Nechcená láska

akryl23
2. mar 2018

Čo s tým ak máte rodinu manžela ..tri deti a život v podstate spokojný bez väčších problémov..a predsa sa zrazu sa zamilujete.. mám 40 rokov a láska má oplieskla úplne ako pubertiacku o stenu. Nechcem to trápim sa plačem už je to polroka a neviem si pomôcť. Moja tajná láska je zadaný ženatý a evidentne spokojný. .. rozumieme si kamarátime sa a nevie to... Všemožné to skrývam. Neviem čo mám robiť. Chcem aby to prestalo. Veľa sa trápim a plačem.. nechcem ho ľúbiť

sisi123123
2. mar 2018

@akryl23. Nestikaj sa snim vobec a skus nemisliiet natoo.....

akryl23
autor
2. mar 2018

Nedá sa to musela by som sa odsťahovať a odísť z práce.. hrozne je že si dobre rozumieme.. najhoršie je že mi to ubližuje a môj manžel si to nezaslúži.. neviem sa toho zbaviť.. nikdy v živote som to nezažila

alex49
2. mar 2018

povedz mu to, on ťa pošle do prdele, pôjdeš domov, vyplačeš sa v kúpelni a pôjdeš navariť rodine večeru

ghostsgirl
2. mar 2018

omg. druha puberta? tak odid z prace. Co je na tom akoze najhorsie? Praveze najlahsie. Co je ti prednejsie? Rodina alebo nejaky wannabe frajer ktory je spokojny? Toto ja nepochopim

akryl23
autor
2. mar 2018

Myslíš že si sama sebe nenadávam.. že som sprostá.. že je to naprd.. som už dosť stará .. v živote som nikoho tak nemilovala... Ani som sa nesnažila .. neviem ako sa toho dá zbaviť.. momentálne všetci spia a ja zehlim..pijem víno a plačem

akryl23
autor
2. mar 2018

Ja neopustím rodinu .. nechcem.. bokovku ani nič podobné.. chcem nech to nejako prejde

gabrielkaa
2. mar 2018

To prejde. 🙂. V tvojom veku už musíš ovládať cit a pocity. Len ti držím palce aby on nezačal, lebo neviem či odolaš v tomto stave.

bonovka
2. mar 2018

..zadany,zenaty a evidentne spokojny..takze by bolo asi rozumme dat uplne ruky prec a vykaslat sa na to,kym nerozbijes svoju,jeho,alebo obe rodiny..len potom by si plakala a trapila sa a spolu s Tebou este dalsich x ludi..myslim,ze to nestoji za to..ako si pomoct "prestat lubit"?osobne si myslim,ze ho nelubis,si len poblaznena..prisilne slova o laske..vidis vsetko to dobre,pekne,co na nom je..lubit ho,milovat,to moze jeho zena..ktora ho ma dennodenne doma aj so vsetkymi jeho tvarami a podobami,ktora vie,ake ma ten muz zvyky,toleruje zlozvyky,pozna ho a co-to s nim uz zrejme zazila-tak dobre,ako aj zle..a mozno ma ten chlap prave take zle vlastnosti,ktore by Ta velmi rychlo vyviedli z omylu a "zabili" ten osial..
A pokial ide o fyzicku pritazlivost..ak si vydata,zrejme aj Tvoj muz bol kedysi pre Teba zaujimavym objektom..prevo uz nie je??takisto casom opadne ten zaujem aj voci tomuto objavu..nechaj to tak..prejde Ta to..a najlepsie si dat od neho naozaj pokoj..vraj zide z oci,zide z, mysle..mozno nie za den,dva,za tyzden,mesiac..ale casom urcite.hlavne,ak sa budes sustrefit na nievo zmyselnejsie..napr.na svoje deti,svoju rodinu a v neposlednom rade na svojho manzela..venuj mu energiu a vasen,ktoru citis skrz toho druheho,mozno to hodi novu iskru do stereotypneho vztahu bez toho,aby si komukolvek ublizila.. ;)

akryl23
autor
2. mar 2018

@gabrielkaa ... Ovládam sa pol roka.. myslela som že to prejde..alebo aspoň postupne zoslabne .. ale nie. Vždy som myslela že niečo také sú len keci z telenovely v živote by ma nenapadlo že sa mi to môže stať.

