Volám o pomoc

9. máj 2024

Ja volám o pomoc a nechcem ju ja sa raz zabijem alebo zabijem niekoho nechcem nikomu ublížiť ani ubližovať sebe je to ťažké naozaj

janai1
9. máj 2024
Modrý koník
9. máj 2024

Ahoj,

je nám ľúto, že vo svojom živote prežívaš zlú situáciu. Je potrebné o problémoch hovoriť, nemlčať a požiadať o pomoc.

Pomocnú ruku Ti bezplatne podajú na týchto linkoch, prípadne telefónnych číslach:
https://www.modrykonik.sk/faq/z-mojej-zivotnej-situacie-uz-nevidim-ziadne-vychodisko/

- Liga za duševné zdravie
- Nonstop Linka dôvery Nezábudka: 0800 800 566

- Krízová linka pomoci
- Nonstop psychologická pomoc: 0800 500 333
- Nonstop poradňa cez internet (chat)
- E-mailová poradňa
- Videoporadňa

Veľa sily a pekný deň
Modrý koník - Sprievodca tehotenstvom a materstvom

taynee
9. máj 2024

Ak je to vo vasich moznostiach identifikujte profil, predpokladam, ze viete e-mailovu adresu, mozno t.c. a odporucam tam poslat pomoc. Do pozornosti davam vetu " raz sa zabijem alebo zabijem niekoho". Toto sa uz musi riesit. Ja som to už v minulosti takto urobila, identifikovala som autora a dotycnemu bola poskytnuta zdravotnicka pomoc a je zalieceny, chvalabohu.

pomahatludom
9. máj 2024

Ahoj viem že to máš ťažké a nikto si nevie prestaviť ako sa cítiš ja som taktiež v depresiách ale strašne upadnutí že strácam sám seba… A preto som aj tu rozhodol som že by som chcel pomáhať ľudom a nie len o ňu žiadať.. pozri ČO MÁ PRÍSŤ PRÍDE ČO MA ODIST NECHAJ ÍSŤ DOPRAJ A BUDE TI DO PRISTE A NAJDÔLEŽITEJŠIE !!!NEMOZES ROBIŤ VECI ROVNAKO A OCAKAT ONE VÝSLEDKY!!!

belaaaaaaaaa
10. máj 2024

Ahoj
Ťažké obdobie, ťažké chvíle a všetko sa vidí čierne. Upadáš, aké sú ľudia, ktorí sú naozaj ti, ktorí Ti vedia pomôcť. Si dôležitým človekom pre svojich blízkych, priateľov a známych. Požiadaj o pomoc a pamätaj, že o pomoc žiadajú iba tí najsilnejší. Urob to pre seba. Zaslúžiš si to. Určite. Ozvi sa. Nechaj odísť to, čo ťaží tvoju dušu a priprav sa na nový lepší život.

anouschka5
10. máj 2024

Napíš čo ťa trápi uvidíš, že sa ti aspoň trochu uľaví - vo vyššie uvedených linkoch sú odborníci psychológovia, ktorí vedia pracovať s podobnými ťažkosťami

romcici17
10. máj 2024

Ahoj,tiež som si prešla zlým obdobím. Samov*ažda nieje riešenie. Aj keď teraz iné východisko teraz nevidíš,prídeš si zbytočný/á. Presviedčať človeka o opaku v takom stave a v takej obrovskej depresii je takmer nemožné,ale ver že keď dostaneš liečbu a správnu terapiu,bude to úplne iné a až potom človek príde na vela vecí,teraz najlepšie čo môžeš urobiť pre seba je ísť na psychiatrické oddelenie na hospitalizáciu,alebo ak máš blízkeho človeka popros ho aby ťa tam zobral. Môžeš si aj rovno zavolať z domu sanitku a povedať im že máš tieto pocity,odvezú ťa priamo na psychiatriu. Ide ti o tvoj život,prosím lieč sa,život stojí za to🙏🏻. Viem o čom hovorím 3 roky beriem AD. Daj nám neskôr vedieť ako to dopadlo,ja ti budem držať palce aby liečba zabrala a mohola/l si žiť plnohodnotný život.

evaachesa
11. máj 2024

Prosím, kontaktuj niektoré z liniek pomoci, zavolaj si o pomoc. Nikto sa ti chrbtom neobráti, ale práve naopak Ti PÔMÔŽU! 🙏❤️🍀