Ako si introvert dokáže nájsť partnera?

25. mar 2024

Milujem samotu no napriek tomu mi niekedy chýba blízky človek s ktorým by som mohol zdieľať život. Byť s ním sám. Rád by som tu bol pre niekoho kto to má podobne. Má rád svoj kľud, svoj priestor no občas by sa chcel porozprával, proste stráviť život s niekým kto mu je podobný. Ako si introvert dokáže nájsť partnera introverta?

1sally12
25. mar 2024

Zoznamka

crazy_cat_lady
25. mar 2024

a musis si najst tiez introverta? ja som sa s manzelom zoznamila cez kamosku a povahovo sme uplne rozdielni (on introvert, ja extrovert) a za ten cas co sme spolu sa aj on trosku zextrovertil :D

autor
25. mar 2024

@crazy_cat_lady Neviem si predstaviť život s niekým kto rád chodí po návštevách, spoločenských udalostiach zatiaľ čo ja rád chodím do prírody a dumám na záhrade o zmysle života :D Ale kto vie, ak si dvaja sadnú, všetko je možné.

autor
25. mar 2024

@1sally12 Máš s nejakou zoznamkou aj reálne skúsenosti?

mima1608
25. mar 2024

Ja som tiež spoznala mojho manžela cez kamarátku, chodila s jeho bratrancom. A tiež sme povahovo opačný - ja introvert, on extrovert. Mne nikdy nevadilo, keď chodil kade tade, lebo som aspoň mala pokoj na seba, mohla som čítať, pozerať moje obľúbené seriály a podobne. Teraz, keď máme dieťa, je to práve výhoda, lebo ja malú až toľko medzi ľudí nebravam, keďže to nemám rada, ale muž s tým problém nemá. Naloží ju do kočíka a idú na vychádzku aj na dve hodiny do mesta a ja mám zas čas pre seba 🙈😅

medda_beda
25. mar 2024

Môj muž je introvert medzi ľuďmi ktorí mu nie sú blízky.Extrovert je asi len pri mne.
Ja polovičný introvert som nabrala odvahu a ulovila som ho :D a láska bola na svete.
Keby ma odmietol tak by sa nič nestalo.
Spoznali sme sa vlastne ako kamaráti keď som bola frajerka niekoho iného s kým som sa časom rozišla.
O nejakú dlhšiu dobu mi prišiel na um už teraz môj manžel.
Ani netuším prečo.

mabenn
25. mar 2024

skola, praca

libertz
25. mar 2024

bud cez internet alebo nazivo v skole, robote, na roznych udalostiach, zaujmovych skupinach. Alebo cez kamaradov. A toto nazivo mas vyhodu kedze teba jako zenu chalani oslovia. U chalana introverta je to tazsie.

autor
25. mar 2024

Ďakujem veľmi pekne za odpovede. Asi sa zbytočne zameriavam na špecifický typ človeka a mal by som byť otvorený aj iným možnostiam 🙂

bolarazjedna
25. mar 2024

Ja som tiež introvertka a manžel extrovert, odkedy sme spolu, trocha sme sa aj v tomto smere zblížili (ja som otvorenejšia, on trocha kľudnejší), práveže s nim je život pestrejši, kebyže som sama, celý rok by som nikam nechodila... Rešpektujeme sa navzájom.
Ja som ho nasla na zábave - bola som v kúpeľoch na liečení a tam bola dobra partia žien v podobnom veku ako som bola ja, tak som vystupila zo svojej komfortnej zóny a išli sme sa zabaviť.... No a pozval ma do tanca ☺️

crazy_cat_lady
25. mar 2024

@autor ono je fajn, ako si pisal nizsie byt otvoreny a neupinat sa na nejake specifika. napriklad ja som extrovert ale naucila som sa byt rada sem tam aj doma, precitat si knihu, ist von na turistiku atd.. drahy sa zase casom naucil trosku sa socializovat a ist medzi ludi, cize obaja sme si z toho nieco vzali 🙂

1sally12
25. mar 2024

Tak ja som našla na fb zoznamke, ale netvrdím že tá je naj. Treba to len predtriediť zrno od pliev, ako sa vraví hľadať ihlu v kope sena.

korylan
25. mar 2024

Som rada,že je viac takých ľudí.

kiwi3
25. mar 2024

a kde sa pohybujes? preco je problem najst si introvertku? ved statisticky to vychadza, ze skoro polovica zien by pre teba mala byt vhodna... hladaj bezne medzi zenami, ktore denne stretavas (medzi tymi, co na teba nekricia z 20 metrov v autobuse a pod) alebo zacni chodit medzi ludi, ktori maju podobne zaujmy, podla mna by to v zasade nemal byt ziadny speci problem, ved kazdy si hladame kompatibilneho partnera...

luxus10
25. mar 2024

introverta si vacsinou najde raketa...on nemusi nic...

domkakvet
25. mar 2024

Tak isto ako extrovert, len mozno na inych miestach.