Sú slobodomurári ešte pri moci?

30. apr 2024

xSu slobodomurari este pri moci?Napr vo Franzusku pred 2sv,boli dost vplyvni.Ma niekto informacie co je dnes si slobodomurarmi?

chodec15
30. apr 2024

Premenovali sa na Svedkovia Jehovovi.

autor
30. apr 2024

Nemci v Fr cez 2 sv vojnu zrusili loze,vo fr zili slobodomurari roznych narodnosti,ktori usli pred nacistami.13.8.1940 bol prvy protislobodomurarsky zakon.

autor
30. apr 2024

@chodec15 To je blbost,nemozes popriet ze slobodomurari boli a boli aj vplyvni,vatsina z nich boli politici,pozeram teraz i nich dokument na stv 2

taynee
30. apr 2024

"Slobodomurari" mi nedavno prerabali byt. Polozili mi aj iluminatovu podlahu,

walentina7
30. apr 2024

Veď sú dodnes zapchatý v roznych spolkoch, cirkvách aj politike. Majú svoje lóže stretávajú sa, robia tam rituály či kú máriu.

melanta
30. apr 2024

@taynee odpadnem, komentár roka 👍😂😂😂😂

jakubrianka
30. apr 2024

@taynee iluminátovú podlahu 😂.

10zabka
30. apr 2024

@taynee a to bol moment, kedy som si opľula monitor ntb... 😂😂😂 Pre mňa top odpoveď v priamom prenose 👍👍👍

tetapetra
30. apr 2024

Nepozerala si ty minulý týždeň dokument o španielsku a o Francovi?! Ten veril,že slobodomurári sú zodpovední za všetko zlo a tiež neznášal liberalizmus. Keď som pozerala na ten dokument ako keby som videla dnešnú vládu 🤦🏻‍♀️

10zabka
30. apr 2024

@tetapetra středověk neskončil, středověk trvá... pripomenulo mi to skupinu Lucie a skladbu Černí andělé.

teki1
30. apr 2024

@taynee Foto nebude? 😂😂😂

tetapetra
30. apr 2024

@10zabka slobodomurári existujú,ale nie ako bububu. Dokonca aj Sk.

10zabka
30. apr 2024

@tetapetra nepochybujem, to som nikde nenapísala. Mne to hneď pripomenulo skladbu, ktorú som uviedla.

sigma510
30. apr 2024

Samozrejme ze sú, len sa inak volajú. Rôzne spolky a pod.

autor
1. máj 2024

Niektore ste tu ako pridrbane,ved normalnu diskusiu som chcela,ohladne info,nie srandicky.Asi mate nulove vedomosti,ked takto dristate.Otras.

autor
1. máj 2024

@tetapetratak su aj dnes ale uz to nebude take in ako v minulosti,v tom dokomente vcera mali aj dost moc,lebo dokonca aj v koncentracnych taboroch boli a si tam vytvorili tajne zvazky podobne sko knazi ked tam na tajnasa sluzili omse.Ja som pozerala inerwiu s jednym skovakom co je stale slobodomurar ale moc toho neprezradil.Takze urcite su aj dnes.

autor
1. máj 2024

@taynee nechcela si napisat laminatovu podlahu?

queen_mary
1. máj 2024

@chodec15 ja ze na liberalny fasisti alebo progresivci 😀

gribka1
1. máj 2024

A nie je to jedno? Ako to dokážeme ovplyvniť? Ži svoj život najlepšie ako dokážeš a potom ti nejaké spolky môžu byť ukradnuté.

10zabka
1. máj 2024

určite to napísala presne tak, ako to myslela. Veľmi trefne.

tetapetra
1. máj 2024

Spolky boli, sú a budú. Veď kde by sa chlapi skrývali pred ženami

autor
1. máj 2024

@tetapetra ale to ke taky tajomstvom opradeny spolok,ze naco?

stanulienkat
1. máj 2024

Nie su. Slobodomurari boli elita a boli vzdelani. Dnes su pri moci smer a Sns-to su debili.

autor
1. máj 2024

@stanulienkat tak na slovensku asi loze nemame ale vi este vi svete su ?

taynee
1. máj 2024

@autorka, ver či nie, lóže sú aj na Slovensku. Staré legendy hovoria, že v SND je ich plno. Aj u nás v Košiciach v divadle, aspoň tak naša babka vravieli. Čo na to časopis Zem a vek?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. máj 2024

@taynee Tvoja babka citala rada zem a cek?Ja sa normalne pytam na nazor ludi,vcera to slo totiz to na stv 2 doku,2 sv vojna a Hitler,aj on ich beal do koncentrakov.A nakoniec slobodomurarim po skonceni vojny pomahali ti z usa.A vo Fr bola celka loza s nazvom Orient.
Ale ty sa staraj radaej o svoju laminatovu podlahu.