bonovka
2. mar 2018

Pardon za preklepy a chyby,snad rozlustis. 🙂

akryl23
autor
2. mar 2018

@bonovka vieš čo je divné.. že to vôbec nieje príťažlivý typ.. nič žiadny model a pod. a hlavne nie som z neho mimo a necítim vášeň ..ako sex.. iba neskutočnú potrebu byť s ním... Do kráv si nadávam..

ceklis
2. mar 2018

@akryl23 samé od seba to neprejde. Najrozumnejšie by bolo ozaj odísť z práce a stratiť na neho kontakt. Toto je len začiatok a je riziko že sa ešte viac zamotas. Časom si to manžel všimne a začne ešte väčšie trápenie. Ľahšie sa vracia z kratšej cesty. Stáva sa :( už je to len o tom, ustat to. Držím palce

gabrielkaa
2. mar 2018

No , pravdu povediac veľa krát milujeme viac predstavu ako reálneho človeka . Viem, že ho poznáš ako kolegu, ale to je malo.... čo keď (píšem abstraktne) mľaskajá, smrdí a v posteli stojí za h.... skús takéto predstavy (sú ešte horšie, ale to tu písať radšej nejdem) a možno to pomôže 🙂. Mimochodom s manželom je všetko Ok?

akryl23
autor
2. mar 2018

@gabrielkaa myslím že je v pohode sme spolu 15 rokov. .. práveže aj sex je v poriadku..ja toho kolegu poznám aj s iných stránok.. preberali sme aj problémy v jeho rodine veľa spoločných naozrov a pod. Nieje to ten typ že z neho padá ženám sánka. Práveže môj muž vyzerá lepšie.. ľúbim ho .. ale neviem si vôbec vysvetliť akoa taká k tomu druhému. Je to presne ten pocit ako keď človek najde oba 1 krát za život

gabrielkaa
2. mar 2018

....hmmm. Kolega nič netuší ?

akryl23
autor
2. mar 2018

Neviem.. čo tuší alebo nie.. snažím sa ovládať sa Max. ho pozdraviť.. povedať 2 vety a preč od neho

bonovka
2. mar 2018

@akryl23 nemusi byt pre druhe pritazlivy,ide o to,ako posobi na Teba..co si o nom ine myslia,je fuk..a ak necitis vasen,potom je to tiez v podstate onicom,lebo zas povedzme si,aj tu chemiu nam treba,aby to malo perspektivu. 🙂
Ze z neho nie si mimo..?dovolim si nesuhlasit,ved asi neplaces po nociach pre nic a ani preto,ze ho mas v pazi.. ;) srotuje Ti hlavu..napriek tomu ho poznas malo.resp.nepoznas a ani len netusis,cim vsetkym by Ta dokazal vytocit a hned by si sa odlubila.. 🙂 tiez si rozumiem s kopou ludi,aj som mala kamarata,za ktoreho by som bola onoho casu dusu vyplula,aj sme boli na sebe dennodenne nalepeni a rozumeli sme si neskutocne..ale rokmi (bolo nam dopriate byt kamaratmi x rokov) som spoznavala aj jeho "temnejsiu" stranku a poviem Ti,ze aj ked som si uz nerozumela so ziadnym chlapom tak,ako s nim..a mala som ho neskutocne rada..zit s nima,bud zabijem ja jeho,alebo on mna,alebo by som spachala ritualnu samovrazdu.. 🙂) ludi treba dobre spoznat,aby sme ich mohli lubit ci nelubit..nie je vsetko zlato,co sa blysti..

akryl23
autor
2. mar 2018

@bonovka veď ja to viem.. viem .. som už stará krava. Dnes deti spia a muž je na služobke.. a ja som sa rozhodla regulérne sa zo smútku a nervov opiť.. tak pijem a plačem..

