Prečo zmizla táto diskusia?

h2
24. aug 2023

Teraz pred chvíľkou som tu čítala diskusiu, že panelacikova už tu nie je. Pri tej príležitosti som si spomenula na zopár ďalších, ktorí už tu nie sú a kým som stihla pozrieť ich profily, tak diskusia o panelacikovej už je aj zmazaná. Prečo? Nebolo v nej nič zlé. Chcela som sa zapojiť a spýtať sa, či neviete, prečo zrušili napríklad bremba a čo je s matejakub, ktorá tu stále má účet, ale od nového roka nepridala nič, hoci predtým písala často. Naozaj mám pocit, že v poslednej dobe sa tu na koníku dejú divné veci.
P.S.: Keby niečo, ja sa odísť nechystám. Čiže keď tu už zrazu nebudem, nebude to z môjho rozhodnutia. 🤪

h2
autor
24. aug 2023

@janai1 Jéj, ďakujem, nechápem, prečo som ju nevedela nájsť.

triss83
24. aug 2023

@h2 nestraš, už som sa bála, že znova nejaké zásahy 🤣🤣

h2
autor
24. aug 2023

@triss83 Nieee, moja chyba. Už som požiadala o zmazanie tejto diskusie a píšem do tej predošlej.

deti95060810
24. aug 2023

mne tu momentálne chýba moja virtuálna kámoška Elizabeth 73 - celý týždeň jej niet.
žeby dovolenka?

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ahhola
24. aug 2023

No v právnej sekcii je pomaly pod každým príspevkom apel... Nemazať... dobre zdovodneny. Aj tu by sa mohlo zaviesť, niečo ma zaujme, nemám kedy čítať 3 strany, večer sa k tomu vrátim a
.... táto diskusia bola zmazana ba žiadosť autora...
Je to korektne k tým, co písali?
Naposledy chalan, co za noc prehral 100 000...zmizol.💔

bluemoon24
25. aug 2023

@ahhola chalan, co “prohral 100000 za noc” byl troll, za nim ti smutno byt nemusi. V prubehu 2 hodina zalozil dalsi tri diskuze, kde bylo i to, ze jeho pritelkyne smrdi a prdi a podobne blbosti. Vsichni to ponahlasovali, tak ho zrejme vyhodili.

h2
autor
25. aug 2023

Ináč, dievčatá, tú diskusiu o panelacikovej mi stále neukazuje v zozname diskusií. Ani keď si dám "kde sa diskutuje", ani keď dám hľadať podľa najnovších diskusií a prejdem celý zoznam včera pridaných diskusií, proste tam nie je. Viem ju nájsť len podľa tu pridaného linku a ešte podľa upozornení, keď tam niekto niečo pridá. Ako je toto možné?

nataly420
25. aug 2023

🤣 veď nebude trápna všetci vieme že si to ty

elmivelmi
25. aug 2023

@chodec15 a co kes nesuhlasim s ockovanim preto ma musia mazat?To je traone ja som proti celemu sialenat u korona a zbytocne ockovanie tak cakam ked ma zmazu.To je fakt trapne ako ovce uz budmee.

lilope
25. aug 2023

@h2 označila som ťa tam

h2
autor
25. aug 2023

@nataly420 Nechápem. Akože ja som založila tú diskusiu? No nezaložila. Veď som potom do nej aj písala a to by sa mi nedalo, písať pod svojím nickom, keby som bola autorka. Len mi je divné, prečo ju nevidím, či je nejaká možnosť, že som ju nejako nechtiac zablokovala? Ale neviem, že by takáto možnosť existovala. Navyše som včera požiadala o zmazanie tejto diskusie. Divím sa, že je ešte tu.

janai1
25. aug 2023

@h2 ani mne ju neukazuje v témach s novými príspevkami. Viem sa k nej dostať bud cez upozornenia alebo mne ju ukazuje aj cez fóra - volne diskusie

Ale teda moderátori to vedia nejako zablokovat. Už som si to pri jednej téme všimla, že sa nedalo nijako nájsť iba ak človek čo do nej písal, cez upozornenia sa tam dostal a poslal link

karolinakr
25. aug 2023

A to je dôvod, ked ma niekto opačny nazor ho mazať ..naposledy som nechvalila Ukrajinu, čiže....lenže ja som ich nemala rada ani pred vojnou, tak tažko ich začnem milovat teraz

ahhola
25. aug 2023

@bluemoon24. Môže byť, ale dosť sa vyznal, bankomaty v herniach napr. sú ci nie sú? Ešte som hernu zvnútra nevidela 😃 a pôsobil, ze tam ozaj dosť stopil▪️

karolinakr
25. aug 2023

@ahhola on uz tu razpisal najdi si staru diskusiu - elektrikar, čo destatisice nahadzal do automatu, robil v Nemecku
a pytal sa ako prestat
to už možu byt 2 roky dozadu, tam som mu pisala, preto si to pamätám

h2
autor
25. aug 2023

@janai1 Tak to je divné! Diskusia tu reálne je, ale nedá sa vidieť v normálnom zozname diskusií? Ako také niečo vôbec vznikne?

ckocka
25. aug 2023

@h2 Fóra - Voľné diskusie, momentálne šiesta v poradí. Ja ju tam mám.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
autor
25. aug 2023

@ckocka Tam ju mám aj ja, keď si to takto vyhľadám. Ale ja vždy pozerám diskusie cez tento zoznam, buď najnovšie, alebo kde sa práve diskutuje. A tam nie je. To mi je divné.

janai1
25. aug 2023

@h2 áno, moderátori to blokujú z nejakého dôvodu

karolinakr
25. aug 2023

@h2 vidiš, ty si už pokročilý použivateĺ, ja ani neviem, že sa takto da hĺadat

bluemoon24
25. aug 2023

@h2 ani ja jsem ji nenasla, jen podle toho linku

bluemoon24
25. aug 2023

@ahhola ja jsem v herne nikdy nebyla (krome tech detskych, tam jsme porad 😅😅) tak netusim, jak to tam je.

ckocka
25. aug 2023

@h2 Dobré vedieť, tiež tak vyhladávam a niekedy nenachádzam.

h2
autor
25. aug 2023

@ckocka Ja teraz rozmýšľam, že už sa mi v minulosti stalo, že sa tu v nejakej diskusii spomínala iná diskusia, podľa všetkého taká, ktorá by ma zaujímala a ja som sa čudovala, že o nej nič neviem, že ma musela nejako obísť. Čiže toto zrejme nebude prvý raz.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
25. aug 2023

Štvrtá pod tebou

karolinakr
25. aug 2023

@h2
predstav si, že si zrušiš účet a nikto o tebe nezaloži diskusiu, že prečo si zmizla..to musi byt frustrujuce, že ani pes po neštekne🐶 🤣
ked si @viestta zruši, podĺa mňa aj 3x do tyždna sa založi diskusia, ze prečo a ako