Bývalé partnerky. Stretávajú sa s nimi vaši partneri?

patamat4
12. okt 2011

Chcem sa spýtat, či sa stretávajú vaši manželia - manželky s ich láskami, ktoré mali pred vami. Alebo sa dokonca navštevujete spoločne, chodíte na výlety...? Alebo naopak - zakazujete vaším polovičkám stretávať sa s ich bývalými láskami 😅

pici
12. okt 2011

@patamat4 nestretava... a nepacilo by sa mi keby sa stretaval... minulost ma ostat minulostou... pokial by to bola byvala manzelka s ktorou maju spolocne dieta, asi by som to ako nevyhnutnost musela respektovat...

sisaha
12. okt 2011

@patamat4 😀 nie, nechodime spolu na vylety a ani sa navzajom nenavstevujeme. Takisto zalezi, ci je to "bejvalka", s ktorou nemal deti, alebo mal. od toho sa odvija dalsie stretavanie. S mojimi byvalými frajermi sa nestretavam cielene, ak sa nahodou stretneme, pokecame, ale rodinne stretnutia z toho nie su. Nemyslim si, ze by to bolo prijemne ci uz pre mna ako sucasnu partnerku, alebo mojho partnera, keby mal zakopavat o mojich byvalych , alebo ja o jeho byvale. Tak ako pise @pici, je to minulost. Moj byvaly manzel, s ktorym mam dceru je o niecom inom. Komunikujeme spolu, ale takisto rodinne posedenia nepraktizujeme.

claudica
12. okt 2011

@patamat4 Nikomu nič nezakazujem, ani on mi nezakazuje...ale akosi necítime potrebu sa stretávať s bývalými... No napriek tomu sa mm stretáva s bývalou dosť často na súde - žiaľ...a vždy je z toho hotový 😀
Ja si to ani neviem predstaviť, také návštevy... Veď keď som sa s niekým rozišla alebo rozviedla, mala som na to dôvod a nepotrebujem sa s ním stýkať... To je môj názor 😉 .

nibiru
12. okt 2011

nie nestretava sa a ani ja sa nestretavam bolo by mi to dost neprijemne a asi aj jemu...ale zase mi mame prve dieta spolu inak by som sa na to pozerala ak by mal dieta z prveho manzelstva tam by som to asi tolerovala koli dietatu kedze tym ze sa rodicia rozidu rodicovstvo nekonci a pre dobro dietata by rodicia mali spolu vychadzat 🙂 i ked nie vzdy sa to da.ale to je uz o inom to si pripravena na to ze sa schadzat koli dietatu budu...no keby dosiel stym ze ide na vylet s byvalkou no neviem neviem by som sa ho spytala ci mozem ist aj zo svojim byvalim ako by sa citil 😝 ale zase pokial by byvala mala manzela a sli by ste ako pary .....no ale zase je to o povahach ako by to znasal jej manzel a ty neviem podla man by ste sa asi vsetci citili divne a nevedeli co mozete cakat.

viera27
12. okt 2011

nevidim dovod stretavat sa s byvalymi, ale na druhej strane ani nevidim dovod "zakazovat" to (to podla mna spravi iba primitivny clovek s nizkym sebavedomim). Jedna z mm ex, s ktorou chodil 3 roky bola jeho byvala spoluziacka. Tak v ramci toho sa stretavaju na stretavkach. Naposledy to bol vikend - chatovacka. Ale uprimne povedane ani neviem, ci vlastne bola, nezaujimalo ma to 😀 . Radsej pozeram do buducnosti ako sa mam hrabat v minulosti 😉

natalia
12. okt 2011

ja sa s byvalymi nestretavam,mam zle spomienky tak sa nerada pozeram naspat do minulosti..zaujmama buducnost... 🙂 vždy ked som sa s partnerom rozišla pre mna to bola ukončena kapitola a zatvorila som za tym dvere navždy 🙂 najlepšie je vymazat všetko čo pripomina tu osobu..zíde z očí zide z mysle 🙂

tosijo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katecameron
17. okt 2011

nie nestretavam sa a ani si nezelam aby sa moj m.stretaval kedze uz s nou nema nic spolocne divne by to bolo nie? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

ginger_fox
17. okt 2011

no, ak sa moj partner stretava s ex, nemam to potrebu riesit, pretoze aj ja som v kontakte s niektorymi mojimi ex. S jednym mam dokonca velmi dobre korektne vztahy, kedze po nasom rozchode zostal v priatelskom kontakte aj s mojimi rodicmi a bratmi. A ked otec mojho syna nemohol, tak mi dost vyrazne pomohol, ked som to potrebovala. Proste sme zostali kamaratmi napriek tomu, ze nam vztah nevysiel. S dalsim sa sice netretavam, ale s jeho dcerou som v kontakte. A fakt nemam pocit, ze by na tom malo byt nieco divne 😉

