Západné krajiny už filtrujú tajné informácie pre Slovensko. Česi Ficovi neverili od začiatku, iných nahneval postupne

krasavec007
24. apr 2024

https://dennikn.sk/3955366/zapadne-krajiny-uz-f...
Robko zase sa bude hrat na obet a povie svojim jednoduchym volicom , ze fuj kakana EU.
este RTVS treba zmenit , lebo to je hlavny problem obcanov tejto krajiny...
a takto si tu mi zijeme...

taynee
24. apr 2024

@krasavec007 zase ty? Toto je modry konik, nie politicka platforma!

chodec15
24. apr 2024

Ficovolici by naradsej os..li celu eu a chodili robit aj dovolenkovat do Moskvy, len holt rusi neposielaju nikdy ziadne ruble, naopak rusi vzdy odrbavali a vysavali svoje satelity. To iba sprosta eu podporuje svojich zaostalejsich clenov a tito to nevedia pochopit, lebo su zvyknuti na odrbavanie.

krasavec007
autor
24. apr 2024

@taynee ja mam svoj nazor ,dobre?

stanulienkat
24. apr 2024

@taynee mamicky nie su len mliecne vaky a ocikane testy. Su tu aj ludia, ktorych zaujima kam sa ruti nasa krajina a aku buducnost budu mat nase deti. Ficovolicky nech studuju obsah plienok a hadaju, ci moze byt Anka tehotna, ked mala vcera sex. To je ich chapaniu blizsie. Yam sa nemusia tolko zamyslat.

stanielka17
24. apr 2024

@krasavec007 A dobre robia. Fico a spol. urobili zo Slovenska po madarskom vzore spojenca a hlasnu trubu Rusku, takze je len logicke, ze zapad na nas uvali ciastocne informacne embargo. Este keby stopli tie eurofondy, ktore sa aj tak do posledneho centa rozkradnu, mozno potom si slovenski volici daju dva a dva dokopy. Aj ked to som asi velky optimista.

rusalinka
24. apr 2024

@stanielka17 nedajú. Lebo pán premiér povie, že eurofondy zastavili PS, že tam chodili EU prosíkať za to. A voliči terajšej koalície mu uveria.

stanulienkat
24. apr 2024

@chodec15
@krasavec007 mate bozsku trpezlivost a fandim vam vo vasom usili argumentovat a poukazovat, len myslim, ze Slovakom uz niet pomoci. Uvidite to o chvilu v diskusii. Zapotite sa.😁

stanielka17
24. apr 2024

@rusalinka Alebo sa vlastenecky udru do prs, ze prehnite zapadne peniaze aj tak nepotrebujeme, ze rusko je cesta, a skapu od hladu.

stanulienkat
24. apr 2024

@stanielka17 👍👍👍
Smer fondy rozkradne a oni tak ci tak skapu od hladu, lebo to, co nas caka, najviac postihne volicov soc-dem.
Normalni ludia sa budu vediet o seba postarat, najviac kvikaju nizkokvalifikovani a malozarabajuci-volici Smeru.

cacianka
24. apr 2024

@taynee tehotné ženy a ženy po pôrode nemôžu diskutovať o bežnom živote ?
To majú do akého veku detí čítať písať a diskutovať iba o soploch, zelených 💩, ceckoch a príjmoch ?
Kedy sú podľa teba oprávnené čítať aj niečo iné ?

chodec15
24. apr 2024

@rusalinka Nech mu veria. Keby im Fico zabalil svoje ho.no a predal zabalene do ruskeho pozlatka ako made in USSR, budu to zut s nadsenim, ako keby im to malo predlzit zivot o 10 rokov.

krasavec007
autor
24. apr 2024

@stanulienkat staci pred volbami pridat dochodcom par eur a zase ho zvolia ,ale uz 3 roky to bude jedno ,lebo dovtedy zbankrotujeme a este nas aj ukrajinci predbehnu , uz nas rumuni aj bulhari dobehli

chodec15
24. apr 2024

@krasavec007 zase netreba fica precenovat. Az taky lumen nie je. Vyhral iba vdaka ruskym klamstvam a propagande, co ficia po celom fb a internete a ze sa zviezol na nich. A este vdaka tomu, ze Matovic je debil a vela ludi nevie rozlisit, ze Matovic nerovna sa cela opozicia.

