Je tu niekto z KUZMÍC - okres Trebišov?

pmajkap
11. mar 2020

Je tu niekto z kuzmic okres Trebišov? Mam otazku 🙂

sovareda
11. mar 2020

bývam neďaleko, môj brat je v Kuzmiciach tak možno ti budem vedieť odpovedať 🙂

deti95060810
11. mar 2020

napíš do skupiny Trebišov...

pmajkap
autor
11. mar 2020

@sovareda Super tak zaujíma ma ako je v obci riešena kanalizacia? Je tam vobec a da sa na nu napojit alebo je nutne riesit odpad vlastnou zumpou? Dakujem 🙂

sovareda
11. mar 2020

@pmajkap brat má svoju čističku, tak určite nie , teda aspoň na ich ulici.

pmajkap
autor
12. mar 2020

@sovareda ďakujem ;)

vikusjk
12. mar 2020

@pmajkap zavolaj na obecny urad, v týchto dedinkach radi poskytnu rozne informacie. Budu ti vediet povedat aj to, ci sa napríklad v obci v najblizsom case kanalizacia planuje, ak tam este nie je a podobne ;)

pmajkap
autor
12. mar 2020

@sovareda a este ak mozem ta obec je v pohode? Zvazujeme tam kupu stareho domceka aby sme ho vyuzivali na chalupu ale trosku nas odradza ze tam nie je ta kanalizacia 😏

pmajkap
autor
12. mar 2020

@vikusjk no neda sa mi tam dovolat

sovareda
12. mar 2020

@pmajkap je to pekná dedina, nový pán starosta si myslím , že tam veľmi veľa urobil za jedno volebné obdobie a stále pokračuje, plná občianska vybavenosť, no a čo sa osadenstva týka tak ako všade na dedine aj dobro aj zlo 😀 čoho by som sa pri kúpe asi najviac držala sú susedia, ak sú susedia v pohode tak aj bývanie môže byť pokojné a príjemné. Najväčšiu nevýhodu vdím dochádzku za prácou do Ke je to ďaleko ☹

pmajkap
autor
12. mar 2020

@sovareda my to chceme na chatu aby sa mali kde deti vysantit 🙂 tak pre nas je tych 30 min od kosic ideanych 🙂 a nahodou ty nevies alebo brat nevie ci tam niekto nieco nepredava? Na internete je iba jeden domcek co sme boli pozerat ...ale ked sme sa boli previest po dedinke tak vyzeralo ze dost je tam neobyvanych domov. (A romovia su pri vlakovej stanici ze? ) Dufam ze nevadi ze sa vypytujem ale tak clovek nikdy nevie na co natrafi 🙂

sovareda
12. mar 2020

@pmajkap nie nevadí v pohode, áno Rómovia sú pri vlakovej stanici a zopár je ich aj v dedine ale poriadných toho by som sa neobávala. Neviem či je niečo na predaj, môžem sa opýtať brata a dám ti vedieť, ale aj na ten obecný úrad by som zavolala možno by mali také info o predaji nehnuteľnosti, no dnes nie je stránkový deň tak sa nedovoláš asi.

vikusjk
12. mar 2020

@pmajkap tak na chalupu mozes pozriet hocico v okoli KE, v Slanci je hrad, to mate este blizsie, alebo aj do tej tristvrte hodky je Tokaj, ja som z Velkej Trne, tam nemame romov (klopem) vôbec a pobliz je Madarsko, kde maju fajn park atrakciami pre decka (bobva draha - fakt super, lanovka, lanovy park, tubing atd). A pekna priroda, mnozstvo vinic a v lesoch hubyyy :D ale teda je to uz 55 km. My sme teraz roky uz v BA a tiez sme si kupili dom hodinku autom odtial, aby sme mali kam chodit a veru sme tam vzdy, ked sa len da ;) dzedzina je dzedzina 😀

pmajkap
autor
12. mar 2020

@sovareda ďakujeem ;)

pmajkap
autor
12. mar 2020

@vikusjk super 🙂 dakujem za info a povzbudenie ze sa oplati do toho ist 🙂