Hluční susedia

terezka1947
25. máj 2013

Baby,neviem ci tu taka diskusia je ale som taka rozculena,ze ju ani nemam sil hladat...takze problem: nadmerne hlucni susedia...posledne dva vikendy nonstop hlucna hudba-ked pisem nonstop-mzslim,doslova nonstop 😠
my sme tiez mladi,jasne,su to pocuvatelne veci...pravidelne aspon raz mesacne nejaky den-dni oslavuju.ok...ved sa da,ved clovek chape kadeco...ale uz toho mam fakt dost...od stvrtka obeda....nonstop...uz take nieco mali rok dozadu,riesili to aj ini susedia(dedina)...policia nic,starosta nic...dohovor osobny,nic...skratka totalne arogancia 😒 ja uz neviem ako dalej,ale maly mi od stvrtka nespi poriadne,otriasa sa cely dom a to mame plastove okna,takze nieco by mali pohltit...zajtra musim uz k svokre,pokial budu pokracovat....poradte nieco ☹

vamajka
25. máj 2013

Pokial je hluk po22.00 hod. co je nocny klud tak policia musi zasiahnut. My sme volali takto policiu u nas po 22.00 ked bol hluk z blizkej krcmy a zasiahla

terezka1947
autor
25. máj 2013

@vamajka aaale,vies co? boli a nic-dohovor...dalsia suseda ich volala o polhodku,opat...dohovor....nic...to je uz fakt dnes hrozne...manzel uz zuri....ale co urobi,mladi nabuchanci... 😖

danim
25. máj 2013

@terezka1947 to byvaju pod vami ? v cinziaku ? ci ako to mate ? ( ci tam nie je domovnik.. ) kolko maju ti susedia rokov ? kolki su ?? policajti nech im daju pekne pokutu a mladi budu spokojni... a od 19 hod je vecerny klud ( ziadne vrtanie.. atd. )

ok, nech prvykrat urobia dohovor.. ak nic.. opat volat.. a ja by som uz mala take nervy, ze by som pekne krasne napisala staznost pisomne na tuto celu situaciu.. na vedenie policie ( kam patrite )- na sefa.. nech to riesia.. susedia robia zle a to teraz nema na nich nik, ci co ?? napis pisomne, musia ti odpovedat.. a ver, ze to bude ucinne.. opis pekne, co a ako sa deje.. kedy si volala policiu, ako zasiahla.. co sa dialo potom.. co ocakavas.. lebo na to mas pravo.. a potom zasiahnu tak, ze sa problem vyriesi..

terezka1947
autor
25. máj 2013

@danim su cca 35r.,rodinka s detmi,kt .si nasi kamosov na dlllllhe zurky......byvame na dedine....a policajti mam pocit,ze bud su kamosi alebo sa ich boja...suseda uz pisala staznost aj na policajtov,ze nekonali ako mali...ale vraj susedia NIC neurobili,lebo nemame dokaz,ze hluk bol celu noc(??????)akoze fakt somarina,ze namame dokaz 😠 ked sme sa pod staznost podpisali viaceri...a ked sa susedia dozvedeli,ze sme sa stazovali...zacinaju parkovat pred nasimi vchodmi,sypu smetie kdekade,ich synovia(akoze male deti) hadzu kadeco do okien,prip loptou okopavaju,co sa da...

radusiq
25. máj 2013

@terezka1947 nuz ja by im tak o 6tej rano zalepila zvoncek dolu aby vkuse zvonil, klopala, buchala vrtala trieskala o radiator, nech sa zarucene nevyspia ked im treba po takom zatahu...nic moc riesenie ale ked ine nepomaha...

vamajka
25. máj 2013

Este ma napadlo ked policia nezakrocila vypinajte im potajme hlavny istic 🙂 🙂 🙂

terezka1947
autor
25. máj 2013

@radusiq vies,keby sme nemali babo...kaslem na to...ja zaspim aj pri pretekoch na plochej drahe 😀 ...ale no ja nechapem ako moze byt niekto taky arogantny,nechapem 😖

terezka1947
autor
25. máj 2013

@vamajka to uz manzel chcel...lenze skrinku maju v plote a hned vedla odparkovane auta a popri nich sa pofajcieva...skoro furt je tam niekto....

terezka1947
autor
25. máj 2013

no,zeny...idem zavolat policajtov teraz ja......a uz mi je vsetko jedno,opaovaza sa mi povedat,ze nic nemozu...zoberiem ich ku postielke a nech mi ONI daju pisomne,ze je po 22:00 a hluk strasny....dik ze ste ma vypoculi,som uz fakt prec s nervami 😖 a maly jasne,ze nespi...manzel nosi narukach 😠

irenkask
25. máj 2013

@terezka1947 Treba vždy na všetko svedkov, nezabudni bez toho nič nespravíš a pozor na provokácie, nech sa tvoj muž nedá vyprovokovať do fyzického stretu lebo budete chodiť po súdoch.

terezka1947
autor
25. máj 2013

@irenkask dik,za tip...brnknem susede...nech pride von,ked uvidi,ze policajti dosli...muz nie je typ,co by sa nechal zatiahnut do bitky s idiotmi,...ale hm....clovek nikdy nevie....

erikasofiina
25. máj 2013

@terezka1947 ahoj daj vediet ako to dopadlo co povedali policajti atd.

irenkask
25. máj 2013

@terezka1947 Hneď to treba ísť aj po zásahu zapísať iba vtedy sa to ráta, inak len napomenutie a serú na to policajti.
Môj sa nechal vyprovokovať tiež rozbil majiteľovi hubu a nos. Trvalo to asi rok čo sme sa nevyspali do roboty každú noc v kuse. Hudba z veže, tiež sme vybrali poistku a potom došlo k tomu stretu.
Dôležité nedať sa vyprovokovať, my sme sa štyri roky vláčili po súdoch pre zlomený nos.
Nakoniec sme sa museli my vysťahovať, lebo pokuty zaplatili a robili ďalej zle.
Potom nám rozbili okno v noci na WC keď mrzlo -20 pod nulou a robili rôzne naschvály aby nás ešte vyprovokovali.

nikolet_89
26. máj 2013

@terezka1947 ahoj ak su to podnajomnici tak by som zavolala majitelke bytu a riesila to s nou, ak su majitelia bytu tak jedine policia, lenze podla nasich skusenosti niesu povinny otvorit im dvere toto je kolobeh