lillah
17. okt 2011

Ja sa s byvalymi nestretavm ale muz sa so svojou ex stretaval. Dokonca som s nou tyzden byvala pod jednou strechou. Zo srdca ju nenavidim....nie koli tomu ze by som ziarlila...ale tak prefikanu, podlizavu a vypocitavu osobu som asi este nestretla. Moj o tom ze ju nenavidim vie ale aj tak sa s nou stretaval, nastastie sa odstahovala. Osobne nevidim dovod cielene sa stretavat s byvalymi.

ifek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vroni
17. okt 2011

my sme (selektivne) s byvalymi (mojim i jeho) v kontakte. Nie intenzivne, ale dva-trikrat do roka hodime dlhsi pokec alebo sa stretneme. Navzajom o tom vieme a nijako nas to nerusi - su to byvaly a byvala - a obaja si pamatame, preco. Nechapem, preco by sme si mali take cosi "zakazovat" alebo na byvalych ziarlit. Na spolocne vylety nechodime, nemame rovnake zaujmy ani nazory, byvali maju novych partnerov (teda vlastne moj ex uz zase nie 🙄 ), nie su sucastou nasho zivota, len taki znami z minulosti. Paradoxne s chlapovou byvalou, s ktorou ma deti nema(me) ziaden kontakt, toto zase pripada divne mne....

mandragora22
17. okt 2011

@patamat4 nie, nestretavame sa. nie je na to dovod. deti sme nemali. jediny dovod, preco byt v kontakte vidim iba v tom, keby sme mali spolocne dieta-deti. pokial viem (z reci mojich rodicov - sme totiz s byvalym z jedneho mesta), on ma svoju rodinu (uz dlhsie) a tiez som to brala z tej stranky, ze jeho partnerke by sa asi nepacilo, ze ho kontaktujem, mozno by jej to bolo neprijemne, mozno by jej to bolo luto, mozno by bola v strese... tak naco??? deti sme nemali, tak ho nekontaktujem. nech si zije svoj sucasny zivot so zenou, ktoru lubi bez takeho strasiaka, ako som ja 😀 😀 pojem strasiak znamena, ze nevyzeram zle, ale asi by ho to matalo aj v snoch, keby som ho bombardovala v sms-kach, ci telefonatmi. ved ma svoju rodinu, tak preboha naco narusat ich vztah, ktory funguje?

ktore
18. okt 2011

nestretava len ked musi a ide pre malu.aj to sa mi nepaci.hned mi stupne krvny tlak.bojim sa ze zahra chuderku a bude si ho omotavat okolo prsta.boli spolu desat rokov tak urcite vie jeho slabe miesta.je to presibana harpia.on hovori ze ju nechce ani citit ze je to uz za nim.to by bol de... keby sa vratil.brrr naskakuje mi husia koza a zvysuje tlak...bodaj by mala este desat deti od ineho len nech sa nepcha mojmu do zadku...

sisaha
18. okt 2011

@ktore nechapem ako ti moze stupat krvny tlak, ked si ide pre vlastne dieta a este si aj zelat, aby mala 10 deti od ineho.. Neviem preco, ale mam taky pocit, ze ani to jeho dieta nemusis. A tvoje spravanie iba znaci, ze mas velmi nizke sebavedomie.

ktore
18. okt 2011

hm moja jeho dieta mam davno rada.chodila k nam.a ten krvny tlak mi nestupa kvoli tomu ze si ide pre vlastnu dceru ale ze sa z ex stretne a ktovie ako robi zo seba dvolezitu a tu najmilsiu osobu.nezazila si asi este velmi zlochtivu zenu ktora je schopna vsetkeho. 🤐

ktore
18. okt 2011

@sisaha ty si nezazila ake peklo nam urobila.nechcela nam davat malu.bojovali sme o nu cez sudy.urobila nam peklo zo zivota!!!!mojej dcere zakazovala stretavat sa z malou a nam taktiez!vies ake to bolo vysvetlit mojej malej ze preco sa jej nedovoli hrat z malou?!a teraz sa robi ta najlepsia zena pod slnkom.?byvale su fakt zakerne to ti poviem asi si nic take nezazila.a nerozpravaj hned o nizkom sebavedomi ked nevies co je za rohom!!!

