Knihy pre 13+ od Ana Huang

bellugia
3. máj 2024

Ahojte.
Viem, že asi veľa z vás neoslovím, ale skúšam... Lebo dcéra má čerstvých 13 a číta požičanú knihu od Ana Huang - Twisted LOVE - je to kniha vhodná pre 13 ročné dievča? Nie sú tam veci, ktoré nie sú pre jej čitateľské oči? V recenziách som postrehla aj , že je tam niečo nielen romantické, ale aj erotické, ale neviem....

Dievčatá sú v takom veku zvedavé, ale je toto vhodná literatúra pre také mladé dievčatá?
Máte iné typy na dievčenské romantické knihy pre tento vek? ...

Ďakujem za každú odpoveď! 🙂

haley7897
3. máj 2024

@bellugia knihu nepoznám ale internet hovorí toto ; WARNING: This book contains a jealous/possessive antihero, explicit sexual content and profanity. Recommended for 18+.

butterflyeffect
3. máj 2024

Knihu nepoznam ale na martinuse skus precitat v recenziach co to…
Kazdopadne ak ju uz cita tak neviem ak jej ju zakazes aj tak ju bude citat-inde. Mozno by som na tvojom mieste precitala tu knohu tiez a ak je tam nieco kontroverezne alebo nieco s cim nesuhlasis tak by som to s nou rozobrala ako to vnima ona…
Co sa tyka sexuality- deti dnes vdaka internetu vedia o veciach ovela skor a jasne ze su zvedave, treba s nimi otvorene komunikovat.

lucik194
4. máj 2024

je to seria, tiez si ju doniesla teens domov...... nie. nie je vhodna pre 13r. .....
knihu som zabavila a prečítala....... preto viem, ze este ma na tu knihu cas...... a to nie som ziadna puritanka😉

to 18plus je tam z nejakeho dovodu,....... neprikrasleny tvrdy sex, cela seria je taka.
za mna nie

lucik194
4. máj 2024

inak cela seria su akoby uzavrete príbehy, ale medzi sebou sa hlavne postavy poznaju

bellugia
autor
4. máj 2024

@lucik194 Ahoj, tak už mám nejaké info, že to je 18+, dcéra sama prišla na to, že to nie je kniha pre ňu a vráti ju. Je to v angličtine, tak som musela trošku pátrať, trošku polistovať v knihe a našla som tam výrazy, ktoré hovoria o vulgárnom sexe... Ďakujem za info.

bellugia
autor
4. máj 2024

@haley7897 Áno, už som na to prišla, ďakujem🙂 Kniha je zabavená, dcéra na to sama prišla....