Ako si nebrať veci k srdcu?

2. máj 2024

vie niekto poradit, ako sa zbavit skaredych myslienok a vycitiek svedomia napriklad z hadok, alebo inych situacii ktore ma stale deptaju ? vzdy som bol perfekcionista a ked sa mi nieco nepodari, nezvladnem to zahodit za hlavu ako to dokazu ini. jednoducho nezvladam kritiku od druhych a vsetko si beriem k srdcu

wig
2. máj 2024

Opakuj si "vyser sa na to!" .... pomáha! 👍

domkakvet
2. máj 2024

Snaz sa nehadat a ti ludia co ta kritizuju a nemas s nimi blizky vztah tak jednym uchom dnu a druhym von a ludia na ktorych ti zalezi tak si to s nimi vydiskutuj.

ckocka
2. máj 2024

Mne pomohlo priznať si a prijať že nie som dokonalá, nikdy nebudem, robím chyby a aj tak som skvelá. Rovnako ako všetci ostatní. Chyba je že nás naučili považovať chyby za zlyhanie, a pritom je to proces učenia. Celoživotný.

rozculena
2. máj 2024

keď mi diagnostikovali tetániu,tak som musela veľa vecí prehodnotiť a sama sebe povedať,že to už budem mať v p***
Toto som nečítala,ale skús
https://www.martinus.sk/708717-jemne-umenie-mat...

bora0123
2. máj 2024

Skus si povedat "spomeniem si na to o 10 rokov?" "Ovplyvni ma toto zlyhanie na najblizsich minimalne 5 rokov? Ak ano, tak ako? Nie je mozne ze ma nasmeruje k niečomu lepsiemu?"
Velmi casto vsetko dopadne dobre, len inak ako sme si to vysnivali 🙂
A pamataj kym nejde o zivot, nejde o nic, naozaj

rorino
3. máj 2024

Ak máš po hádke zlý pocit,tak ti druhá strana nastavuje zrkadlo.Len treba rozlíšiť nakoľko je pre teba ten druhý dôležitý.Ale celkovo je najlepšie hádkam sa vyhýbať,riešiť veci s chladnou hlavou,alebo odstupom.

maxalla
3. máj 2024

Staci si uvedomit, ze nie si na svete preto, aby si sa zavdacila inym ludom. Aj keby si bola uplne dokonala, vzdy sa najde niekto, kto ta nebude mat rad, komu nebudes sympaticka, komu sa nebudes pacit a kto ta bude odsudzovat alebo s tebou nesuhlasit. Nemusis byt dokonala, prave naopak. Chyby nas robia ludskejsimi.