Hľadám mamičku do spoločného bazárika

juracsikova
30. júl 2021

Ahojte,
mam na FB bazarikovu stranku s oblecenim po svojich dcerkach, ktoru by som chcela rozsirit najma o chlapcenske oblecko a oblecko pre starsie dievcata (od 86 vyssie). Hladam najma podobne nastavenu mamicku, ktorá ma ekologicke zmyslanie a ma rada kvalitne oblecenie pre deticky a tiez ich rada paradi 🙂 Najradsej by som pridavala oblecenie znaciek next, lindex, HM a tiez slovenske znacky Bubbe, mirau, ako aj slovenske handmade kusky. Pepco, kik, lupilu a podobne znacky nepridávam! Ako by to vyzeralo? Nemusis byt z rovnakeho mesta (BA), no je doležite aby:
- si mala dostatok chlapcenskeho alebo vacsieho dievcenskeho oblecenia na predaj
- oblecko bolo kvalitnejsich znaciek
- si nasu stranku trochu propagovala
- mala cas oblecko PEKNE!!! (na bielom pozadi nalezato alebo visiace) nafotit
- cca 1x tyzdenne mi fotky zaslat a ja ich uverejnim na web
- ked sa ozve mamicka, ktora by mala o vecicky zaujem, tak jej ciste, oprate veci zabalis a posles.
Cenu za veci si stanovis sama a peniaze od mamicky pojdu priamo na tvoj ucet. Samozrejme jej ich zasles az ked ti pridu peniazky na ucet alebo ked zasle screenshot o platbe.

Takze ak ma niektora zaujem o spolocny bazarik, napiste. Budem sa tesit!
Veronika

antoniatonka
30. júl 2021

a co je nesvojpravna, aby tebe fotky posielala, akoze by nesmela ani tuknut pismenko ? kludne si dokaze kazda predat svoje veci HOCIKDE na x strankach aj bez tvojho prispenia, ci povolenia🙂 ziadny prinos v tom nevidim pre kohokolvek🙂

juracsikova
autor
1. aug 2021

@antoniatonka Danu mamicku by som urobila adminom az ked by som videla, ze sa na nu da spolahnut a veci odosiela tak ako ma, kedze by som ju nepoznala. Ide o mnou zalozenu a budovanu stranku takze si asi davam zalezat na jej dobrom mene, ale to niekto ako vy zjavne nechape lebo je taky typicky diletant. A to, ze si kazda vie veci predat hocikde je jasna vec, tu ide o uplne iny princip a bazarik zalozeny na inej pointe. A myslím ze na nazor som sa tu nikoho nepytala

zooeynka
1. aug 2021

@juracsikova kolko mas sledovatelov na fb?

antoniatonka
1. aug 2021

@juracsikova ak sa mu venuješ tak, ako promptnej odpovedi na môj komentár ( po dvoch dňoch), určite máš nepreberné množstvo záujemcov, ktorí pokorne čakajú👍

zooeynka
1. aug 2021

@antoniatonka ono, jasne ze je to konina, kazda priemerne sikovna osoba si preda oblecko vo vlastnej rezii, nepotrebuje aby ju "adminka"buzerovala s krajsimi fotkami, pranim, zehlenim a este si vyberala ake znacky mozes predavat 🙂 A ako bonus mozes jej fb stranku este aj propagovat :D Fakt ma zaujima kolko ma sledovatelov ked ma taketo ambicie.

