Môj priateľ ma cez leto podviedol

majka4949
25. mar 2018

Baby včera som sa dozvedela, že môj priateľ ma podviedol cez leto keď sme boli rozideni. Lenže ja som to ako rozchod nebrala lebo veľakrát sme sa rozišli a znova dali dokopy. Pár dní na to ako sme sa vtedy akoze rozišli začal chodiť za jednou babou a bozkávali sa vraj to ďalej nezašlo. Neskutočne ho aj napriek tomu ľúbim, ale rozišli sme sa kvôli tomu že stale klamal bol s byvalkou na kupalisku a on namiesto toho aby sa snažil od odspustenie tak chodil za nou vraj nejaké 4 dni. Ked som sa ho spytala preco to spravil odpoveď bola že som mu chýbala. Dalo by s to odpustit lenže on neustále klame aj dodnes. Je pravda že sme vtedy mali krízu ale hneď ist za inou? Ja som pol roka trpela kvôli jeho klamstvam a podobne a ani ma take nenapadlo ešte sa on na mna hneval za to že ja som si vtedy pisala s inymi mužmi a on ma podviedol. Neviem cowmam robiť mam strašné silné puto k nemu.

majka4949
autor
25. mar 2018

@majka4949 a mimochodom nedozvedela som sa to od neho ale od tej baby lebo mi jedna vec stále vrtala v hlave aj ked on prisahal na mna že snou nikdy nič nemal a snažil sa zatĺkať ked skm to zistila až po čase priznal

sense
25. mar 2018

Odputat sa od neho a vykaslar sa na neho nie preto ze "ta podviedol" ked ste boli rozideni ale preti ze ti klame

vrds
25. mar 2018

je to suknickar a klamar. treba ho nechat na pokoji a najst si niekoho dospeleho... toto je len generator problemov do buducna...

michaella94
25. mar 2018

nema vyznam byt s nim nadalej...ked klame nezmenis ho...ja som chodila 2 roky s chlapom ktory pil....samozrejme straaasne som ho lubila a nevedela som ho nechat...ale treba sa zamysliet ci ti je dobre v takom vztahu a ako by ti mohlo dobre byt bez neho...samozrejme prve dni su tazke ale potom budes rada ze si sa ho zbavla...ja som nasla odhodlanie a nechala som ho a o par dni som spoznala mojho muza...aj ked som nechcela ist hned do dalsieho vztahu vyslo tak a som stastna..lebo viem ze keby som ho vtedy nenechala len by som sa trapila a mozno by som nebola tu kde som teraz 🙂 drzim ti palce nech sa rozhodnes spravne ale chlap co klame nie je dobra buducnost...a ked podvadza tak to uz vobec ...

alex49
25. mar 2018

dokedy sa s ním chceš schádzať a rozchádzať? dokedy chceš počúvať jeho klamstvá? Rozídte sa nadobro, pár dní si poplačeš a neskôr stretneš chlapa, ktorý za to stojí.

lilyianka
25. mar 2018

@majka4949 neboj najdes ineho, do kt.sa zalubis..tento by ti bol k nicomu..
Len tak mimochodom nechapem tie pary, ze parkrat sme sa uz rozisli...tak bud sa rozidme alebo budme spolu a uz ked sme pri tom, krdze ste boli rozideni, predsa si moze robit co chce....

pininka
25. mar 2018

Zjavne chlapov velmi slabo poznas a cim skor zistis ze chlapi to beru uplne inak ako my, tym lepsie. To je jedno kolkokrat ste sa rozisli, on to bralnako rozchod a sex je pre nich vacsino pudova zalezitost. Sama si vsak precitaj svoju spravu. Co to je za vztah ked sa takto davate dokopy a rozchadzate. Ste nezreli obaja. Normalny vztah takto nevyzera. Ked vies ze ti klame,naco to s nim tahas dalej?

lumma
25. mar 2018

Ten vzťah nemá perspektívu, budeš sa stále trápiť až napokon sama zistíš, že si len strácala čas s niekým kto za to nestál... Takže čím skôr od neho tým lepšie pre Teba.

beckinka
25. mar 2018

@majka4949 s takym by som uz ani chvilu nebola...naco byt s niekym, kto k tebe nie je uprimny?

emmas145
25. mar 2018

Ja toto nechápem... Kde sú tie vzťahy kde si partneri mohli 100% veriť? Kde sa o nevere ani neuvažovalo...

liv1
25. mar 2018

@emmas145 nebud naivna. Nevera vzdy bola a vzdy bude...

liv1
25. mar 2018

Este ta zo 20 krat oklame, podvedie, ty mu odpustis, s nejakou sa vyspi, to mu tiez odpustis, a on ma v pazi. Uplne. Este chvilu bude trvat kym ti to docvakne, ze tento clovek je to posledne co potrebujes po svojom boku. A viem o com hovorim. Moj byvaly klamal ja som na to potom prisla a atd atd mnoho dalsich veci. A nech je puto akekolvek silne, s idiotom nema zmysel ostavat to sa bude len zhorsovat. Drzim palce aby si na to prisla cim skor a vdaka tomu nestracala svoj drahocenny cas.

pribinak
25. mar 2018

Asi potrebujes, aby ta nakazil nejakou chorobou a potom sa zobudíš!!!

