Kam nakúpiť výbavičku pre babätko?

bambulka1105
22. aug 2019

Ahojte, kedze som prvorodicka,.. a velmi sa v tychto veciach este nevyznam...prosim poradte, odporucte dobry obchod za priatelne ceny,.. v okoli Prešova, alebo PL-Krosno,Novy Targ,,,, kde kupit vvybavicku, vsetko pre babätko 🙂,..Dakujem

bojka22
22. aug 2019

@bambulka1105 ja kočík budem kupovať z internetu. A aj postieľku. Čítala som veľmi dobre recenzie na stránku. A zbytok tiež neviem. Oblečenie a také drobnosti tiež v poľsku

radostka
22. aug 2019

ja pre babatko odporucam z druhej ruky - vacsinou tie veci su nove, nevynosene, vyuzivane par tyzdnov ci mesiacov, najdes urcite aj s visackami. Nove sme kupovali len postielku, kocik mame z 2.ruky ako novy, pouzivana len vanicka 3 mes.

adrianapupava
22. aug 2019

Skúste na trhu v PL..nie obchody...rovnaky material a o 50€drahšie kupovala som tak postielku za 110€som ju mala aj s paplonikom a vankusom a matracom a v obchode chceli toľko za samotnu postielku 🙂 a čo sa týka oblecenia z duhej ruky oplatia sa veci aki bundy, nohavice svetre....ale bodyčka pyzamka nove rychlo na vedia vytahat

lupcup
22. aug 2019

Postielka sa oplatí na trhu , my za 30€ sme kúpili, paplonik ti ešte netreba , radšej kvalitne hniezdo z dobrej latky, v nowom saczi je obchod Kubusz majú tam všetko pre deti, veľa kocikov na vyber, ale oblecko drahšie by som povedala, to majú všade -Tesco lidl lacnejšie ,

jenny257
22. aug 2019

Dajme veciam druhu šancu - čiže ja som komplet všetko mala z bazáru na zaciatok . Aj teraz kupujem z bazáru ak nájdem niečo výhodnejšie ako v obchode .

saskia_98
22. aug 2019

Ja som mala kočiar z Prešova z Babybabo a bola som s nim spokojna. No keby som mala druhe dieta, kupim si kociar z druhej ruky lebo ja som investovala do noveho a pouzila ho dokopy 20 krat. A predavala som ho jak skoro novy, este pani co ho kupila povedala ze vyzera jak uplne novučky. Co sa tyka oblecenia, ja by som na svoje dieta nedala veci po dakom. Mne sa to hnusi. A postielku mam novu a do tej som investovala nech ma drobec od narodenia najlepsiu kvalitu periny a matraca. 😊

tigev
22. aug 2019

pri prvej dcerke som si vsetko kupovala nove, ked bola novorodenec.. potom ked zacala stvornozkovat a dralakolienka na leginkach jedna radost, zakala som nakupovat z druhej ruky a kupujem jej az doteraz a to uz ma 4 roky.. pri druhej som vyuzila niektore veci po porvej ale niektore som si musela dokupit ( z druhej ruky) lebo jedno dieta mam jesenne a jedno jarne.. uz by som nekupovala nove veci, zbytocne vyhodene peniaze.. deti to ponosia a vyuziju len chvilku, niektore veci nepouzijes mozno vobec, da sa kupit pouzity tovat aj v top stave aleza maly peniaz.. a nikto nemusi vediet, ze to nove nebolo

adrianapupava
22. aug 2019

@lupcup ja by som iba dodala ze body z tesca a lidl su na jedno dieta nariahnu sa dost a v PL co sme kupili npr. Znacka Koala baby da sa aj u nas ..tak su pekne a pouzitelne aj pre dalsie baby 🙂 ale jasne ze su drahsie

sonik17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibina666
25. aug 2019

Mozno pomoze aj toto pre zorientovanie https://www.mamapauza.sk/porovnanie-znaciek-det... Kociky a vybavicka mimo oblecka je super predeti.sk a brendon.sk Inak aj tu na konovi sa da kadeco paradne zohnat 😉

zuzudrnda
25. aug 2019

@jenny257 my presne tak isto. Vsetko z bazariku a po takom miminku je to vzdy v top stave. Krasne vecicky, predprane a je to eko po vsetkych strankach. Male gesto pre jeho buducnost je dat veciam druhu sancu 😉

bambulka1105
autor
26. aug 2019

Dakujem Vam vsetkym za tipy a rady, ste zlate ;)