Som sklamaná z vedenia modrého koníka

lizatko1009
23. mar 2014

Neviem ako vy, ale ja som velmi sklamana z nespravodlivosti zo strany vedenia modreho konika a uz je to po druhy x, ze mam nepeknu skusenost, neviem ci admina sem konkretne aj napisat o ktoreho sa jedna, ale urcite ked si toto precita, bude este horsie, ale nepaci sa mi tento pristup tak preto to pisem takto a verejne na volnu diskusiu, ake mate vy skusenosti s tymto. Po prvy x, ked som mala problem v skupine, obracala som sa na neho s prosbou, ako mam tomu zabranit a ako mam postupovat s nezelajucimi clenkami, nato sa nereagovali za tyzden, vymazala som ich sama, sankciovana som bola ja aj vyhodena a zablokovana kvoli nemu, mna to nerozculuje, ale co ma velmi vie rozculit je nespravodlivost a teraz v piatok mi od neho dosla sprava, ze moje prispevky v mojom blogu su mimo temy modry konik, odpisala som mu, ze zvysok mam pre priatelov co suvisi s temou a je tu kopec veci mimo temy, ci uz albumy s oblecenim, jedlom, rozne obrazky citatov, motta, vyrokov, sprostosi, ktore mi nevadia, rada si pozriem z kazdej stranky, aj ked sme uz matky, myslim si, ze mame pravo sa zaujimat aj o ine veci, odpisal mi nato, ze ok, vsetko je potom v poriadku a dnes mi pise znama, ze znova nezobrazuje jej moje prispevky, ostala som znova znechutena, ze znova kvoli comu? niesom si vedoma, zeby som niekomu ublizila, nadavala, vulgarne sa vyjadrovala, ale toto sa podla mna nerobi, napise tak a bez toho aby ma upovedol, ze sorka budes bloknuta kvoli tomu a tomu na tolko a taku dobu... zial nic sa nekonalo... kolko tu bolo veci a urazok a toto nijako neriesil blokovalo sa to mozno o 3 dni, som sklamana z tohto pristupu a preto to pisem verejne a zato, ze som si dovolila to napisat verejne, budem si to znazat tiez, musis tuna len drzat hubu a krok... pekny den

miskacharly
24. mar 2014

@lizatko1009 ja mam tiez par zlych skusenosti s MK a hlavne zo spravanim niektorych cleniek.chcela som sa vymazat,lenze ani to saneda a moje temy a prispevky tu samozrejme tiez ostanu.

sheila72
24. mar 2014

Zriaď si nový nick a hotovo 🙂

tvojezlatko
15. aug 2014

Ja som sa tiez prvykrat poriadne sklamala!

stanislavao
31. aug 2014

ja som z adminov tiez znechutena. lebo som si kupila nenoseny sveter, prisiel mi stary, zmolkovy a admin mi vobec nepomohol vratit peniaze. totalne na to kaslu. su objedktivny len k urcitym ludom. niekto tu na bazari veselo predava hackovane ciapky, hracky a niekto nemoze. pravidla neplatia pre kazdeho rovnako. su tu cisto nove kabelky a tasky z ciny v bazari, mikiny, bundy akoze adidas a pod.

valtintin
7. aug 2016

Pridavam sa. Upozornila som admina 2 x na podvodnicky na MK a poziadala som o zablokovanie ich uctu. Najprv mi napisali, aby som len napisala negativne hodnotenie a potom ma uz odignorovali uplne.