Poďakovanie Modrému koníku

uhrikovci
10. mar 2012

Možno to niekomu príde smiešne, možno zbytočné, možno už tu taká diskusia existuje, možno mi to admini zrušia, ale už dlho premýšľam nad vytvorením diskusie Poďakovanie Modrému koníku..už z názvu je každému jasné o čo sa v nej bude jednať.....Chcem sa tomu nášmu koňovi poďakovať za kopec super báb, kámošiek, ktoré som tu spoznala, baby ktoré som v živote nevidela, no napriek tomu si pomáhame a debatíme ako storočné kámošky. Moja extra vďaka patrí za to, že som tu spoznala jednu super babu (je to dlhá historka 😀 ), ale proste cez bazár a zistili sme, že sme z jednej dediny...je to už páru mesiacov, čo sa poznáme a sme spolu skoro každý deň...máme kopec spoločného, kopec vecí som sa od nej naučila a moc, moc mi pomáha....keď si to bude čítať, určite bude vedieť 😉 jasan teta..........no a ešte jedno poďakovanie a to veeeľmi veľké je koňovi za to, že vďaka nemu som sa opäť dala dohromady po piatich rokoch s osobou, ktorá mi bola v minulosti veeeľmi blízka, no škaredo sme sa rozišli a už som ani nedúfala, že si ešte niekedy tak dobre pokecáme....spojila sa so mnou cez Modrý koník..keďže toto je miesto, kam tak rada chodím...ďakujem koníček.

uhrikovci
autor
10. mar 2012

Ozaj a neviem či je to koníku alebo koníkovi...kurňa. 😀 😀 😀

svetllana
10. mar 2012

@uhrikovci Prvy dojem Ta nesklamal..naozaj je to " na koniku" 🙂 Neviem, co by som k tomu napisala, snad iba tolko, ze si to pekne podala 🙂 Paci sa mi to 😉

uhrikovci
autor
10. mar 2012

@svetllana to bola taká moja potreba... 😀

svetllana
10. mar 2012

@uhrikovci Z plnosti srdca hovoria usta. V tomto pripade pisu prsty 😀 Asi mas v sebe vela pozitivnych pocitov a chcela si sa podelit..za co Ti velmi dakujem, dobra a prijemna energia padne vzdy vhod. 😉

fialkaa
14. mar 2012

@uhrikovci super, paci sa mi, ked niekto hovori - pise o svojich pocitoch takto uprimne. Vylepsila si mi naladu,pekny den

uhrikovci
autor
14. mar 2012

@svetllana
@fialkaa som veľmi rada, že som Vám v tomto uponáhľanom a hektickom svete svojím vyjadrením aspoň troška zlepšila náladu, baby. 🙂 🙂 🙂
@elise zatiaľ tu môj príspevok je, takže asi im nevadí, že sa opakuje 😉

elise
14. mar 2012

@uhrikovci 🙂