Koľko vás vyšla prerábka kúpeľne a kuchyne?

zuzipuk
13. sep 2019

Zdravím. 🙂
žienky, ktoré ste si teraz nedávno dávali robiť kuchyňu alebo kúpeľňu. Koľko vás to zhruba vyšlo? Nemám vôbec prehľad a toľko info a rôzne ceny všade, že som zmätená, aká cena je dobrá a za čo... Napr. Vstavaná kuchyňa vás koľko vyšla? A kúpeľňa v dome ale normálnej veľkosti aj s obkladackami?
Viem, že to je individuálne, ale tak, aspoň zhruba. Poprípade kde vám to príde, že ponúkajú kvalitu za dobrú cenu? Žilina najlepšie.
Ďakujem 🙂

natassha1
13. sep 2019

bola si sa pozriet aj na modrestreche? tam je tolko tem o rekonstrukcii tak si mozes pozriet, ze co za to dali ostatni a mozes sa aj tam spytat. tam su chlapi aj co to robia, co sa tym zivia tak ti ti podla mna povedia asi najlepsie 🙂

lucin_kaa
13. sep 2019

Kuchyňa 2100 a mala kúpeľňa v byte 3000

gloria31
13. sep 2019

Robila som kuchyňu v Novom Meste nad Váhom z montážnou bez spotrebičov ma vyšla cca 2000eur

gloria31
13. sep 2019

@lucin_kaa a tu kúpeľňu si robila komplet nový? T. J. nové bytové jadro a potom obklad??? Lebo v byte toto nové sa mi zdá 3000 eur veľmi vela

daja07
13. sep 2019

Kuchynska linka 2300, spotrebice cca 1500. Mala kupelna a wc - robota 650, kachlicky a zariadenie cca 1200 tak nahrubo. Neratam pracku, zrkadlovu skrinku sme neskor dorabali a neviem cenu. Plus kopa malickosti co zozerie vela penazi ako kable, vodoinstalacny material, dvere so zarubnami

lucin_kaa
13. sep 2019

@gloria31 komplet, boli tam aj nejaké problémy a padla pôvodná stena bola na krivo spravená. A kupovali sme si dosť drahé veci tak preto taká suma 😃 ale je v tom komplet všetko aj voda, elektrika nová atd...

ina009
13. sep 2019

My máme v dome a kuchyna so spotrebičmi cca 12000 a kúpelňa s pračkou a sušičkou cca 5000 ale všetko záleží od veľkosti. Každopádne kúpelňu sme si vybrali v Siko tam sme si ju dali aj vyzualne spraviť. No ich komunikácia s dodaním bola katastrofálna tak sme podobné vzory a farby našli aj v obchodoch ako je Hornbach alebo na internete a vyšlo nás to o polovicu lacnejšie. Kuchyňu sme museli mať na mieru kvôli šikmine a bola o čosi drahšia ale čo sme kukali tak v ikei, kika alebo decodom tak mali dobré ceny aj Vám to vizuálne pripravia a viete si vybrať materiál od najlacnejšieho po najdrahší. Takže tá cena je ozaj individuálna. Pokiaľ nemáte nejaké šikminy alebo niečo prečo potrebujete kuchynu na mieru podla mna sú super tieto obchodné domy a hlavne aj cenovo určite lacnejšie ako stolár a sú to krásne kuchyne.

dominika18muc
13. sep 2019

Kuchyňa na mieru 3800€ bez spotrebičov, spotrebiče približne 1500€, kúpeľňa cca 3000€

pininka1
13. sep 2019

Veľká kuchyňa 7 metrova 2800, bez spotrebičov, ale bola by lacnejšia,len sme ako zásteny dávali dosku, lebo sme nechceli kachličky. Čo majú dookola kamarátky, minú kuchyne a dali minimálne 2000, takže dobrý stolar,ktorý zbytočne nepredstavuje by bol určite fajn.

zuzipuk
autor
13. sep 2019

@natassha1 koksooo to mi nenapadlo! 😃 Paráda, ďakujem, pôjdem kuknúť tam 😊

zuzipuk
autor
13. sep 2019

@ina009 no my sme presne tiež rozmýšľali nad siko. Ale pozrieme teda tie ostatne, ktoré ste poradili. 12000 by som do toho vraziť nechcela, ako tu tak čítam, okolo 3000 Max by bolo asi najlepsie. Môžem vás poprosiť, že by ste mi poslali Vašu kuchyňu? Aj v súkromnej správe staci. Ak nechcete, že je to Vase súkromie, akceptujem a ďakujem aj za odpoveď 😊

zuzipuk
autor
13. sep 2019

@pininka1 môžem aj Vás poprosiť, ako to vyzerá s tou doskou realne? Stačí fotku aj v súkromnej správe. A ak je to narušenie Vášho súkromia, tak akceptujem a aj Vám ďakujem za odpoveď 😊

pininka1
13. sep 2019

@zuzipuk v pohode, odfotim

simca06022011
13. sep 2019

No to je fakt individuálne. Aká veľká kuchyňa, koľko skríň, aký materiál všetkého, aj podlahy, obklady .. ? Ja mam len linku za cca 7tis, bez spotrebičov a všetkého okolo... Kúpeľňa.. aká sanita? Aký obklad? Kúpeľnu, moja mama v 3i byte pred 15 rokmi prerobila za 3000. Čiže teraz to fakt asi nebude menej 😁 Moja v dome... No len vaňa má stála cca tisícku, čiže zase nie som asi reprezentatívna vzorka.. Naozaj sa toto nedá odhadnúť. Najlepšie je nakresliť si, pomerat, vybrať si sanitku a obklad s potom si už len prácu prirátať. Ja napr nemám ani jednu susedu s 2tisicovou kuchynskou linkou... ale zase sú tí kuchyne v dome... Ak poratam 3 skrinky dole a 3 hore do menšieho bytovej, nebude to toľko...

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
13. sep 2019

@zuzipuk k zástene, teraz sa robia aj drevené, sklenené rôzne.. napr ja mám drevo ( linku mám sykora style kashmir ). Ono sa to úžasné udržuje 🥰 ale zase sporák mám na ostrove, čiže to tak neuspinim... Zásteny už robia aj odsuvacie a za tým je úložný priestor, čiže pracovná doska môže byť úplne prázdna, všetko sa za zástenu skryje keď sa zasunie (malé spotrebiče, kávovar..). Ak to ma niekto tak rád.. 😁

filipb
13. sep 2019

My sme prednedávnom dokoncili kuchyňu, po kamarátsky 2900 a spotrebiče 1700

ninah1486
3. nov 2021
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

my sme riesili novu kuchynu a kuchyna asi 10 ale zariadenie od priborovm cez hrnce noze ani nechcem vediet kolko