Skúsenosti s vákuovými obalmi

22lucinka22
23. máj 2015

Prosim vas mate niekto skusenosti z vakuovimi obalmi. Funguje to a nenapusta sa do nich znova vzduch?

zita19
23. máj 2015

@22lucinka22 nektore fungujeu perfektne. Ja mam jeden s vankusmi pod postelou uz asi 5. rok a drzi. Mam aj taky, co nevydrzi ano od jesene do jari a naopak

22lucinka22
autor
23. máj 2015

@zita19 dakujem za odpoved budeme cestovat a zaujimalo by ma ci to vydrzi a aku znacku mas a aky je velky? Ja by som chcela len taky 50*60. Nevies nahodou kolko sa do toho vojde oblecenia?

zita19
23. máj 2015

@22lucinka22 ja som to kupila tak nahodou dost davno, takze cenu ani znacku ti nepoviem. Ale ked potrebujes len na cstovanie, tak to je v podstate jedno. A mne vojde tak 10 pulovrov do jedneho. Ked sa to vysaje, tak to ma hrubku asi 10 cm

22lucinka22
autor
23. máj 2015

@zita19 ja to potrebujem aby vydrzalo jeden den. Skusim popozerat,na nete ale je toho vela tak neviem ktore vybrat

zabina27
23. máj 2015

@22lucinka22 ja som kupovala kedysi zo zlavoveho portalu, len podla rozmerov, viac kusov, niektore drzia, asi 1 alebo 2 prepustaju vzduch, ale to mi az tak nevadi, aspon nejde na to oblecenie prach... asi nezistis, ktore su naj, vsade moze byt nejaka chybicka a vzduch bude prepustat... to zistis, az ked ho naplnis a samozrejme musis poriadne a spravne zavriet

22lucinka22
autor
23. máj 2015

@zabina27 dakujem krasne nezostava mi nic ine ako kupit par kusov a vybrat najlepsi 🙂

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
22lucinka22
autor
24. máj 2015

@miriam11 dakujem. a neviete kde sa daju kupit.

ukulela
24. máj 2015

@22lucinka22 ja som si ich kupovala v metre, ked boli v akcii. pomiesane rozmery, na cestovanie sa nemusis bat, to ti vydrzi ... ja mam v tom oblecenie/periny - niektore prepustaju, no nie hned, ale po par mesiacoch sa nafuknu, potom staci opat vysat z nich vzduch. ono je to haklive, aby sa to neprepichlo, neposkodilo, ale ked si das pozor, vydrzia ti dlho. veci treba rozkladat rovnomerne a zohladnovat aj to, ze sveter moze bytna vysku poskladany rovnako vysoky ako 10 bavlnenych triciek, no sveter sa ti sfuci viac, ako tie tricka. tak radsej tricka porozkladat na sveter ako vedla seba (snad som to napisala pochopitelne 🙂

elis1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
22lucinka22
autor
24. máj 2015

@ukulela ahoj pochopila som to. Tricka sa tak nespucia ako sveter. Tak to nejako rovnomerne porozkladam. Dufam ze usetrime vela miesta lebo ideme autom a minuly rok sme mali dve velke cestovne tasky tak to hadam skreseme

22lucinka22
autor
24. máj 2015

@elis1985 dakujem krasne. Skusim popozerat niekde ked pojdem do mesta a ked nie tak ich objednam. Dakujem krasne za pomoc 🙂