Najlepší komentár v diskusii na Modrom koníku

nika11103
5. máj 2023

Ahojte , neviem či bude tato diskusia proti nejakým pravidlám alebo má nebodaj za ňu niekto zlyncuje . Modry koník mi veľakrát pomohol a veľa komentárov mi niečo dalo , pripadne vo mne niečo zanechalo . Chcela by som sa vás opýtať , či máte niečo , čo ste si z diskusii odniesli , niečo čo naozaj stojí za to , čo ste si napríklad ako ja screenshotli 😀 denne sú tu bezvýznamné témy či komentáre ale tak isto veľmi prínosné . Nech je to trebárs aj rada o zdravotnom stave , hocičo . Proste čo vám pomohlo , inšpirovalo vás , nakoplo. Za mna je to tento komentár v diskusii o tom , či sa dá žiť život s dieťaťom tak ako predtým od @camelie 12 🙂. Pekný vecer ešte . 🙂

lilope
5. máj 2023

@nika11103 ja robím screenshoty z diskusií pomerne často. Väčšinou si ukladám rôzne rady, ktoré budem v budúcnosti potrebovať a budú sa ma týkať. No tu som narazila na milú diskusiu s detskými hláškami a veru ma náramne pobavila. Pridávam jeden screen 😄

sheila121
5. máj 2023

Keď ti mám pravdu povedať, mňa tu nič nenakoplo skôr som zhrozená čo tu ženy predvádzajú a ako sa tu používa dvojitý meter a agresivita.

nika11103
autor
5. máj 2023

@sheila121 tiež chápem pre to som hneď napísala aby má niektoré nezlyncovali za príspevok . Ale i tak by som chcela vedieť nejaký “top”

nika11103
autor
5. máj 2023

@lilope kraaasne . Niet nad detskú úprimnosť 😀😀😀😀😀❤️

beata_k
5. máj 2023

Mna inspiroval dedko @77daniela77 😃

domkakvet
5. máj 2023

@nika11103 pomohli mi rady, skor sa tak v niecom uistit.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
scila
5. máj 2023

@nika11103 ja som mala dlho telefón, ktorým sa screenshoty robiť nedali (alebo sme len neprišli na to ako sa robia 🤭). A bolo tu kopec skvelých - zábavných aj poučných - vecí a hlášok, ktoré by si to boli zaslúžili. Niekde v starom diári mám zapísanú vetu, ktorá bola v tom zmysle, že každá matka sa má svojmu dieťaťu venovať v tom smere, v ktorom je najlepšia. A tá ma veľmi oslovila, lebo odkedy mám deti ma trápilo, že nie som taký ten kreatívny typ, čo miluje tvoriť postavičky z prázdnych roliek toaletného papiera, maľovať na kamene a pod. A vtedy ma osvietilo, že veď naozaj viem kopu iných vecí, ktoré môžem s deťmi robiť, ktoré zase iné mamy nevedia. Veľmi som za to osvietenie vdačná (ale mám stále odložených pár roliek) 😁

lamonita
5. máj 2023

Uložila som si tento komentár v štýle Andreja danka😎🥂✌️