Pošta žiada poplatok za doručenie

sapetka
11. okt 2021

Co to znamena ked mi prisla od slovenskej posty sms
SlovenskáPošta: Váš balík nemohol byť doručený, pretože nebol zaplatený žiadny poplatok. Zaplatiť teraz : balikposta.pakket.promedia.sk/sk-sk/

monika2012
11. okt 2021

@sapetka Môže to byť podvod. A aj pravdepodobne bude.

silviazlat
11. okt 2021

Je to podvod. Varovala pred tym Polícia SR na FB

klarissa25
11. okt 2021

Zdravý rozum ľudí obchádza dosť v poslednej dobe..

anjelicek26
11. okt 2021

No sama vidis, ze je to divny link... nic neplatit...

silviazlat
11. okt 2021
aduskatt
11. okt 2021

tá SMS prišla dnes aj mne - už to, že to nie je slovenské telefónne číslo ma hneď varovalo
, že je to blbosť

sapetka
autor
11. okt 2021

MSlela som si. Ok. Ja som ten link ani neotvarala. Len som si chcela byt na istom. Neslo mi to do hlavy ze uz velaraz som tak posielala a teraz tu na mna skusaju veci😁diky zeny

sapetka
autor
11. okt 2021

@aduskatt mne to ukazuje ako sms info neskumala som cislo. Ale bola som presvedcena ze je to odrb preto som ani na link neklikla

simonah73
11. okt 2021

urcite je to podvod, postarke platis ak treba ze je dobierka tak priamo nej a nikdy nie cez ucet.

aduskatt
11. okt 2021

@sapetka mne to prišlo ako klasická SMS dnes

kikus7
11. okt 2021

@sapetka Je to podvod. Neklikať! Nedávno to bolo v TV.
Mne zas nedávno čosi akoby z banky prišlo s linkom. Zdalo sa to, ako jedna banka podľa linku, ktorú ani nemám. Takého sms automaticky mažem.

nelca84
11. okt 2021

Ja nerozumiem, ze sa este stale najde niekto, kto sa vobec pozastavuje pri takychto podvodnych e-mailoch. Ja mam pocit, ze varovania voci nim na mna skacu uz aj z chladnicky... ja si to uz ani nevsimam.

lintu
11. okt 2021

Treba si dať pozor, nechodí to len zo slovenskej pošty, ale aj z iných prepravných spoločností a akože banka nedávno tiež čosi podobné posielala

darinks01
12. okt 2021

A ty si čakala nejaký balík? Lebo ak nie zrejme pôjde o podvod, aby si niečo niekomu zaplatila.

sapetka
autor
12. okt 2021

@darinks01 nie posielala som zo zahranica. Ani ide o podvod len som si chcela byt ista

beatta7
12. okt 2021

hmmm tie si myslim, ze to moc v poriadku nebude

karolinakr
12. okt 2021

podvod mne ten mail chodi pravidelne, teraz som si z Alzy objednavala tak som kukala, či to neni ono, a potom došiel kurier, neviem, kto mi maily vypisuje, 2x som ho zablokovala

vierkaa0
12. okt 2021

podla ma to bude podvod. posta nikdy nezasiela takto sms, vobec by som na to nereagovala radsej

brembo
8. nov 2021

podvod. Pošta na to upozornovala na svojej stránke. žiadne dodatočné poplatky nepítaju.