Apple watch pre manželku

mareecek2
11. dec 2021

Ahojte, chcem kúpiť apple watch manželke k vianociam, pozeral som po SE 44mm, ale pozeral som aj po 7 a potrebujem radu či 41mm alebo 45mm, nemôžem ich momentálne vidieť naživo, tak skúšam aspoň takto. Ďakujem

blabla22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mareecek2
autor
11. dec 2021

@blabla22 viem, že individuálne😏, ale tiež si myslím, že menšie budú lepšia voľba..teda si myslím, že nič tým nepokazím 😀

blabla22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alabama0011
11. dec 2021

@mareecek2 kup extra naramok aj v inej velkosti, daju sa kupit separatne, ak to chces teda mat poistene 😅

petamich
11. dec 2021

podla mna na zenske zapastie skor 41 mm 🙂

petamich
11. dec 2021

@alabama0011 on ale riesi velkost hodiniek samotnych nie naramku ;)

alabama0011
11. dec 2021

@petamich ahaaaa 😅 no to som netusila.. tak pardon a dakujem za korekciu .. ale je aj vela youtube videi kde je ich urcite vidiet na rukach roznych ludi.. tak asi sa da aj takto nejak porovnat.. 🤷‍♀️

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
11. dec 2021

Ja mam pomerne chude zapastie a mam 41mm, su mi akurat. Vacsie by mi boli zbytocne mohutne...

tanapeta
11. dec 2021

@mareecek2 máme doma oboje. Keď už tak kup 7, a 41 mm pre ženu stačí. Muž má 44 a dosť sú veľké

mareecek2
autor
11. dec 2021

@mareecek2 ďakujem vám, tak teda som objednal sedmičky 41mm 😀, pekný večer

tanapeta
11. dec 2021

@mareecek2 bude spokojná. Sú vymakanejšie ako SE.

mirka414
10. aug 2022

@mareecek2 super manžel ja si ich musím kúpiť sama a účet položím manželovi na preplatenie 😂ako bola žena spokojna ?

mareecek2
autor
10. aug 2022

@mirka414 som typ človeka, ktorý nie je zastancom apple😀, dlho mi rozprávala, že chce hodinky, dlho moja odpoveď bola, že apple jej nikdy nekúpim..a hľa😀, veľmi sa potešila a vôbec to nečakala, porodila nám krásneho syna, pomenovala ho po mne tak musel som aj ja nejaké eso z rukáva vytiahnúť😀...ale bol som si 100% istý že ju to prekvapí a poteší..ale my muži sa dáme na všetko ukecať, určite ukecáš aj svojho manžela a držím v tom prsty😉..a potom pár mesiacov na to som to zaklincoval iphone 13, tá radosť v jej očiach, bol na nezaplatenie❤️😉

mareecek2
autor
10. aug 2022

@mirka414 a 41 mm sú pre ženu akurát, potom skúšala aj 45mm ale boli už veľké..

mirka414
11. aug 2022

@mareecek2 tak i nás vo Švajčiarsku sa Apple predáva asi častejšie ako teple rožky 😂myslím že si fakt zabodoval prekvapila som tak už pár ľudí moju sestru najčastejšie 😂teraz chudiatko čaká že zdedí po mne watch 5 ma moje staršie watch 3 a miesto toho ju prekvapil na dovolenke v Turecku kde sa stretneme a vytiahnem eso z rukáva v podobe úplne nových hodiniek watch 7
(Tie mali byt povodne moje ,ale telefónny operátor mi ponúkol nové za super cenu a so vstupom na sim kartu ) toto Slovensko žiaľ ešte nepodporuje a tak som sa namotala a hodinky som vzala a povodne watch 7 ktoré sú bez esim teda poputujú pre sestru .

mirka414
11. aug 2022

@mareecek2 manželka si isto za pôrod a meno darcek zaslúži a iPhone 13 je top ma ho dcérka a zdá sa že je konečne spokojna 😂predtým mala iPhone 11 🤪ja som už 4 roky verná iPhone xr šľape ako má tak si ho ešte chvíľku nechám ..a ver,že si kúpil hodinky watch moc dobre 👌🏻Mi sme boli v Grécku a moje obe sestry boli v práci (jedna nastastie v mieste bydliska otca ) tomu prišlo zle a hodinky vyslali sos signál a on ho stihol potvrdiť a už aj isla sanitka z najbližšej stanice ku nemu a obe sestry dostali správu ,že ku nemu ide sanitka ..bez hodín by tu už asi nebol .lekár povedal že prišli v hodine dvanástej .

mirka414
11. aug 2022

@mareecek2 mna by manžel Apple hodinkami nepotešil to si viem kúpiť vo Švajčiarsku aj sama ale čo sa mu podarilo úplne dokonale je záhradné jazierko ..síce som naň čakala dlhých 13 rokov a to je zahradkar 😂,ale čakať sa oplatilo .a potešilo ma to rovnako ako tvoju ženu watch 7
😊a keď ku tomu neskôr pridá ešte aj nafukovaciu vyrivku tak sa aj možno 😂prestanem 3-4 x do roka túlať po dovolenkách a budem spokojne sediet doma v záhrade a tešiť sa tomu ako keď ty si tvojej kúpil iPhone 13 😂😂no skratka treba si sny plniť ak sa dá ..ja som môjmu prispela na jeho sen a to je traktor .

lucina1100
31. júl 2023

Zienky, prosim vas, nemate nahodou farbu hodiniek hviezne biely displej a hviezdne biely naramok? co to je za farbu? Ak ano urobili by ste my daku dobru fotku?
Dakujem