De Agostini červená kocka - reproduktor

gabriela_obzerova
26. apr 2024

Maminky, nevideli ste ju nahodou este v nejakom stanku? Pokazila sa nam a online sa objednat neda. Ze buduci rok bude nova, ale radi by sme pocuvali este teraz, decka tie rozpravky miluju, vdaka za rady.

saxana000
26. apr 2024

Co vam nejde?vacsinou sa da opravit aj kolecko aj karta by sa dala zohnat.
V stanku uz nebude urcite. Ak.mate predplatne mate narok na reklamaciu..treba volat do deagostini

gabriela_obzerova
autor
26. apr 2024

@saxana000 volala som. Kupovala som len v stanku. Neviem, nejde nic, ked postavim panacika. Svieti, ked sa nabija. Kedze nemam predplatne, tak to dalej ani neriesia

saxana000
27. apr 2024

@gabriela_obzerova tonje karta v tahu.na tie zakupene v stanku sa reklamacia nevztahuje iba na predplatne.. nemas v okoli nikoho komu karta funguje?sprav test ze karticky prehodite ak kamoskina pojde v tvojom repraku vies ju lahko naklonovat aj ked je kodovana proti kopirovaniu

gabriela_obzerova
autor
27. apr 2024

@saxana000 a ako tu kartu bezpecne vytiahnem? Nemam v okoli, ale v lete pojdem za kamoskou, ktora ma funkcny zatial. Najdem niekde navod, ako to spravit?

saxana000
27. apr 2024

Jasne len nechtom do nej zatlac a ona vyskoci sama a pekne vytiahnes.tak ako do telefonu.len sa tam dava potom opacne tym zlatym kontaktom hore.

gabriela_obzerova
autor
27. apr 2024

@saxana000 a co potom s nou treba urobit, ked budem mat aj tu od kamosky?

saxana000
27. apr 2024

Skusis vymenit medzi sebou karty kamoskinu das do svojho repraku a pustis figurku ak zacne hrat tak vies ze je chyba v karte.kupis si obycajnu malu pametovku do pocutaca si nainstalujes program balena etcher a spravis klon z tej karty ktora funguje na novu pametovku tu si das do repraku a frcite dalej

gabriela_obzerova
autor
27. apr 2024

@saxana000 wau. Dakujem za radu. To by ma v zivote nenapadlo 🤣