juracsikova
autor
1. aug 2021

@antoniatonka s odpovedou na taketo komentare si davam totiz načas

juracsikova
autor
1. aug 2021

@zooeynka "ako bonus" by mala svoje portfólio mamiciek ktore by mohli kupovat vela veci od nej ale dobre. Hladam niekoho s podobným eko mindsetom ktoru taketo nieco bavi a postupne by islo o spolocny projekt. Vobec nechapem taketo nedomyslene komentare, ked sa to niekomu nepaci, nech sa nehlasi, ja nikoho nenutim

antoniatonka
1. aug 2021

@juracsikova ano, musela si si dobre premysliet, aka odpoved by bola relevantna, a evidentne prehliadas iny komentar, kde si dotazovana, kolko "fanusikov" mas 🙂
ono, sedliacky rozum hovori, ze si vyberiem niekoho z okruhu znamych, rodiny, kamaratov, ci spokojnych zakaznikov, na fb, nie tu.
Cely internet je zahltený oblecenim, na kazdeho doma pada skrina, nielen detske oblecenie sa nuka aj zadarmo, i nove, len aby sa toho clovek zbavil, su skupiny, bazare, kde su aj referencie kupujucich.
aky moze byt zaujem o oblecenie nosene po dvoch detoch? si druha "plackova" ze tvoje "meno" predava ?🙂

zooeynka
1. aug 2021

@juracsikova ale odpoved na otazku som sa nedozvedela....

antoniatonka
1. aug 2021

@zooeynka musi ich spocitat

zooeynka
1. aug 2021

@antoniatonka no ved v idealnom pripade donesies ty mnozstvo potencialnych klientiek do tohto kseftu a biznis moze zacat 🙂 Nejde ani tak o tvoje znackove oblecko ale o ludi, ktorych so sebou donesies ;)

antoniatonka
1. aug 2021

@zooeynka vlastne portfolio :D

zooeynka
1. aug 2021

@antoniatonka a ked budes sikovna a zodpovedna mozes pridavat vlastne fotky oblecka, to je super bonus ;)

poopsie
1. aug 2021

A co je na tom eko? 🤔Ved aj pepco už ma certifikované veci.. Aj eko bavlnené rady, aj sisay aj reserved .... Myslím, že nepokrytecke eko recykluje všetko... Len pokrytec je schopný výberu...

juracsikova
autor
1. aug 2021

@zooeynka ani nedozvies

karelova
1. aug 2021

@juracsikova nič v zlom, ale predstavila si sa tu dosť direktivne a arogantne a neviem, kto by chcel s takou osobou spolupracovat...

klip0
1. aug 2021

Inak keď eko, tak si pozri ako niektoré z tých značiek vyrábajú oblečenie.

juracsikova
autor
1. aug 2021

@poopsie kazda jedna vec, ktora sa nanovo musi vyrobit uz vyčerpáva zdroje ako vodu, podu, materiál. To znamená ze NIC co sa tvári ako eko lebo je z napr. biobavlny eko nie je. Eko je jedine to co sa nikdy nevyrobi.
@antoniatonka mas pravdu, pridali sa mi tam za tento cas ktory travim odpisovanim na taketo inteligentne komentáre dalsi siesti sledovatelia, takze cislo sa opat zmenilo 🙂

klip0
1. aug 2021

@juracsikova ale inak prečo nepovieš koľko máš teda sledovatelov ? Je rozdiel či 13 alebo 10 000, pri druhej možnosti vidím benefit pre osobu ktorú tu hľadáš, pri prvej ziadny

poopsie
1. aug 2021

@juracsikova a preto nechápem tvoje pokrytecké rozdeľovanie, čo áno a čo nie...

antoniatonka
1. aug 2021

@juracsikova určite sa pridali zo zvedavosti s kým pôjdeš do "kšeftu"

klip0
1. aug 2021

@juracsikova joj že teda eko je len to čo sa nikdy nevyrobí... Tak si nastuduj ako vyrába HM a next napr.. z tých čo si vymenovala. A všetko okolo toho procesu, keď už ti ide o vodu, pôdu, materiál a mnoho iného...

antoniatonka
1. aug 2021

Ja mám ešte najradšej také že, ... "Ja" kupujem iba nové "značkové" (nech sa veselo vyrába ďalej), vynosia moje deti jedno po druhom, treťom a potom predávam ďalej a apelujem na iných že majú myslieť ekologicky 😇

lesana25
1. aug 2021

Jupii, ďalší luxury fashion bazarik na fb číslo 1050.