Koho voliť?

16. máj 2023

Neviem sa rozhodnúť koho voliť. Rada si vypočujem vaše názory, pre a proti volebných strán. Ďakujem

viestta
16. máj 2023

A koho budes volit ty? A preco anonymne?

stanulienkat
16. máj 2023

Ajeje...😁 Bude veselo..

panelacikova
16. máj 2023

tieto ankety ma už unavujú

zuzulka558
16. máj 2023

Nikoho kto tam je teraz alebo ma len populistické pekne reči alebo kedysi sprosté výroky 🤷‍♀️ takže asi ani nikoho,,, keby mali voľby niečo zmeniť tak su dávno zrušené,, tak hovorila moja babka

liljana
16. máj 2023

Tazka otazka, neviem. Viem, iba koho nie. Smerohlas, SNS, fasisticke strany, Matovica a Kollara nie.

annm81
16. máj 2023

Základné kritéria - nie sú to strany hlásiace sa k fašistickej ideológii (ani tej súčasnej z východu), nie sú to mafiáni, nie sú to širitelia nenávisti a dezinformácii.

No a potom si už vyberieš podľa volebného programu, či si liberál alebo skôr konzervatívec, zástanca európskej federácie alebo skôr spolupracujúcoch krajin so silnou suverenitou, kresťanský alebo skôr sekulárny konzervatívec...

Nie je to tak tak ťažké, nie? Jednoduchá dvojkroková úvaha.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivuska027
16. máj 2023

Viem koho nie. Fasistov, šibnutý katoliban, narodniarov, Fica s Pellegrinim, magora Matoviča, muiltiotecka Kollara a neschopnu Remišku isto nie. Pomohlo?

belllinka
16. máj 2023

@mamula20 wau, to je aká logika 🙂 Chápem to správne, že kto bude prvý v prieskumoch, tak toho volíš, je ti jedno, aká je to strana, čo dokázali doteraz, aký majú program, ľavica, pravica...?

nelca84
16. máj 2023

@liljana uplne si trafila, nalisala by som to presne tak isto 👌

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
falbala132
16. máj 2023

s urcitostou viem povedat, ze nie Hegera a spol.

belllinka
16. máj 2023

@mamula20 áno viem, kto je prvý, aj kto je druhý a preto ma desí zmýšľanie ľudí, ako si ty

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
16. máj 2023

@mamula20 🤦‍♀️

klara351
16. máj 2023

@mamula20 K voleniu stran na prvych miestach v prieskumoch s tym, ze tu bude lepsie, sa da len prezdielat vyrok:
Definícia šialenstva je robiť stále to isté dokola a vždy očakávať iný výsledok.“ — Benjamin Franklin

chillibubble
16. máj 2023

tiez napisem naopak, ze koho nie. urcite nie Fica, pre ktoreho tato republika vyzera tak ako vyzera a specialne zdravotnictvo. a hlavne sa vyfarbil posledne roky, ako sa pridla k antisystemu, rozostvavaniu spolocnosti, polarizacii a vsetko to robi len preto, aby zachranil ludi co rozkradli tento stat pred vazenim a tym zachranil aj seba...
urcite nie LSNS a Republiku, to snad ani nemusim pisat dovody(a okrem tych zjavnych dovodov si neviem predstavit kohokolvek od nich na nejakom poste ministra). a hoci mi olano pred minulymi volbami vyzeralo ako fajn volba(nevolila som ich), tak po tomto volebnom obdobi mam jasno, ze ani olano urcite nie... zvysok necham na predvolene diskusie. s cim pridu.

chillibubble
16. máj 2023

@mamula20 fico mozno vyhra, ale ak bude mat pelle a kollar rozum, tak vladu nezostavi a moze si ist piskat...

zuziiiii
16. máj 2023

Ja tiež s určitosťou nebudem voliť Fica ani Pelleho
Svoj hlas asi dám Igorkovi

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liljana
16. máj 2023

@mamula20 Fico este nevyhral, snad sa opozicia zmobilizuje. Prilis si Fica neidealizuj, vladol v kludnych casoch a s plnou pokladnicou od Miklosa. Nic neurobil, iba kradol, preto sme ako krajina teraz na poslednych miestach z krajin EU. Novych aj starych. Ma iba jedine stastie, ze Matovic je asi este vacsi magor ako on sam.
A to ako dnes klamstvami spolu s Blahom rozostvava spolocnost a lobuje za Rusko by nevestilo pre Slovensko nic dobre. To za svojej vlady zmenil Fico policiu a sudy na mafiu.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanyan
16. máj 2023

@liljana Koho myslíš pod opozíciou, keď píšeš "snáď sa opozícia zmobilizuje?"

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liljana
16. máj 2023

@tanyan Normalni inteligentni ludia, ktorym zalezi na tejto krajine a nenaletia na dristy fasistom a populistickym skorumpovanym exkomunistom. Resp. neschopnym populistom ako Matovic a Kollar.

annm81
16. máj 2023

@mamula20 Vyhral aj Mečiar a vieme, ako dopadol. Len dúfať že aj teraz sa voliči s nejakým prehľadom, hodnotami a víziou dokážu nejako vzoprieť tomu, kam sa rútime.

Moja otázka je, prečo práve Smer? Za jeho vlád sa nám životná úroveň prepadla zo 70% priemeru EÚ tak že za nami ostalo len Bulharsko. Za jeho vlády sa vrátili praktiky z čias mečiarizmu (mafia, zneužívanie polície, vyhrážky novinárom, vraždy). Miera korupcie za jeho čias prudko vzrástla, rovnako papalášizmus (kde býva Dzurinda a Mikloš a kde býva Fico a Počiatek). Takže prečo Smer? Si spokojná, keď ekonomicky upadáme? Alebo ti imponujú mafiánske praktiky a slovník tretej cenovej? Alebo cítiš tak silnú nenávisť k liberálnej demokracii, že ti imponuje fašizmus?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz