Zlý pocit z človeka

modrykonik33
3. feb 2022

Ahojte, už asi 2 mesiace sa stretávam s jedným chlapom. Je veľmi milý, šarmantný a gentleman, ale aj napriek tomu mám z neho niekedy zlý pocit. Raz za čas sa akoby otočí, až ho prestávam spoznávať a mám z neho trocha strach, inak 95 % času stráveného s ním je super.

Môže ma intuícia klamať? Ako veľmi dávate na zlé pocity z ľudí? Bývajú takýto šarmantní chlapi viac dvojtvárni? 🙄

mamina0078
3. feb 2022

Podľa mňa intuícia nikdy neklame. Ja po mojich skúsenostiach som veľmi opatrná keď mám z niekoho zlý pocit a nepripúšťam si ho hneď k telu. Každý máme aj svoju "temnú" stránku tak samozrejme aj šarmantní ľudia ju majú bez výnimky.

kandelabra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
3. feb 2022

@modrykonik33 veľmi si všímam aký mám z ľudí pocit.Skus byť konkrétna?zas nie každý deň je ružový aj ľudia majú nálady, starosti

bosorka2302
3. feb 2022

intuicia neklame, ludia s poruchami osobnosti zanechavaju presne taketo pocity u inych. aspon z praxe co mam klientov . Takmer kazdy povie ze je super, len obcas povie nieco ze ma az zmrazi na chvilu a potom zas skvely clovek...casom sa namotaju a z dotycneho sa stane monstrum . takze bacha na to

noami12
3. feb 2022

@modrykonik33 tiez som to tak mala, klamala som samu seba ze ma moze klamat zenska intuicia... a nakoniec som si hlavu mohla trieskat ze som na moje pocity nedala 🙂 odvtedy ked mam z osoby zly pocit tak sa jej vyhybam a je mi fajn 🙂

smoulingirl
3. feb 2022

Nikdy ma intuícia neoklamala a vždy, keď som sa jej to snažila rozumovo vyhovoriť, sa ukázalo, že mala pravdu. A od chlapa, z ktorého by som mala čo i len chvíľu strach by som utekala kade ľahšie. Mohol by byť akokoľvek šarmantný. Nepodceňuj to.

1natasa1
4. feb 2022

Pokiaľ z neho nemáš dobrý pocit, tak na tom niečo môže byť. Zatiaľ by som teda nič nehrotila, nikam sa neposúvala a uvidíš ako sa časom prejaví ešte.

akinomel
4. feb 2022

@modrykonik33 intuícia nikdy neklame. Vždy, keď som ten prvý pocit potlačí, vypomstilo sa mi to.

osky
4. feb 2022

Intuicia nikdy neklame.
Taky ten 6.zmysel niekde vnutri cloveka,kt.dviha casto aj varovny prst☝️

googlinqa
4. feb 2022

Áno bývajú. Šarmantný vie veľmi dobre čo na ženy platí. Tvoja intuícia tvoj vnútorný pocit je správny.

mimikarol
4. feb 2022

Dala by som na svoj pocit. Viac krát sa mi potvrdilo to, čo som si o pár ľuďoch myslela

jankapepe
4. feb 2022

@modrykonik33 uvedies konkrétny príklad?

laska86
4. feb 2022

@modrykonik33 2mesiace je malo na spoznanie..a zaciatky su vzdy krasne..bud opatrna a nenamotavaj sa..drzim palce

teleskop
4. feb 2022

@modrykonik33 ludia velmi potlacaju svoju intuiciu co je skeda, urcite daj na svoje pocity

magnetk
6. feb 2022

Zlý pocit, strach. Tak treba od neho preč.