gabrielkaa
2. mar 2018

Každopádne to bude skúška pre tvoje manželstvo. Ale aj tak tvrdím , že kým s niekym nežijem tak ho nepoznám .... veľa ľudí malo správne názory ale stret s realitou bol iný ... alebo možno naozaj je taký.... to neviem. Viem ale že otestovať to by bolo veľmi riskantné pre všetkých ...

akryl23
autor
2. mar 2018

@gabrielkaa keby bolo niečo čo to zmaže. Len som potrebovala si trosku uľaviť duši.. nemám to komu povedať... 😐.. nema má kto vypočuť ani mi vynadať ani pochopiť.. bohuzial

lukyazojka
2. mar 2018

Začni tráviť čas viac s manželom, a vyhýbaj sa kolegovi. Môžeš naozaj veľa stratiť. A nebav sa s kolegom o jeho osobných veciach, načo? Už si namotaná dosť keď takto po večeroch sama dumáš. Nieje to ľahké a stáva sa že ťa zrazu oslní aj niekto iný ako tvoj muž. Nuž ale v podstate sú chlapi všetci na " jedno kopyto". Máš doma istotu, rodinu, vieš si predstaviť že by si o to prišla?..Vyplač sa ale neľutuj sa , sú ľudia ktorí lásku hľadajú, sú v nešťastných vzťahoch. Ty máš pre koho bojovať. Držím palce, nieje to ľahké. A nenadávaj si, zajtra sa môže zamilovať niektorá z nás.. len už nemáme 16..máme silu popasovať sa s tým a neublížiť najbližším. Napíš mu dopis, všetko ako cítiš a potom ho spáľ. Možno to pomôže. .-)

bonovka
2. mar 2018

@akryl23 nemas dovod byt smutnav..mas rodinusom,detize,pekneho muza,s ktorym si rozumies a mate dobry sex..tak neries to,ze by si toto iste mohla mat od niekoho,kto vyzera naprd a bohvie,aky v skutocnosti je,len preto,lebo osa sebe v Tvojich ociach vytvoril dobru mienku..iluzia je vzdy len klam.akokolvek nas moze oblbnut,ked sa rozluskne,prestava byt zaujimava.. ;)

janickacrazy
2. mar 2018

@akryl23 Ono sa to určite nejak vyrieši časom, mne sa stalo niečo podobné, lenže ja som bola nezadaná v tom čase, čo bolo v podstate ešte horšie asi, nakoniec sa to vyriešilo tak, že on odišiel z práce, ale ja som sa z toho spamätávala 2 roky, no prešlo to. Dúfam, že u teba to nebude tak dlho.

akryl23
autor
2. mar 2018

Ďakujem .... Za každý názor a slovo... Nemám kamaratku ani nikoho komu by som to mohla povedať.

gabrielkaa
2. mar 2018

Áno, viem prečo tu píšeš. Tu ti veru vynadajú, neboj....🙂. Možno to bude znieť najivne, ale mne pomohli knihy... kedysi som čítala, veľmi veľa čítala a keď som mala nejaký takýto vnútorný problem tak som žila príbehy knižných hrdinov 🙂). Skús si nájsť niečo take čo by ti pomohlo sa odpútať od tejto zasľúbenej reality

gabrielkaa
2. mar 2018

Zaľúbenej.... nie zasľúbenej 🙂

akryl23
autor
2. mar 2018

@gabrielkaa rátala som s tým že mi tu niekto nada .. trochu som to aj dúfala. Aj tak si nadávam sama sebe.. ale už som to musela niekde pustiť do sveta lebo ma to už dlho boli

akryl23
autor
2. mar 2018

Čítam Coelho.. v podstate všetko čo od neho mám.. venujem sa deťom aj mužovi.. milujem sa s ním každý deň a keď zaspia ja po večeroch plačem

peta1223
2. mar 2018

@akryl23 viem ako ti je ja prežívam dačo podobné len umna je ten rozdiel že deti nemám.

akryl23
autor
2. mar 2018

@peta1223 boli to?