Kniha na ubolenu dušicku

26. apr 2024

Ahojte, prechadzam tazsim obdobim, som vycerpana,nervozna, prejsedam sa ked mam stresy, pribrala som a z toho som este viac nervozna a frustrovana. Ako z toho kolotoca von? Neviete o nejakej motivacnej,povzbudzujucej knihe na ubolenu dusucku? Alebo co vam pomohlo? Za kazdu radu budem vdacna...

nikolani
26. apr 2024

Louise L. Jay - Miluj svoj život
https://www.martinus.sk/33413-miluj-svoj-zivot/...

Čítala som ju, keď som bola vyhorena a potrebovala zmeniť smer v živote. Videla som viacero motivačných knižiek ale pre mňa bola táto jediná čo sa aj dala čítať. Je písaná ako také prevedenie terapiou. Určite odporúčam 🙂

autor
26. apr 2024

@nikolani dakujem pekne

grace55
26. apr 2024

David Burns Cítiť sa dobre, ponúka aj riesenia

foxanda
26. apr 2024

Ahoj, mrzí ma, čím si momentálne prechádzaš ale za mňa je to vždy kniha od Lorny Byrneovej - Anjeli v mojich vlasoch. Nie som zástanca žiadneho náboženstva ale táto kniha je pre mňa ako liek na dušu.

unicornlady
26. apr 2024

môžeš skúsiť aj napr. tento podcast si vypočuť

https://www.youtube.com/watch?v=RbCxtrxLZZ8
bylinka25
26. apr 2024

Slepačia polievka pre dušu.
Krásne, povzbudivé príbehy, ktoré potešia a zohrejú dušu.
Je viac dielov.

danyelia
27. apr 2024

Ahoj, mne sa páčila kniha ,,Ženy, ktoré behali s vlkmi,,...Miestami je trochu ťažšia na čítanie, treba sa pri nej sústrediť, skôr ju pochopia ženy, ktoré si v živote už niečo prežili. Pre 18-stku bude zrejme nudná a nezáživná. Ja som ju čítala a všetky problémy sa mi vynárali v hlave a vety mi ponúkali riešenia. Je tam aj veľa pekných myšlienok, ktoré si často opakujem, čo sa mi pri iných knihách nestávalo...

monnci2226
27. apr 2024

Miluj svoj zivot - tiez odporucam
potom
Kaviaren na konci sveta
Navrat do kaviarne na konci sveta

a take trosku z ineho sudka, ale tiez som ich precitala v tazskom obdobi -
Kate Hudson -Byt stasnou sa oplati
Rachel Brathen - yoga girl

autor
27. apr 2024

Dakujem vsetkym žienky za tipy💗

bora0123
27. apr 2024

Vnutorne inzinierstvo - Sadhguru (velmi obsirne opisana Yoga, vtipne anekdoty, pise tam aj o kompulzivnosti, celkom dobre tipy na konci kazdej kapitoly)
Cesta pokojneho bojovnika - Dan Millman (moderne spracovane buddhisticke myslienky, prijemne citanie, uceleny pribeh)
Rozhovory s Bohom - Neale Donald Walsch (nie je to nabozenska kniha, aspon nie v tom tradicnom slova zmysle, vo forme interview preto sa velmi lahko cita aj po unavenom dni ;))
Drzim moc palce ❤️

autor
28. apr 2024

@bora0123 dakujem 💗

purple_wolf
2. máj 2024

na toto ti kniha nepomoze... zmen robotu

888elizabeth
3. máj 2024

Mne pomohli videá zadarmo na youtube od Michala Drienika a samozrejme aj jeho knihy. Najviac mi "pohladila dušu" jeho kniha Veľký človek a aj kniha Umenie života, odporúčam 🙂