Šteniatko a riadenie po ňom

27. máj 2023

Ahojte, pre niekoho možno blbá otázka ale mám menší problém. Prosím vás ako po šteniatku zbierate kôpky? Máme ho von na záhrade ešte si nenašiel to svoje miesto takže kadí jedna radosť všade možne, no a môj problém je, že to neviem zbierať skúšam toaletný papierom no nemôžem povedať že by mi to šlo do čista hlavne teda na tráve 😂 a vec číslo dva za dva týždne som minula 16roliek toaletného papiera čo už mi príde trošku veľa. So saláčkom to bolo ešte horšie. Nejaké tipy a triky ako na to? Bez zbytočného odpadu a ideálne dočista? Predsa nám tu okrem šteniatka behajú aj deti. Ďakujem

pribinak
27. máj 2023

Lopatka a vrecko

gabriela228
27. máj 2023

Hrabličky s dlhšou rúčkou tak isto lopatka s dlhšou rúčkou a hádzať do popolnice. 🙂

shewinka
27. máj 2023

@gabriela228 takto to riesime aj my

nelca84
27. máj 2023

Tipy a triky? Vsak lopatka a hrablicky, ziadna veda.

autor
27. máj 2023

@gabriela228 hrablicky by nešli ešte sa často stane že je také no.. neforemné

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
27. máj 2023

Musis mu davat aj kvalitne krmivo aby ta kopka bola kompaktna. 💩😀

ropucha6
27. máj 2023

A nechcete ho radsej ucit, nech kaka mimo zahrady? Inak normalne cely zivot pouzivame sacky na psie hovna…

nelca84
27. máj 2023

Tak v prvom rade by si mala riesit, preco ti steniatko hnackuje... odcervujes ho? Co papa?

autor
27. máj 2023

@nelca84 hej hej odcervovala som ho pred týždňom, papa granule RoyalCanin, konzervu, sem tam dostane nejakú chrumku/piškótu čo spadne deťom

lilyianka
27. máj 2023

Si pripadne natiahni rukavice.

nelca84
27. máj 2023

Asi mu ta strava nevyhovuje, moze byt aj alergicke na nejaku zlozku. Porad sa s veterinarom. Nemalo by hnackovat a uz vobec nie dlhodobo... aky je to psik a aky je stary?

autor
27. máj 2023

@nelca84 nehnackuje furt len sem tam sa stane raz za dva dni možno a tiež to nie je úplná voda len také redšie. Každopádne ďalšie očkovanie s cipovanim má v pondelok tak sa poradíme s veterinárom. Má 9tyzdnov a je to farbiar

nelca84
27. máj 2023

To bude najlepsie. Mozes mu pripadne uvarit ryzu s mrkvou ked ma redsiu stolicu alebo dat cierne uhlie.

colsami
27. máj 2023

Sacky.
A nemiesaj konzervy, pes ich nepotrebuje. Zacne ti odmietat granule. A ak su konzervy navyse fajne masove, pes ma hned vela proteinov a pojde ti do hnacky a riedkeho hovienka. To len rada 🙂

autor
27. máj 2023

@nelca84
@colsami
Ďakujem

danica2711
28. máj 2023

rozhodne by som sa zamerala na učenie šteniatka robiť potrebu mimo záhrady. Máme tretieho psa (v poradí), všetkých sme to naučili a máme záhradu čistú. Psi považujú záhradu za svoju "obývačku" a tam sa nekadí. Samozrejme, nejde to hneď, chce to trpezlivosť, dôslednosť a časté venčenie, ale stojí to za čistú záhradu, ktorú nemusíš denne obísť a vyzbierať z nej hovienka

erickatt
28. máj 2023

Zberac psich extrementov. Cize, zberac psich 💩. Uzasnaa vec za 12 €

00momo
28. máj 2023

@erickatt pripnem sa viete poslat stranku s kade ste to objednavali?

erickatt
28. máj 2023

@00momo jaa uz to mam zo 3 roky. Ale je ich vela. Viem, ze ma to stalo 12.90 aj s vyberom alza tusim