Čomu ste sa začali venovať po 30tke?

19. apr 2024

ahojte, comu ste sa zacali venovat po 30 tke? objavili ste nejaky svoj talent, alebo zalubu? skusili ste niektora Gallupi test?

ivik4
19. apr 2024

Talent som neobjavila a venujem sa tomu comu aj pred 30tkou
Vsak je to len cislo

autor
19. apr 2024

tam nejde o ci je to cislo, ale o to, ci sa niekto v niecom nasiel aj vo vyssom veku, alebo , ked uz dovtedy nic nerozvijal, tak uz je to stratene

maminkadeticiek
19. apr 2024

Ja mam Gallup spraveny.A po 30tke som sa nezacala.venovat nivomj zvlastnemu.Stale praca,rodina hlavne deti,od 35ky sa venujem ovela viac sebe.

dskjhfdlkdjhl
19. apr 2024

Ale 30 rokov nie je vyssi vek😉 Vtedy clovek moze zacat skoro s cimkolvek, su taki, ktori vtedy zacnu studovat na VS. Takze ak Ta nieco laka, tak smelo do toho.

jajanka31
19. apr 2024

Chudnutiu 🙂 farbeniu vlasov lebo su zrazu sive ..
No a hlavne ako 31 rocna som porodila tedamaterstvu a vychove dietata 🙂 prestala som sa ale venovat, zarabaniu, chodeniu do prace a po obchodoch.

medda_beda
19. apr 2024

Či mám 27 alebo 30 je podľa mňa úplne jedno.
Keď budem dovtedy bezdetná tak budem robiť to isté čo doteraz.

ibrunova
19. apr 2024

vo vyššom veku?

dundulica
19. apr 2024

vo vyššom veku (po 50) viac športujem, čo v mládí nehrozilo, bola som úplne ľavá

ivik4
19. apr 2024

30nieje vyšší vek a zivot sa Ti zmeni skor tym ci Ti pribudnu alebo vyrastu deti . Napriklad

@medda_beda suhlas

lakebabe
19. apr 2024

Ze vo vyššom veku😄 mam 38 nezačala som robiť nič navyše akurát cvičiť a viac sa o seba starat lebo metabolizmus a pleť je niekde inde ako v 20 tke 😄
Väčšinu veci ako jazyky vzdelávanie a všetky kurzy som stihla do tej 33 tky teraz už mám väčší kľud

lavender94
19. apr 2024

Síce mám len 29, ale začala som spolu s maminou a tetou (55) chodit na poledance. Odporúčam velice

lakebabe
19. apr 2024

@lavender94 inak toto ma zaujímalo už dlhšie je to fakt tak fyzicky náročné ako sa hovorí?

autor
19. apr 2024

@maminkadeticiek myslis si, ze je to dobra investicia do toho testu?

autor
19. apr 2024

@lakebabe ja som to nemyslela tak ako to vyznelo s tym vyssim vekom :D

lakebabe
19. apr 2024

V pohode už sa aj tak cítim niekedy ako dochodca 😄

autor
19. apr 2024

@lakebabe :D :D :D ja sa citim na krizu stredneho veku, neviem si nic take najst, co by ma bavilo

lakebabe
19. apr 2024

Ja som sa zaradila až po 30 tke , keď si tak spätné vezmem. Úplne som zmenila povolanie, chlapa ,bývanie, začala podnikať , keby mi to niekto povedal v 30 tke ako to bude mu neverím. Tak ešte si mladá a nikdy nevieš čo príde

maminkadeticiek
19. apr 2024

Na aky ucel by si chcela,aby ti posluzil?

maminkadeticiek
19. apr 2024

V praci v time je to jednoznacne skvele.Vela clovek zisti o sebe o kolegoch,vedia sa medzi sebou lepsie chapat,vdaka identigik.talentom lepsie rozdelivat ulohy.Ale v sukromnom zivote neviem isto.

autor
19. apr 2024

@lakebabe povolanie by som nerada menila, ja mam svoju pracu velmi rada, praveze mam strach , ze by som o nu z nejakeho dovodu prisla. a stale rozmyslam co potom. ja nevynikam v nicom, pre mna bude dost narocne zacinat niekde inde. byvanie mam zabezpecene , ani chlapa neplanujem menit :D :D :D skor teda seba

autor
19. apr 2024

@maminkadeticiek aby som vedela kam sa posunut, comu sa venovat, s cim zacat. skor som to chcela kvoli sukromiu

lakebabe
19. apr 2024

Tak v tom prípade sa poobzeraj po nejakých kurzoch rozšíriť si kvalifikácie príp nové jazyky alebo niečo co by ta bavilo

martinami274
19. apr 2024

Tak ja vo "vyššom" veku 39,5 roka som porodila dieťa🙂)) ale chápem čo píšeš. Aj, ked nerobila som si ten test. 🙂 Ja som objavila, že milujem navrhovať štrikované veci, ako svetre ...teraz študujem rôzne techniky, učím sa predávať veci, angličtinu sa učím, aby aj do zahraničia som mohla predávať . Nehovoriac o tom, že po tridsiatke som vyštudovala vysokú školu. 🙂 Treba nájsť v sebe ten plamienok záujmu a rozdúchať ho a ísť za svojim snom, alebo túžbou.

autor
19. apr 2024

@lakebabe chodim na jazykovy kurz, ale tiez to nie je preto, ze by ma to bavilo, ale preto , aby som sa naucila. planujem zacat s uctom, len nemam nikoho , kto by si ma zobral k sebe, aby som ziskala nejaku prax.

autor
19. apr 2024

@martinami274 tak to je naozaj uzasne. presne o tommto pisem a ten palienok zaujmu hladam

lakebabe
19. apr 2024

Ja som napríklad náhodné po 30 tke zistila ze ma baví pečenie nejaký čas ma to aj živilo. Skúšaj k čomu máš vzťah

martinami274
19. apr 2024

autor: nájdeš ten plamienok .-) lebo vieš , že ho chceš...uvidíš..že sa objaví nečakane

tatko13
19. apr 2024

Motorka... a teraz chodíme na ryby

misulka22
19. apr 2024

Po 33 som sa zacala venovat canisterapii a chcem zacat animoterapiu a uplne ma to nadchlo

autor
19. apr 2024

@martinami274 dakujem za podporu a vlastne aj ostatnym, obcas staci pocut, ze to bude dobre.