diewcatqoo
24. apr 2024

Ja sa na tom uz len smejem. Pretoze posledne volby (aj parlamentne, aj prezidentske) ukazali, ze Slovensku uz niet pomoci. Nikdy tam nebude dobre, nikdy, pokial budu ludia takto jednoducho zmyslat. A volby presne ukazali, ako stado zmysla. A co chcela mat vacsina, to ma. K dokonalosti este chybaju ruske tanky, to by niektori vytiahli aj cervene koberce, aby bratov uvitali...

krasavec007
autor
24. apr 2024

dnes je výjazdové zasadnutie vlády na družstve v Dolnej Krupej.
Toto je ako z 50 rokoch , ktora krajina v EU robi zasadnutia vlady na JRD?

chodec15
24. apr 2024

@krasavec007 Skor tragikomedia ako Slunce, seno, jahody a Planickova metoda.

btus
24. apr 2024

@stanielka17 tí, ktorí ich volili si to žiaľ, dokopy nedajú.

btus
24. apr 2024

@krasavec007 Svine patria do chlieva a tak sa tam stretávajú 🙂 🙂 🙂

krasavec007
autor
24. apr 2024

@chodec15 to budu stale dookola davat v tej new televizi a este aj drislakoviny , repete a robka kazika

stanielka17
24. apr 2024

@krasavec007 Budu drzstva a nutene prace, juhu. Ale na zemiakove brigady potom nech chodi geriatria, ktora si to zvolila.

krasavec007
autor
24. apr 2024

@stanielka17 a ja by som siel na brigadu, ale do senníka 😉

taynee
24. apr 2024

@krasavec007 ty si ten co sa pytal jednej uzivatelky ci PTSD je vrodena porucha? No mam dost. Nick krasavec007 hovori za vsetko. Si sa hecol pri jeho tvorbe.

annm81
24. apr 2024

@rusalinka Presne to. Mnoho voličov koalicie už nesleduje žiadne seriózne médiá, len sociálne siete svojich politikov a pár konšpiračných webov - tam im povedia, že za všetky (s prepáčením) sračky, čo sa na Slovensku dejú a budú diať, môžu zlí liberáli.

Pokiaľ ide o zdieľanie dôležitých informácií, môže nás utešovať aspoň ten fakt, že ten zlí západ mal toľko morálky, že ešte aj Rusov, čo sa nám vkuse vyhrážajú a škodia nám, varoval pred chystaným teroristickým útokom. Ak pôjde o vážne ohrozenie, tak snáď aspoň také informácie sa k nám dostanú. A my môžme dúfať, že naša vláda nebude už v takom stave ako tá ruská, čo sa len smiala.. až kým sa nedosmiala, aby zo svojej neschopnosti zasa obvinila západ.

krasavec007
autor
24. apr 2024

@taynee precitaj si to tam este raz

taynee
24. apr 2024

@krasavec007 ja tvorim pisany text vacsinou, ty ho citas...

dada2610
24. apr 2024

Nechápem prečo už toto niekto nezastaví, si niektorí uvedomujete ako sa vyjadrujete?

diewcatqoo
24. apr 2024

@krasavec007 a kde by malo byt zasadnutie vlady, ked nie v JRD? Ved sa uplne vracaju komunisticke praktiky. To je tak, ked ta do vlady dostali ludia s podpriemernym IQ, musis sa im priblizit.
Akoze mali sme uz vo vlade roznych mentalnych atletov, ale toto, co je tam teraz (a najma ta zmeska babrakov z SNS), tak toto nema obdobu. To su uplni sedlaci, ako sa hovori: vyskocilo hovno na policu a tvari sa, ze je torta.

annm81
24. apr 2024

@diewcatqoo Veď vďaka SNS už vieme, ako vyzerá tlačovka v kravíne, tak prečo by tam nemohla zasadať celá vláda? Dúfam, že bude aj búchanie po stole, nech sa na tejto tragikomédii aspom trocha pobavíme, keď už ju musíme zažívať.

taynee
24. apr 2024

@krasavec007 a takto si tu mi zijeme...korektne je to: A takto si MY tu žijeme. Btw, som antiFico a antiPelle, ale stale si myslim, ze toto nie je platforma na vyjadrovanie politickych nazorov. Zapoj sa do debaty na topkach a oprav si gramatiku, nech nam nerobis hanbu.

krasavec007
autor
24. apr 2024

@dada2610 co sa ma zastavit? uz je to rozbehnute a ideme do toho pekla na bielom koni , akoto povedali p.Fico