EKG na hodinkách

6. sep 2022

Verite ekg na hodinkach? Mne sa zda ze mam nejake zvlasne tie ekg krivky. Dala som odmerat sestre a ona mu uplne idealne a ja mam nejake nizke a v jednej rovine. Do akej miery mam tomu verit? Mam z toho uzkost a az mi zle prislo.

oslo1
6. sep 2022

EKG na hodinach? Pokial nemas zvody, ci ako sa to po slovensky povie, na hrudniku, tak by som tomu neprikladala ziadne vyznam.

iwesska
6. sep 2022

Nemozes mat EKG v jednej rovine,vsak to by si tu uz nebola😁

autor
6. sep 2022

@iwesska nemyslim rovnu ciaru ale proste vsetky obluky su v jednej rovine

anavixy
6. sep 2022

Fotku prosim! Hodiniek aj ciary.. alebo aspon znacku nech si viem najst tento zazrak 🥲

lilke
6. sep 2022

Pred rokom som chcela hodinky s EKG kúpiť manželovi. Známy, ktorý sa vyzná v takýchto srandickach, všetko prelustroval, vrátane anglických stránok, a odporučil nekupovať. Ako napísala @oslo1 , nedokážu ani zďaleka zachytiť skutočnú krivku, je to len imidžovka.

autor
6. sep 2022

@lilke ja viem ved tam aj pise ze to nevie rozpznat nejake poruchy ani infarkt iba to vie zachytit fibrilaciu alebo ine arytmie. Dostala som to ako darcek no bol mi to cert dlzen

lilke
6. sep 2022

Tak už vieš, že nemáš sledovať EKG. Sleduj čas, potes sa krokomerom a inými hračkami, a nerieš zdravotnú stránku. 🙂

miro1360
9. sep 2022

ekg na hodinkách neexistuje, meria to iba pulzovú aktivitu, niektoré presnejšie, iné menej presné ... na výsledky vplýva svetlo zo slnka