriiis
2. máj 2024

Keďže obaja pracujeme iba dva dni v týždni,tak pondelok až piatok delíme na: kým sú deti v škole a keď prídu deti zo školy.Doobeda muž okolo domu,ja varím,periem a poobede sa venujeme detom.Zmrzlina, prechádzky,o chvíľu bude bazénová sezóna tak sa budeme kupat

kikusenka1
2. máj 2024

Deti sa s ním zvitaju , potom spravi skoru veceru pre seba a deti , umyje riad , ideme všetci von. Prídeme až večer, muž si zacviči, ja zatiaľ dám veceru deťom a potom ideme uspavat . On jedno, ja druhe

pastinka
2. máj 2024

Manzel chodieva neskoro, medzi 7-8, dnes ale napriklad este teraz o desiatej nie je doma. Vacsinou sa naveceria, ide ulozit mladsiu, precitat jej alebo zahrat karty a porozpravat sa, potom sa nanho vrhne starsi s milion technickymi a programovacimi otazkami. Ja sa dostanem k slovu tak o pol desiatej. Ked uz sme vsetci vyrozpravani, cita si na mobile, pozera serialy. Niekedy ale pride a ide este robit na pocitac, to nas len pozdravi a zavrie sa, stava sa ze kym ja idem spat okolo pol jedenastej tak sa ho ani nedockam.
Cez vikend sa ale snazi byt s nami a nerobit, pokial naozaj nemusi.

ivangeline
2. máj 2024

Rôzne. Rutina u môjho muža neexistuje. ;D Sú obdobia, kedy príde poobede a hneď berie deti von alebo ide čosi vybaviť a dôjde neskôr alebo je unavený a vyloží nohy a deti okolo sa hrajú.. ;D alebo uteká niečo opraviť či urobiť doma.. Najistejsou rutinou je len to, že si dá sprchu. Keď ma poobednu, deti spia, keď dôjde domov. Ak by náhodou niektoré nie, uloží ho/ju a hneď spia. Potom máme čas buď spolu alebo ho ma sám. Chodí spať zvyčajne neskoro. Najväčšiu rutinou ma doobeda. Pred prácou alebo aj keď do nej nejde, toto sa nemení, pokým netreba.

pomaranc24
3. máj 2024

Ide na hodinu na wc, potom sa vkľude najesť, okupe deti a robí si svoje 😅 ale niekedy "obetuje" kľudnú" večeru a skráti wc a zoberie ich na hodinku aj von (deti pol roka a 2)

fairyy
3. máj 2024

pracuje z domu, ale pocas dlhych meetingov, kde ma iba pocuvat robi okolo domu kosi, polieva, zameta, zmyva, vari, perie a podobne ... (striedame sa podla meetingov 😂 aby to nevyzeralo, ze je to denne a len on) ...pocas dna rozvoz dcery je tiez na striedacku... a okolo 4tej sme uz v kludnejsom mode, kde dceru caka ucenie, nas oboch skusanie a vysvetlovanie.. a nasledne podla zvysneho casu, rocneho obdobia, pocasia, chuti, dostupnosti kamaratov travime najcastejsie spolocne cas a to striedame medzi sportom, vyletami, restikami, kaviarnami, hrami, filmami, nakupovanim, navstevami, prechadzkami no cokolvek co sa nam prave chce

simca06022011
3. máj 2024

no ak je mimo a pride vecer, tak sa v prvom rade naje (TOHO co som navarila :D), potom bud ide obzriet dvor a spravit nieco, vybavit maily alebo rovno zaspi :D

crazy_cat_lady
3. máj 2024

urobime si nieco na veceru, pokecame, pozrieme si nejaky film/serial, prip. si citame knihu, posedime na balkone, ak je pekne pocasie tak sa ideme prejst 🙂

sense
3. máj 2024

Ako kedy záleží kedy príde z práce ale prvé čo urobí keď príde z prace je ze si ide umyť ruky, a potom sadne na 15-20min na záchod...
Včera napr šiel z prace rovno na stretnutie z poistovakom, prišiel domov, dal si obvyklý rituál, oholil sa hodil sprchu a šli sme na návštevu, večer pozrel noviny, po platil účty a 9.30 sme sli spať

11bodka11
3. máj 2024

Okolo domu robi, kosi a tak. Plus robi nabytky popri praci. A venuje sa detom.

hopsas
4. máj 2024

Máme to podelené ja sa starám o veci vnútri domu, upratovanie, žehlenie, varenie a muž o veci von okolo domu, kosenie, záhrada, zvieratá..