sisaha
18. okt 2011

@ktore ale ty si pisala, ze sa bojis, ze sa k nej vrati..preto hovorim o nizkom sebavedomi..ved si este raz precitaj co si napisala ako prve. ja som tiez byvala svojho ex a komunikujeme normalne...a naspäť ho nechcem.. a vies co? jeho terajsia priatelka na mna neskutocne ziarli...asi take nieco ako ty...zakazuje mu dokonca zdvihat telefony, ak kvoli niecomu volam... A to nevolam kvoli kravinam, ale normalnym veciam, tykajuce sa nasej dcery...On mi potom vola naspäť z prace, tak aby to vlastne nevidela, nepocula...a vysvetluje aka je ziarliva krava...tak na tom sa len smejem... 😉

ktore
18. okt 2011

verim mu ale ma snou dieta a to znamena vela.dost chlapou sa vrati po case spet.mame sa velmi radi,viem ze teraz by to nespravil ale hlavne ma hneva to ze aka dobra sa robi.a nechceli sme ine len malu pre otca.aj ja som rozvedena.komunikujem z ex len tolko co pride pre malu.par slov.inak nie.nemali sme medzi sebou ziadny velky problem ako s nou.tak aspon to je ok.keby bola normalna tak ju brem aj ja normalne.ale ziarlit vzdy budem lebo ktovie coho je schopna este.

sisaha
18. okt 2011

@ktore no ved o tom ta ziarlivost je. Pokial som si vedoma svojich kvalit, tak sa nebudem zaoberat nejakou ex.. Ziarlit potom mozes aj na jeho kolegyne v praci...tam tiez najcastejsie vznikaju vztahy..

andrejka1974
18. okt 2011

moj manzel komunikuje so svojou ex len pracovne a to dost malo stretavame sa niekolkrat doroka vsetci priatelia nie je na tom nic take zle pokial je to v ramci normy

viera27
19. okt 2011

tak tak, @sisaha ma uplnu pravdu.

vejula
19. okt 2011

@patamat4 s manželovou byvalkou som sa zoznamila až po narodeni mojho babatka, boli sme k nim pozvaní na zahradu, ona ma rovnako stareho chlapčeka ako my. A sme velmi dobre kamaratky, chodime spolu do materskych centier alebo len tak sadnuť s drobcami. Takže s jeho byvalkou sa skôr stretavam ja ako on, alebo spoločne všetci

ktore
19. okt 2011

mozno co citim je velky hnev voci nej.myslim ze aj priatel vie odkial pokial.vela si s nou vytrpel ked mala milenca pocas tehotenstva ale stale s nou bol a dufal ze sa zmeni.snazil sa ostat s nou kvoli malej.ale uz to potom nemalo zmysel.navstevoval ju milenec pravidelne a ona s nim chodila na vylety.a ked sa rozisli (ona ho nechala)tak stale chodil k nim za dcerkou.stalo ho to vela.ona ho ohovarala a pred nim sa robila ako anjelik.snad zato lebo potrebovala kde co nakupit.ci auto opravit,ci olej vymenit ci dakoho niekam odviest.urobila si z neho poskoka.on to znasal.a po roku ked sme sa my dali do kopy tak urobila peklo.akoby ju upustil on.bola ako harpia odmietla malu dat ocinovi,atd.je to vela a zle sa na to spomina.potom ale sud urcil malu kazde dva tyzdne ocinovi a uz nemohl nic robit.teraz sa o malu ani nestara.mala dokonca 39 teplotku chudatko tak sme sa o nu starali.ona jej ani teplotu nemerala.a ked sme jej povedali ze ma teplotu este sa urazila.ze ved ona necitila.a toto nebolo prvy krat.ach je toho vela.a vela sme toho zazili.zato mam obavi ze ho zase zacne namotavat nejakym sposobom.vlastne ho z malom vydierala.hovori ze ma novy vztah a ze ju nechce ani vidiet,nuz dufam ze nepodlahne jej omotavaniu.zatial verim ze nie.

sisaha
19. okt 2011

@ktore no ale ak si nie si uplne ista jeho postojom k tebe, tak by som sa s nim nesnazila otehotniet. Zrejme nie ste dlho spolu, ked sa jej tak velmi obavas...

mirulinulinka
11. jún 2018

Ako by ste riesily to ze moj terajsi sa ide stretnut s byvalou koli malej ale aj somnou ma dve deti tie berie na stretnutie snimi ale mna stoho vynechali neviem ako sa mam citit dakujem