Ako byť zasa vtipný?

1. máj 2024

Pre niekoho to môže byť úplná blbosť a malickost ale mne to začína neskutočne vadit a už sa necítim byť sam sebou. Proste mal som ťažké obdobie stále ho dá sa povedať ešte mám a prežívam a postupne si uvedomujem že už sa neviem radovať tak zo života ako predtým a celkovo som nesvoj. Ja som bol dosť sarkasticky človek a s mojou partiou sme si vždy rozumeli smiali sme sa a robili si srandu skoro zo všetkého ale teraz sa normalne cítim taký odstrceny aj keď sa snažím byť sarkasticky a "vtipný" ako som bol predtým tak to nejde buď sa nikto nezasmeje a ja sa ešte viac uzavrem do seba alebo nič nehovorím lebo ma skrátka nič nenapadá a stále len premýšľam nad tým čo povedať. Neviem čo s tým ako sa vrátiť naspät a byť zasa taký ako predtým.

dominikac321
1. máj 2024

vsetko sa vrati do normalnu ak zacne ustupovat tazke obdobie

lindous
1. máj 2024

To sa nasilu nedá a čím viac sa človek snaží, tým horšie, je to cítiť a je ľahké to prehnať... čo tak sa zveriť kamošom s tým, že proste máš ťažšie obdobie, nemohlo by ti to trochu sa z toho dostať?... tvoja hodnota nestojí na tom, či sa ľudia smejú na tvojich vtipoch, keď si s nimi skús byť prítomný, počúvaj, vypni hlavu, zabávaj sa na nich, uvoľni sa, nemusíš na všetko kontrovať super vtipnou hláškou...

reanda
1. máj 2024

ludia casom zreju.. chciet byt ako predtym, je ako chciet urobit krok dozadu.. tazke obdobie vie cloveka aj posunut k vacsej mudrosti, ludskosti, chapavosti, hlbsiemu prezivaniu.. za mna lepsia kvalitka, ako sarkasticke vtipky 😝

vanilkovazmrzka
1. máj 2024

Pokym nebudes mat opat lepsie obdobie, tak to nepojde…

larinka552
1. máj 2024

To nejde nasilu. Musíš nájsť to, čo si stratil. Ale netráp sa tým, buď sám sebou, napriek tomu, že nie si ok kamošom vysvetli, že máš tažšie obdobie, aby ťa trochu chápali, či podporili. Veď aj na to kamaráti sú 😉

marianarem
1. máj 2024

Mas tazke obdobie, tak proste z teba vtipy nejdu prirodzene. Podla mna sa do nicoho nenut, nepremyslaj co povedat, to ti bude len pridavat k starostiam, co uz mas. Proste nejaky cas budes takyto, no a co. Chod von s kamosmi a zasmej sa na ich vtipoch, ak ti budu smiesne, to ti urcite prospeje. Casom sa karta obrati, bude ti lepsie a pridu aj vtipy.

tiezjedna
1. máj 2024

A nutne potrebuješ byť vtipný pre okolie?

nataly420
1. máj 2024

Cítiš že stracas kamarátov ? No skutočných nestratis nikdy. Keď sa s nimi cítiš zle tak obmedz kontakt