18-ročná sestra ma zhadzuje, lebo je chudšia a vyššia

30. apr 2024

Moja 18 ročná sestra ma zhadzuje zato že je chudšia a vyššia. Čokoľvek si oblečiem tak vraj som.v tom tučná a jej by sa to hodilo viac. Všetci sa kukaju iba na nu na mna nie
Všetku pozornosť davaju vraj chlapi jej aj môj najlepší kamarát, keď niekto povie ze sa mu páčim tak to vraj nie je pravda a páči sa mu ona . Keď so mnou nejaký chlap komunikuje tak ona začne krútiť vlasmi a trha sa o pozornosť. Teraz sa jej páčia traja chlapi a začala sa krútiť okolo chlapa ktorý sa páči mne
Ničí ma to že vlastná sestra je takáto

taynee
30. apr 2024

Kolko mas ty rokov?

reia6
30. apr 2024

Bývaš snou, koľko máš rokov? Sestra,nesestra keď je taka tak snou nikam nechoď logicky

autor
30. apr 2024

@taynee 22

autor
30. apr 2024

@reia6 22 obe bývame s rodičmi sme v jednej izbe dokonca

reia6
30. apr 2024

Tak toto je hruza..a prečo sa neodstahujes?radšej na ubytovňu by som šla...ako sa nechať takto psychický deptat

taynee
30. apr 2024

@autorka trošku som čakala, že už ste viac dospelé. Toto sú naozaj ešte také pubertálne výlevy. Neber ju vážne, len musím dospieť.

autor
30. apr 2024

@reia6 študujem a nemám financie na odťahovanie ledva mi vyjde z brigády na cesty a podobne

autor
30. apr 2024

@taynee tak ako dosť ma to uráža keď že bojujem s nadváhou a menejcennostou

minenkak
30. apr 2024

Nerieš,čo som sa ja upocuvala od mladšej,tucnejsej a nižšej sestry.Jednym uchom dnu druhým von,veď na to máme dve uši

dota6
30. apr 2024

Z toho čo píšeš, mám pocit, že sestra je ešte veľmi nevyzreté teľa. Povedz, má aj ine záľuby, koníčky a záujmy ako sú muži?
Hlavne si to neber veľmi k srdcu. Ty môžeš zabojovať s obezitou a schudnúť a budeš sa cítiť lepšie ale osoba, chudobná duchom ako tvoja sestra? No? Možno ostane teľaťom navždy.

dota6
30. apr 2024

alebo aj nemusíš schudnúť, ale naučiť sa mať samú seba rada taká aka si. Je teraz veľa mladých žien, ktoré sa k tomu hlásia a sú hrdé na kilá navyše. Len sa maj rada.

reia6
30. apr 2024

To su vyhovorky,,že študujem...ono študovať sa ma v prvom rade vtedy, keď človek má poriesenu finančnú situáciu a hlavne duševný pokoj. Nie za každú cenu... dúfam, že študuješ aspoň niečo poriadne , nejakú medicínu, IT, proste niečo kde sa na 100percent zamestnas vo svojom odbore.. aby si tu potom nepísala,že máš nízky plat a nemozes sa osamostatniť

katka700
30. apr 2024

S*r na ňu, robí to len preto že chce tvoje veci 😂 Keď bude zas dačo drankat tak jej povedz že jej by sa to nehodilo lebo je vychrtla a dlhá ako tyca do fazule a bolo by jej to veľké 😂 Nech si kúpi vlastné vo veľkosti 32 a prestane otravovať.
Po svete chodí kopec cocotov čo si honkaju ego zhadzovanim druhých, ber segru ako tréning do života. V 18tke by už mala mať rozum, ale zjavne má komplexy (psychicky vyrovnaný ľudia nepotrebuju rýpať do druhych).

katka700
30. apr 2024

@katka700 Ešte aby som upresnila, moja rada nie je aby si do nej rýpala, len aby si ju uzemnila keď je protivna k tebe.

