Slovenská pošta

angel2017
30. apr 2024

Ahojte idem sa trosku postazovat. Hlavnu Postu mame o dedinu vedla a nasa postarka tu funguje iba hodinu v dni . Vcera mi hodila do schranky zlty listok a dnes som volala na postu ci by mi nemohla doniest ten balicek do nasej dediny dnes. A ona ze moze ze za 3 e. Stretli ste sa prosim uz niekedy s tym ? Uplne som vyrocena

melanta
30. apr 2024

Ale poštárka nie je kuriér. Ak je to balík na poštu, tak nie, nie je jej práca roznášať balíky.

melanta
30. apr 2024

Balík si si mala poslať kuriérom alebo si máš ísť pre neho. Akože chudera poštárka, nie dosť chodí celý deň v zime daždi horúčave po dedinách, ešte aj balíky má roznášať?

viera
30. apr 2024

O aku zasielku ide?Doporucenie do vlastnych ruk?Balik alebo?...0850 122 413 na tejto infolinke mozes poziadat o opatovne dorucenie...Ak mas podacie cislo...

danielahamar
30. apr 2024

Ide zmeniť doručenie aj cez net si myslím, a áno, môžu žiadať aj priplatenie

panonia
30. apr 2024

Na pošte nema kto robiť, zbytočne si vytočena. A bude to len horšie

matkahelka
30. apr 2024

@angel2017 je to aj v cenniku posty, vola sa to opatovne dorucenie, uplne zbytocne sa vytacas.

frota3
30. apr 2024

mozes byt rada, ze vobec bola ochotna ti balicek priniest. vsak to nie je jej povinnost nosit balicky, kedy si kto zmysli.

januska12323
30. apr 2024

Choď si ho zobrať zadarmo sama.

angel2017
autor
30. apr 2024

Uz to nechcem riesit bola som si preto …

maranco
30. apr 2024

@angel2017 zapni si bezplatne SMS alebo email namiesto žltého lístka https://eposta.posta.sk/oznamovanie-zasielok/ a keď ti príde správa choď na poštu vybrať balík
Nabudúce si dávaj balíky posielať do Z-BOXu ak taký v dedine máte.

angel2017
autor
30. apr 2024

@maranco ten je tiez vo vedlajsej dedine dakujem za radu skusim to 🙂 my sme tu taky zapadakov

liusa82
30. apr 2024

ja musím našu pochváliť.Mne donesie balík aj ked tam mám napísané že na poštu🙂 ako nie vždy,ale ak ide autom hore sem na kopec tak donesie.Nemusela by to spraviť.Ale naša chodí autom lebo my sme kopcovitá dedina.Tu by mala turistiku keby chodí iba pešo.Našťastie tu máme aj poštu .My sme dobre vybavená dedina aj lekáreň tu je

tomcimka
30. apr 2024

A my máme takú poštárku, ktorá dáva iba malé obálky do schránky. Pre väčšie t.j.A4 a väčšie musíme chodiť na poštu.

angel2017
autor
30. apr 2024

@tomcimka tak to bola malinka obalecka aj my chodime po velke na postu a nikdy som ju neziadala o to aj ked sa mi ponukla sama prero som sa hnevala a uz nevadi …tato co tak reagovala je akoze jej veduca z vedlasej dediny