Holá hlava u mužov

thor21
26. apr 2024

Ahojte, chcem sa spýtať, začali mi riadne kuty a horná strana hlavy redne, striham sa strojčekom na krátko, je tu niekto na tom podobne? Zvykli ste si ? Nemal nikto sprosté poznámky, že patríte niekde do nejakej "skupiny" a podobne? Mňa hnevajú aj poznámky od mamy a sestry, pre nich sú to basisti a podobne 😅

dettilv
26. apr 2024

@thor21 no mne sa holohlaví muži dokonca páčia ✌️

monro
26. apr 2024

Je to normálne a určite lepšie akoby si si mal pestovať preklad 🙂

dankabetka
26. apr 2024

@thor21 ahoj, manzel nema vlasy...ale ma bradu a fuzy a vyzera sexi... pre mna aj po 19 rokoch 😀 , vlasy nema od kedy ho poznam 😀 nikdy mi to nevadilo

alandra
26. apr 2024

Muž si vlasy strihá uplne nakratko a cez leto aj žiletkou - ma bradu a pre mňa je aj po 22 rokoch super sexi .Za to švagor ma na hlave prehadzovačku - to je tak otrasné, a este si myslí že to nik nevidí ale vidíme to vsetci ....

dota6
26. apr 2024

@thor21 nepočúvaj mamu a sestru. Síce môj chlap má vlasy a neodsudzujem ho za to,hej? No musím povedať, že muži bez vlasov sú hot. Napr. u mňa v mladosti viedol Lex Luthor v Smallville :D a nie Clark Kent. To len tak na pobavenie :D A na vlasoch len málo záleží. Ide o povahu. No a tie poznámky? Predaa jedným uchom dnu a druhým von.

luciaruz
26. apr 2024

Vyraz basista a podobne, toto patri do minuleho storočia. Rodinne prislusnicky by sa mali zobudiť, je moderna doba. Lepsia hola hlava ako si do poslednej chvíle nechávať vlasy a vyzerat ako totalny idiot. Ja osobne pre to nemam pochopenie. Moj muz zacal plesatiet, tak skoncil naholo, ale pestuje su bradu a fuzy a vyzerá ovela viac sexi ako pred tym. Neni nic trapnejsie, ako keď si chlap nechava vlasy ale plesatie. Ako nemame doma zrkadlo???

lulu1812
26. apr 2024

@thor21 radsej vyholit, ako prehadzovacku na hlave🙈🙈🙈

refly
26. apr 2024

Niekomu plešina svedčí, niekomu menej, ale chlapi v prvom rade za to nemôžu. Mať k tomu blbé poznámky je ako smiať sa niekomu za výšku.
Ak sa matke nepáči aké máš vlasy, tak sa mala viac zamyslieť nad výberom partnera a aké gény ti daruje. Ak sa to nepáči sestre, tak si od nej vypýtaj 2k na transplantát.

thor21
autor
26. apr 2024

@luciaruz myslím si to isté, len som vrámci slušnosti nechcel nič písať na rodinu, ale príde mi to z doby komunizmu, ale urobí mi to takú pachuť v mysli, keď je to od blízkych z rodiny

thor21
autor
26. apr 2024

@refly To som si pred nejakým časom rýpol do mamy aj otca, že mám ich rád, ale mala si si nájsť iného s lepsou genetikou, ako keby ja za to môžem nebudem chodiť s kútmi ako svet 😁 a hore už to redlo a tvorila sa, naznačovala pešina

thor21
autor
26. apr 2024

@dota6 Mne sa to páči, prijal som to, nechcem nič skrývať, skúšal som Minorgu 5 a nepomohlo, je to dedičné, mám po 30 tke🙂

thor21
autor
26. apr 2024

@alandra strojčekom na vlasy na krátko?

natalienka12
26. apr 2024

@thor21 No áno, nemôžeš za to, je to genetika, ale pre mňa sú holohlaví muži no go, proste by som takého nechcela, ja som na "vlasáčov" a našťastie mám aj takého doma.

refly
26. apr 2024

@thor21 Ľudia vedia mať veľmi vysokú zhovievavosť voči sebe a minimálnu voči ostatným. Môžeš sa ich opýtať či si myslia že ti vlasy rýpaním dorastú a že či to tak funguje aj na neduhy, ktoré majú oni. Či už váha, vrásky, šediny, akné, ect..

thor21
autor
26. apr 2024

@natalienka12 Samozrejme, sto ľudí, sto chutí, ja som zadaný, takže nemusíš sa báť 😁

bela30
26. apr 2024

@dota6 To si ma pobavila :D Akurat som dva dni dozadu dopozerala vsetky serie Smallville :DD
Mne sa teda pacili obaja. :D

martina2001
26. apr 2024

Ja mam doma holohlaveho a paci sa mi to, dokonca aj keď mal dlhú bradu mal stále holú hlavu, lepšie ako plešina

natalienka12
26. apr 2024

@thor21 Ja sa nebojím, "holáči" ma fyzicky odpudzujú

nikpa
26. apr 2024

@thor21 mama a sestra sú asi stará generácia. Basista by potom podľa nich bol každý druhý chlap. Dnes sú holohlavi už aj policajti, dokonca aj potetovani, na nich co hovoria 😅

11michal6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alandra
26. apr 2024

@thor21 áno

thor21
autor
26. apr 2024

@nikpa radšej nechcem ani vedieť 😅

thor21
autor
26. apr 2024

@natalienka12 Ja viem, to bolo vrámci srandy🙂

because
26. apr 2024

holohlaví sú 🤩🤩😍😍❤️❤️ 😁

ailiba
26. apr 2024

@thor21 myslim, ze tak bezne muzi chodia. Skor si z teba rodina robi srandu.
Len mozno malá rada. Bratranec si nechava aspon 0,5 cm, vraj inak citi kazdy slaby zavan vetra a tiez sa lahko spalis. Pokozka na hlave je citliva.

dota6
26. apr 2024

@thor21 tak mamka a sestra si budú musieť zvyknúť. Už sú veľké :D takými malichernosťami ťa zaťažujú.
Minorga je fajn, ale mám pocit, že efekt je len počas používania.

dota6
26. apr 2024

@bela30 😃 top. Ja to radšej nejdem pozerať, nechcem si pokaziť sentiment perfektného nedeľného dňa.

thor21
autor
26. apr 2024

@11michal6 aspoň nie som sám🙂

16zolik16
26. apr 2024

Aj ja som mal vysoké kuty, a vždy som si myslel že sa nedám ostrihať. No raz som to vyskúšal a hovorím si prečo som ti nespravil skôr a teraz sa holím iba so žiletku a som spokojný. Jasne že by som chcel vlasy jak majú černosi ale tak čo už hola hlava ola a bude vždy In

egonsk
26. apr 2024

@11michal6 k tvojej tvari ti to takto pasuje, mas akurat dobre zagulatenu hlavu. To ja keby som si svoju sisku takto ostrihal, tak vyzeram ako z koncentraku a udereny lopatou asi 😁😁😁 ... takze ja vyzeram radsej ako einstein 😉🤣