Dievca zlate, nebud hlupe, nestracaj mladosť pri takom chlapovi a najdi si niekoho, kto si ta bude vážiť

zooeynka
25. mar 2018

@majka4949 takze ty si mu chybala tak preto sa vyspal s inou???:D Fakt vtipny chlap a najma ta ma za uplnu handru a hlupanu ked ti toto povedal...muz, ktory lubi svoju partnerku sa chova uplne inak....aj sama to vies

ajush5
25. mar 2018

Nerozumiem tomu ked sa niekto stale rozchádza a schádza. Bud vzťah funguje alebo nefunguje. "Pauza" vo vztahu mi pride len nejaka hlúpa zámienka ked ma niekto chut vrznut si bokom bez výčitiek. Take co robit? Najst si fungujúci vzťah pretoze tento fungujúci nie je

kikina84
25. mar 2018

@majka4949 rýchlo preč kým si na to prišla ešte v zárodku aký je..lebo potom o dva tri roky sem budes písať s témou že máme spolu dieťa a on ma podvádza s inou a čo ja budem sama s dieťaťom robiť..asi tak nejak..😒

majka4949
autor
25. mar 2018

@zooeynka nevyspal sa bozkaval sa s ňou ale to ho neospravedlňuje... mate pravdu bohužiaľ ale je to pre mňa strašne ťažké pretože aj keď sme sa často hadali a rozchadzali schadzali bola som sním nesmierne šťastná a užívala som si život žila som

liv1
25. mar 2018

@majka4949 tak si ho budeš užívať s niekym iným kto za to stojí. Viem že je to teraz nepredstaviteľne, aj mne vtedy bolo. Ale ver že tá čaká niečo lepšie. Čo ta tak k nemu puta čomu nevieš odolať?

romi1106
25. mar 2018

Vidim ze nie som jedina sprosta na tom to svete 🙄🙄🙄🙄
@majka4949 viem co prezivas.....

cuculiatko88
25. mar 2018

s takym si viac nezacat, bude ti toto robit stale, nezmeni sa

majka4949
autor
25. mar 2018

@liv1 asi pocitu ako mi je snim príjemné ako si rozumieme vo všetkom ako sme si podobní ako som pri ňom šťastná a mam chuť sa stále smiať všetko asi.. ale viem že to musím zvládnuť.. pár dní týždňov

sense
25. mar 2018

@majka4949 asi taka spokojna a stastna nie si a nerozumiete si ked sa rozchadzate a schadzate sa a este aj klame a ak by ste podobni boli tak to nemas potrebu riesit

janinah
25. mar 2018

len sa s ňou bozkával a nevyspal....ach,svatá prostoto....ste obaja nezrelí.....rozíď sa tentokrát naozaj a navždy,trochu sa z toho otras,ukľudni a nájdi toho pravého,ktorý bude stáť za to..držím prsty

zabina27
25. mar 2018

@liv1 ako tu bolo nedávno písané, asi je pre ňu zlaté vajce alebo má polmetrového zlatého vtáka, to už je riadne puto, vieš 😀

@majka4949 keď máš k nemu tak silné puto, tak s ním ostan, urobíš službu nezadanym ženám, keď takýto exemplár nenechas v obehu... Toto sa dá pochopiť len ak si riadne mladučká a neskúsená, ale ak je to tak, tak si nechaj radšej poradiť, dobre ti zienky píšu...

liv1
25. mar 2018

@majka4949 tak všetky tieto pozitíva + DÔVERU nájdeš v niekom inom a ešte mnoho dalších pozitívnych vlastnosti... lebo to čo píšeš pre jeden zdravý normálny vzťah nestačí.

kubkovamama
25. mar 2018

@majka4949 no neviem koľko máš rokov,teda obaja...ale...nechaj ho,nech sa bozkáva a bozkava...

miriam11
25. mar 2018

@majka4949 jedna rada, ked sa raz rozides, už nikdy sa k muzovi nevracaj! Asi to nebolo OK, ked ste sa rozisli, potom dali znova dokopy atd... čo myslis, ze sa nieco zmení? Nie, bude to len horsie. Je jedno, s ktorým mužom. Nikdy sa nedávaj znova dokopy. A na tohto zabudni, evidentne si mu ukradnuta, nechaj miesto pre normalneho chalana, co vie aj rozmyslat a váži si zeny.

deti95060810
25. mar 2018

keď ťa klame teraz, tak ťa bude klamať aj o 10 rokov...stááále. Doporučujem rozísť sa navždy...😉

qabi
25. mar 2018

Sukničkári si vyhľadávajú také dobré duše ako ty, čo im všetko odpustia...potrebuju žienku, ktorá operie, navarí, kým sa bude venovať svojim zalubam...keď uvidí, že už si naozaj nahnevaná, oblbne ťa snubnym prsteňom, o rok dáš album Nás deň D. A o dva roky budeš zase plakať, že máš malé bábo a muž ťa podvádza...a ty nebudeš chápať prečo, keď doteraz bolo všetko "v poriadku". A potom už vôbec neodídes, lebo ti natrepe, že predsa nevezmes dieťaťu otca... Čaká ťa nádherný život...a to,že ťa vie rozosmiať....smiech sa zmení na slzy...veľa šťastia...

cecilia68
25. mar 2018

@majka4949 To si len ty myslíš, že sa nevyspal....lebo ti to on tvrdí? Neviem, či si taká naivná, či taká mimo....ale ak stále klame, klame aj v tomto. A podľa tvojho písania usudzujem, že máš tak 16 rokov :(