Prádlo sa neuschne v sušičke - je pokazená?

fetykovci
28. dec 2019

Ahojte. Chcem sa spýtať ci mate niektorá takú skúsenosť že sa vám prádlo neuschne v sušičke. Už sme skúšali viacero programov a prádlo nám ostane mokré. Niektoré úplne a niektoré také že stačí len chvíľočku dosušiť na radiátory... Ale asi sa nám skôr dačo pokazilo a treba opraviť. 🤔😱🥶

jarhal
28. dec 2019

ano, mne presne tak odisla po 8 rokoch susicka beco ..smer servis a nasledna oprava nerentabilna polovica ceny susicky..

siska53
28. dec 2019

@fetykovci asi skor pokazilo.. ja davam vzdy na cotton sušiť a jedine sa sem-tam stane, ze rifle su hore take nedosusene..

mogaa
28. dec 2019

@fetykovci je to nová sušička? je možné že dávate krátky program - treba dať suché do skrine a nedať veľa prádla naraz - ten program suší 1,5hodiny a vysuší všetko okrem nepremokavých plachiet ale nesmie byť sušičke veľa prádla....

saja1
28. dec 2019

@fetykovci no my sme volali opravara TRI krat kvoli tomu... potom sme otvorili navod 😂 v nastaveniach susicky sa da nastavit tusim "vodivost vody" - tu bolo treba zvysit.. a zazracne to funguje 🙈 tak skus

zzkmetova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
79viktoria79
29. dec 2019

@saja1 ako si to nastavila?

flavinka1
27. jan 2024

@79viktoria79 dobrý deň 🌺 dostala ste odpoveď prosím ako sa to dá nastaviť tá vodivosť či čo to má byť?😁
Ďakujem krásne za odpoveď, pekný deň

saxana000
27. jan 2024

Mne pomohlo pretriet senzory octovou handrickou boli zakamenene a zle snimali vlhkost...

flavinka1
27. jan 2024

@saxana000 utrpela som uvidím potom keď ju použijem 😁 skôr mňa trápi vľavo dole ako je filter ten čistim po každom (sušeni) tam je taká mriežka pevná a tá je stále vlhká (mokrá) 😔

h2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saxana000
27. jan 2024

To som tiez take mala vtedy az z nej vytekalo normalne a pradlo mokre stale..skus tie senzory ozaj poriadne vypucovat popretierat tam.sa spravi nanos ktory okom nevidis.tak ako kaze v navode a potom nechat tu mriezku aj dva tri dni otvorenu nech sa to vysusi vsetko poriadne povysavaj tie drazky taku komplet udrzbu jej sprav.aj filtre vnutorne osprchovat ten mikroprach odtial.dostat mne to vtedy pomohlo.

flavinka1
27. jan 2024

@saxana000 Ďakujem krásne 😘 určite skúsim, nechám je od zajtra pár dni na vysušenie a urobím tu údržbu, pekný večer a víkend.