Martinus - knižná hra

popalopa
9. mar 2024

Poprosím o pomoc s knižnou hrou na Martinuse lebo som stratená

romistyles
9. mar 2024

@popalopa je tu už téma, ale dnešná pohľadnica - podľa knihy je i seriál, a teda kniha má na obálke to isté, ako je na pohľadnici.. jej autorka má iniciály M.A. 🙂

brnkatko
9. mar 2024

@popalopa na fcbk je tiez skupina tusim kniznasifra, tam si pomahaju s indiciami

eva233
9. mar 2024

Už sú tu dve témy

zeldia
9. mar 2024

@popalopa prosim vás naco je toto dobre? Tie čo viete pomáhate to robite preto že chcete mať v súťaži viac konkurencie alebo ste zamestnaní firmou a toto je reklama? 😂 fakt ma to zaujima keďže sa to tu opakuje každý rok. To je ako odpisovanie v škole lebo odrbem učiteľa. No to isto….

belle_vie
9. mar 2024

@zeldia ved nakoniec sa vyherca zrebuje a podla spravnych odpovedi dostane velkost vyhry. Nezvysujes si tym konkurenciu, len jej zvysujes moznu vyhru.

Na druhej strane tiez nechapem, mna to ovela viac bavi hadat ako odtialto okopirovat....

simonaaa1
13. mar 2024

@zeldia ale veď tu nikto nepíše správne odpovede, iba radí indície. Ja sama hádam, len keď som v koncoch, tak sa pozriem sem (teda do druhej témy). Ja poznám skôr klasiky a tieto nové, aj sfilmované sci-fi sú mi neznáme. Neviem, kde by som ich našla. A nikto nikoho nenúti otvoriť si tému. Tak ako nikto nekáže dieťaťu odpisovať a nie je to od*b učiteľa, ale toho dieťaťa. A mňa skôr baví hľadať odpoveď ako výhra