Čo vás presvedčilo o tom, že je to ten pravý?

12. jún 2020

Už som sa raz popálila. Myslela som si že to cítim ale nie. Čo vás presvedčilo že áno ísť do toho? Čo naopak bolo varovným signálom ktorý ste si uvedomili a ste za to vďačne že ste to zistili včas? 😘

dajana1983
12. jún 2020

Proste to vtedy poznáš ,no asi to každá môže vnímať aj inak.Nemusi to ale rozhodne na prvý pohľad vyzerať ako z románu😁

meluela
12. jún 2020

citila som to. bolo to ine ako cokolvek predtym. velmi sme sa vzdy lubili a aj tak to nema happyend

daganov
12. jún 2020

na prvom rande sme sa rozpravali takmer osem hodin, mala som pocit, ze ho uz poznam roky, nspriek tomu, ze som ho videla druhy krat v zivote. Citila som, ze patrim k nemu a citim to aj po dvanastich rokoch. Naopak, ked som odignorovala svoj instinkt, pocit, ze nie, vztah nevysiel.

rybkoava
12. jún 2020

Výstraha bola keď, mi po pár týždňoch vyčítal, že sa maľujem a nosím sukne. Inak bol milý, pozorný... Vlastne mu nič nechýbalo. Postupne som zistila, že je neskutočne žiarlivý. Nemala som ani 20 a nechcela som byť stále len s ním, chcela som mať čas aj pre seba. Našťastie som mala už v tedy dosť rozumu a ukončila som to. A čo má presvedčilo, že áno? To človek asi v danom momente nevie, že je to ten pravý. Asi sa o tom rozhodne, až keď nám spadnú ružové okuliare.😊 Ak aj potom túžime s tým človekom byť je to ten pravý 😊 Aspoň podľa mňa. A hlavne si ľudia či už vo vzťahoch alebo v manželstvach majú robiť ustupky a nie hneď hádzať flintu do žita 😊

dajana1983
12. jún 2020

@rybkoava dobre povedané,len by som poopravila že v prvotnej zamilovanosti si to nejeden myslí a keď je to tam, ak už pookreje,je to ono😄 ja to tak aspoň mám😊

laguna28
12. jún 2020

Ťažko povedať jednou vetou ako zistíš či je to ten pravý. Vzťah nie je len o ňom ale o vás. Keď cuvnes pri prvej prekážke a vzdas to, tak toho pravého nikdy nenájdeš. Obzvlášť tak môžeš reagovať potom, že už máš nejaké negatívne skúsenosti. Vzťah je vždy o dvoch a o tom, ako sa dvaja tolerujú, chápu, podržia, ako riešia spolu problémy, atď. Niekedy to môžeš cítiť, že to je práve ten pravý a po nejakej sa v ňom sklames. Podľa môjho názoru, ak sa dvaja ľudia milujú a zdolavaju spolu dobré aj zle, tak asi ani nie je čo riešiť. Ťažko sa k tomu vyjadriť.

merica123
12. jún 2020

u nás záchranná akcia skončila manželstvom🙂 sme spolu 23 rokov,môj naj manžel, moja spriaznená duša a moja naj kamarátka on,užívame si každý jeden deň celá rodinka spolu naša 15 roč dcéra povedala,že chce manžela ako je náš ocko a to hovorí za všetko písala som si denník,ako sme sa poznali a končí to tým,že budeme raz tento príbeh našej lásky rozprávať našim deťom,že sme ho zažili my dvaja?Teraz si ho čítajú deti ,je to láska na prvý pohľad a naozaj EXISTUJE,držím palce.

777januska777
13. jún 2020

Nijako. Tieto reči o tom, že je niekto ten pravý zo srdca neznášam 😀 Nikto nie je pravý s každým môžeš žiť, už iba záleží od tvojej tolerantnosti. Keď s človekom chodíš, tak si musíš uvedomiť jeho chyby a vykratit ich 100, lebo to čo ťa na ňom počas chodenia vytáča a hnevá, ťa neskôr bude oveľa viac hnevať lebo u neho sa to bude oveľa horšie prejavovať. A ďalej partnera si máš testovať a sledovať ako sa správa v akejkoľvek situácii. Najlepšie sú nejaké situácie, keď sa spolu stratíte, keď idete robiť spolu nejakú novú činnosť a tak. A hlavne žiadna pretvárka pred ním, akékoľvek témy a názory sú dovolené a žiadna hanba. Mňa keď napríklad ešte partner prišiel pozrieť počas chodenia a bolo mi treba upratovať, tak dostal vysávač do ruky a pekne mi pomohol a bolo to takto každý víkend (my sme spolu nebývali). 😀

lenuliatko84
13. jún 2020

Ja som asi pp 2 mesiacoch vedela ze s nim zostarnem a on to citil rovnako

ppavek
16. aug 2020

Ahoj s mojím mužom sa poznáme 7 rokov no oficiálne sme spolu 2 roky ale mali sme stále k sebe blízko od začiatku som cítila že je ten pravý .😘

vestec_jozef
Odpoveď bola odstránená
Zobraz