Je pravda, že dievčatká sa podobaju skôr na otca?

stella231
22. nov 2010

Počula som ze dievčatká sa zvyknu skor podobať otcovi, v mojom pripade je to teda uplna pravda...rada by som počula nazory ostatnych maminiek ! 🙂
😀 dakujeme za info ake su tie vaše princezné !

cikyta
22. nov 2010

Ano. Toto som počula tiež,ale vraj pri prvorodených deťoch je to tak,že sa skoro všetky podobaju na otca.A tie druhorodené,treťorodené už su o tom,že ak je dievča,tak na otca a ak chlapec,tak na matku 😉

bambusko
22. nov 2010

nie je to pravda 😀

denisa2214
22. nov 2010

U nás to neplatí- dcérka vyzerá presne ako ja, keď som bola v jej veku.

anjelicek26
22. nov 2010

No Saska je moja kopia, takze to neplati podla mna... vsak kuk do albumu 🙂

hajatanufus
23. nov 2010

ahoj u nas toplati lucinka je cely ocino ale druha vyzera ze bude na mna ale mam este dve sestry jednu starsiu a jednu mladsiu a ani jedna nie sme na otca tak neviem 😀

etuska
23. nov 2010

u nas to plati:dcerka sa podoba viac na manzela a syn na mna 😅

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
23. nov 2010

Presne som vedela,že ti sem napíšu ženy hlavne,že to nieje pravda.
Ano,výnimky su,ale väčšinou to je tak,ako píšeš Stella.

@anjelicek26 Muža ti v albume nevidím. 😒

adelam
23. nov 2010

hmm no tak sa pridavam k tomu, ze je to pravda..moja dcerka je totalny ocinko a ja som bola a som tiez skor na mojho ocina 🙂)

andrejecka
23. nov 2010

pravda to nie je, všetko je 50 na 50, vždy je to iné, raz na mamu raz na otca

adelam
23. nov 2010

kedze nemam fotku v albume kuk sem- nazorna ukazka prace cez "kopirak"
vsimnite si pery, uska 🙂))

masinka
23. nov 2010

mam dve baby, prva je moja kopia, druha tatova... alebo aspon ked bola mala, tak bola ... kuk do albumu 😉
, teraz sa uz trosku podoba aj na moju mamu a bracha 🙂
ja som kopia mojho otca a bracho jeden je po mame a druhy po otcovi....

adelam
23. nov 2010

ale u nas to je pravda 🙂

laurelle
23. nov 2010

@stella231 moje obidve baby sa strasne na mna podobaju to skor syn je verna ockova kopia ma jeho oci,vlasy,usmev,nos,rovnako spuli pery ked rozmysla ale to spulia aj baby po nom 😀 😀 ale ked zobereme iba vzhlad tak baby su blondinky aj tvar maju ako ja a syn ma hnede vlasky aj tvar ako ocko 😀 😀 takze u nas to pravda nie je 😀 😀

cikyta
23. nov 2010

V celej mojej rodine a u všetkých známich koho poznám to sedí. 🙂

luciaanna
23. nov 2010

Ahoj.
Tak ja sa pripájam, moja malá je úplne, ale úplne presnou kópiou svojho ocina 😀 , akoby mu z oka vypadla, ešte aj obľúbené jedlá majú rovnaké 😝 a čo sa týka povahových vlastností, čas ukáže.... 😉 .

denduska
23. nov 2010

ja som cely otec, a nase baby - starsia ani nie, ale mm tvrdi ze presne tak vyzeral jeho bratranec ked bol maly..takze predsa to ide z tej strany. A mladsia je totalne uplne cely tato! 🙂

mimikuku
23. nov 2010

u nas je to naopak, mam 2 chlapcekov a su celyyyyyyyyy ako cez kopirak po tatikovi..vid nazorna ukazka.....

stella231
autor
23. nov 2010

@cikyta @anjelicek26 nemam muza .vykaslal sa na nas 🙂 a este k tomu on bol taky maco skoro 2m, tak preto sa obavam aj porodu ze či ma nastrihnu az po miechu ak bude velká po nom 😀 😒 ☹ tak preto len tak pre info ... ze by som bola radsej keby sa podobala krpata na mna... syn je tak pol napol niekedy sa zda ze cela mama...a niekedy tam najdem niečo z byvaleho...
@denduska to je nebezpečne ak starsia dcera vyzera ako manzelov bratranec 🙂)))))))))))))) 😀 😀 😀 aby z toho nebol rodinny problem 🙂)) 😀
dakujem maminy za nazory... uvidime na sále..alebo zeby som si dala spravit to krasne 3D sono kde vidno aj babatko ???

stella231
autor
23. nov 2010

@mimikuku to fakt ze ako cez kopirák 🙂 zlatučkí su ...

stella231
autor
23. nov 2010

@adelam aj u vás ..presne ..cely tato ... no ufffa..ostava uz len dufať 🙂

titkovamiriam
23. nov 2010

ja som cela mama a babicka,sestra s bratom su po dedovi a chuda moj otec 😀
najstarsí syn je cely po otcovi,stredny je na mna a najmladsí tiež na tatina 🙂

mimikuku
23. nov 2010

@stella231 diky uvidis aj tvoje babanko bude krasne a hlavne nech je zdrave je jedno na koho sa bude podobat hlavne je nech mu das vsetku svoju lasku 😉 😉 😉

cikyta
23. nov 2010

@stella231 Je mi luto to s tým mužom ☹
A inak...Ja som si napríklad myslela,že kedže som ja narodila s 2,5 kg a muž mal tiež okolo 2 kg,tak budeme mať tiež malinkate bábo. A prd makový 😅 Dcerka mala 3 370 g a 52 cm. Takže uplne normálna velká slečinka 😉
Tak sa neboj,všetko bude fajn a želám rýchly,bezproblémový pôrod ! 😉

alca85
23. nov 2010

@stella231 no aj u mňa môžeš porovnať....ale väčšina hovorí, že je celá po tatovi 😉
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/alca85/album...

nany100
23. nov 2010

u nás je to pravda...malá je celý tatinko... 😉

alca85
23. nov 2010

@mimikuku tak tomu sa hovorí podoba 😵

kaya60
23. nov 2010

@adelam teda to je ozaj verna kopia, veru vacsinou to sedi, dcery sa podobaju na otca (a mne sa to tak aj paci), su ockove princezne 🙂

alca85
23. nov 2010

@adelam 😵 😵 😵

denduska
23. nov 2010

@stella231 no ved to 😀 ale zachranilo ma to ze bol v tom case dlho v UK takze v tom nemoze byt zainteresovany 😀