Telefón Xiaomi mi seká

30. apr 2024

Prosím Vás máte niekto telefón Xiaomi? Ja mám Xiaomi Redmi 11 a veľmi seká, nechodia mi zvukové upozornenia aj keď mám zvuky zapnuté, hlavne po najnovšej aktualizácii máte aj Vy takú skúsenosť? Neviete ako odinštalovať tú aktualizáciu? Ďakujem

doriiis
30. apr 2024

Vypnúť,zapnúť telefón.Nestaci mať aktualizovaný systém,treba skontrolovať aj systémové aktualizácie a aktualizácie aplikácií.Vyrovnavacia pamäť vyčistená? Zbytočný odpad vyčistený? To sú všetko veci,čo ,,brzdia telefón"

san_dra11
30. apr 2024

Presne tak vycisti vyrovnavaciu pamat a pre istotu si zalohuj fotky a videa o potrebujes aby sa ti to cele neformatovalo.

autor
30. apr 2024

Práveže ja si stále mažem vyrovnávajúcu pamäť a stále mi nechodia upozornenia a tak. Takisto som čítala že výrobcovia priznali že aktualizáciou sa telefóny pokazili takže asi si budem musieť telefón resetovať alebo kúpiť nový.

doriiis
30. apr 2024

A máš tie upozornenia povolené?

aalt
30. apr 2024

Ako dlho ho mas? Zalohovat a reset do tovarenskych nastaveni. Potom nainstalovat len co pouzivas a potrebujes.
Ja som pred nejakym tyzdnom takto jeden xiaomi resetoval po neviem kolkych rokoch co uz siel ako za dusicky ... nateraz pomohlo.

autor
2. máj 2024

@doriiis áno 😄ale sekajú, tak v každej aplikácii musím vymazávať vyrovnávajúcu pamäť, možno mám v telefóne vírus neviem

autor
2. máj 2024

@aalt cez 2 roky... áno asi to urobím ďakujem