Ako ste vedeli, že váš muž je ten pravý?

naneta258
14. apr 2024

Ako ste vedeli, že váš muž je ten pravý?

Cítili ste to nejak počas randenia?

Mam vo svojom živote muža, s ktorým to je komplikovane a myslela som si že on je ten pravý (doteraz cítim hrejivý pocit na srdci, keď sa na mňa po 1x pozrel), no neviem ci si to len nenamyslam 🙂

muchacici
14. apr 2024

@naneta258 A ako dlho ste spolu? A v akej oblasti komplikované, ak smiem vedieť? Mne po dvoch mesiacoch povedal, že ma miluje a chce mať so mnou detičky, a bolo to 😄 ja sa smejem stále, že som doňho furt zamilovaná ako na začiatku, oči zalepené. Aj dnes sme sa o tom bavili, že ak by som si mohla ešte raz vybrať, tak znovu jeho, a to preto, aký je. No verím, že ako aj my sme si všeličo preskákali a prekonali, tak aj veľa iných vzťahov prechádza niečím. Čiže naozaj môžu byť vzťahy aj komplikované, skôr ide o to, že či je motivácia a ochota riešiť to a prispôsobovať sa na obidvoch stranách 🙂

lindous
14. apr 2024

Najskôr sme boli kamaráti, takže hneď ako sme sa stretli som to naozaj nevedela… prišlo to až ako sme sa lepšie spoznali a dokazuje mi to každý deň tým ako sa ku mne správa, ako komunikuje 😊… vzťahy niekedy komplikované sú a netreba sa vzdávať pri prvom zaváhaní, ale ani sa upínať na to ružové obdobie na začiatku a na to čo sme si vysnívali, keď to nefunguje, tak to nefunguje

vilma7
15. apr 2024

Podľa.mna neexistuje teen pravý. Len človek.môže mať šťastie, že bude manželstvo prebiehať ako ma.
Ale žiaden ako.pravy a ľavý neexistuje. Záleží od.povahe atď, či sa okolnosti alebo ľudia po svadbe nezmenia...A mnohí inych faktorov.

11bodka11
15. apr 2024

Ziadny jediny pravy nexistuje.

pauluska20
15. apr 2024

@naneta258 musíš nájsť osobu, pri ktorej aj tie komplikované veci budete spolu vedieť vyriešiť a hlavne budete CHCIEŤ vyriešiť, a tá ochota a kompromis bude aj na tvojej, aj na jeho strane, pokiaľ je to jednostranne, tak je to trápenie do budúcna ... Ty si vyberáš aký budeš mať život. Ale ako sa hovorí, na všetko sa dá zvyknúť aj na nefungujúce komplikované vzťahy, manželstvá... Niekto tým žije... Na vzťahu pracuješ celý život, nikto nepríde a nebude pravy len tak odrazu. Ty musíš vedieť akú vážnosť dávaš tým komplikáciam či je to naozaj niečo vážne alebo sú to malichernosti ....

cukorfalat
15. apr 2024

@naneta258 vzdy je pravy ten, s kym v danej chvili si

butterflyeffect
19. apr 2024

Je komplikovane je synonymum pre zadany?
Ci je pravy zistis az po mesiacoch alebo rokoch ale s tym pravym nic nebude komplikovane.