heln
30. apr 2024

no v prvom rade musis popracovat na vlastnom sebavedomi, kedze ta dokaze psychicky zdeptat o 4 roky mladsia sestra. kasli na nu, a na jej nazory o tvojej krase, jej reakcie skor vypovedaju o tom, ze ju "ohrozujes" a preto ta depta, pretoze ani ona sama nema sebavedomie a mysli si, ze ho ziska tym, ze posliape to tvoje. kazdy den sa pozri do zrkadla a povedz si aka si krasna, sestru a chalanov neries, venuj sa skole a budovaniu seba samej. a ten "pravy" sa objavi v spravny cas.

januska12323
30. apr 2024

Ty schudnúť môžeš ale ona bude sprostá navždy. Rodičia nevidia čo vychovali?

vyrovnanaosoba
30. apr 2024

Určite máš iné prednosti ako sestra. Mať takú sestru, pošlem ju do p...nech ju mama ešte donosí 🙄

janickacrazy
30. apr 2024

Skús nájsť na sebe niečo, čo máš rada, napríklad pekné oči alebo úsmev a nato sa sústreď. Určite si aj ty pekná, aj ked možno trochu nižšia ako tvoja sestra. Každému chlapovi sa páčia iné typy žien. Ja mám tiež sestru a nikdy som jej neliezla do kapusty, ked som videla, že sa jej nejaký chlap páči aj ked sa páčil aj mne. Na intrák sa ti nedá ísť, ked študuješ?

h2
30. apr 2024

A prečo je tvoja sestra pri tom, keď ty komunikuješ s nejakým mužom? Úplne stačí, že musíte byť spolu v jednej izbe. Von by som chodila bez nej.

autor
30. apr 2024

@januska12323 naša mama je taka ista ako ona len nas vie kritizovať za všetko

autor
30. apr 2024

@janickacrazy nie všetko je už plné

autor
30. apr 2024

@h2 tak máme spoločných kamarátov tak že vždy sa niekde stretneme či je to nejaka akcia , party , voraz vonku všade

sevrin
30. apr 2024

Je to tvoja vlastná sestra?
Ináč dve dospelé baby v jednej izbe, už vám len nože chýbajú.

autor
30. apr 2024

@sevrin
@sevrin ano vlastná

rorino
30. apr 2024

Tak preto ti to robí,lebo vie,že jej nebudeš oponovať.Pracuj na sebe vnútorné,nerieš kilá,tie sú na tebe nalepené práve preto,že sa s nimi nevieš vysporiadať.Drzim ti palce,zo zdravotných dôvodov je dobre,keď je človek bez nadváhy,tej sa dá zbaviť,no to čo chýba v hlave tvojej sestre sa doplniť nedá.😉

autor
30. apr 2024

@rorino ďakujem prave sme sa pred pár hodinami pohádali
Ja cvičím už nejaké mesiace len mi to ide pomaly

rorino
30. apr 2024

Neboj,pôjde to,len sa nevzdávaj ,aj keď pomaly,držím ti palce

ajusa12
30. apr 2024

A možno zavidi, lebo sa chlapom páčiš, a ona nie, tak ta zhadzuje. Nie všetci chlapi su na vychrtliny. Väčšina nie, páčia sa im normálne zeny, ich vyžarovanie, nie miss krasy, mnohých takýmto kraskam podstata života uniká, lebo sa zaoberajú len sami sebou a svojim výzorom.

autor
30. apr 2024

@rorino ďakujem

dusana87
2. máj 2024

ja som celé detstvo počúvala od segier, že aká som tustá, keď už som nebola, tak pripomienky, že fuuj, aké máš velké brucho... mám blbý typ postavy a aj keď som aktívne šporovala, tak tá mini pneu tam bola vždy 🙂.. no a po rokoch sme sa stretli akože fakt všetky 4 konečne na jednej svadbe.. a hádaj čo? pekne som im to dala vyžrať, pretože som z nich teraz najchudšia :D :D :D Nič si z toho nerob, vôbec si to neber k srdcu...