Aký make-up zakryje tmavé škvrny?

maminka142
6. sep 2011

Ahojte, viete mi niekto poradiť, aky je dobry makeup, aby zakryl tmave škvrny? Proste aby bol dobre kryci? Ja som používala doteraz makeup od VICHI- DERMABLEND, ktory mi poradila doktorka... Je celkom fajn, ale nekryje moc (samozrejme to sa ani uplne zakryť neda, asi žiadnym makeupom) Ale čo mi na ňom najviac vadil, tak to bolo to, že sa mi z tvare hned zotrel po dvoch hodinach a ešte to, že pleť cez tento makeup moc nedycha... Hned som sa po ňom začala aj vyhadzovať... Skušala som aj od Loreal ten 16 hodinovy, ale nebol dobry... Mate skusenosti, alebo mi viete poradiť niektora nejaky dobry? Ďakujem 😉

redangel32
6. sep 2011

@maminka142 Ahoj, ja mam presne ten isty problem-skvrny. Ja som pouzivala a pouzivam 24h dermacol. (v takej flasticke). Ale premyslam,ze si kupim La roche http://www.mojalekaren.sk/la-roche-posay-toleri.... Minule som si ho isla kupit,tak som sa sekla,nakolko som si nebola ista tak som si kupila hydratacny make up. Je tiez dobry,len nekryje ako ten prvy. Mala som vzorku tak som isla na isto. Len zial moja chyba pri tej rychlosti v nakupovani 😠 . Tento TOLERIANE odporucila kozna dr. mojej dcere na plet,nakolko ju nema celkom ok.

maminka142
autor
6. sep 2011

@redangel32 dermacol som kedysy mala, ale tento 24 hodinovy asi nie 😕 Kuknem si o ňom do googlu 😉 a ako si spokojna s tym dermacolom? Ako dlho ti vydrží na tvári? A ako kryje? A čo sa tyka toho La roche, no neviem, podla toho čo som o ňom čítala, sa mi nezda, že by bol kryci, ale to treba len odskušať... Podla opisu vyzera byť taky jemny a možno je dobry na problematicku pleť mladych dievčat, ale ja by som potrebovala niečo super krycie 😉

maminka142
autor
6. sep 2011

@redangel32 čo si myslíš napríklad o tomto?

maminka142
autor
6. sep 2011

@redangel32 vyzera byť celkom dobry, čo povieš?

redangel32
6. sep 2011

@maminka142 podla toho co o nom pisu tak moze byt OK. Ale aj tak by som si na tvojom mieste z tohto kremu zaostarala vzorku.Mas istotu. Ten la roche je husty, a zjednotilo plet. Tiez ti odporucam zohnat vzorku.
Co sa tyka toho dermacolu : http://www.shop.dermacol.sk/kategoria/tvar/make... trosku mi na nom vadi,ze ked ho mam dlhsie na tvary a prejdem si po cele tak sa spravia take sulance. (ked viac x posuchas). nemam nejake extra skusenosti s velmi krycimi kremmy,pretoze som to doposial nikdy nepouzivala. Lenze zacali sa mi robit tie pigmentove skvrny tak tiez skusam make up-y co mi bude najviac vyhovovat. 😉
Mozno niektora baba doporuci nieco lepsie ;)

maminka142
autor
6. sep 2011

@redangel32 ok, ďakujem za typ, určite vyskušam aj La roche a aj dermacol 24 a tie vzorky normalne predávaju v lekarni? Nemaju s tym problem? Lebo vraj to moc nechcu dávať 😕

redangel32
6. sep 2011

@maminka142 tak ak uz aj s tym maju v lekarni problem tak zbohom. 😝 Nezijem na sk takze ti neporadim. Viem,ze ked ide mama do lekarne a lekarnicka jej ponukne vzorku tak neplati. (mozno preto,ze je znama). Skus sa opytat,snad nebude problem v kazdej lekarni 😉 . Sice ten dermacol ti asi v lekarni vzorku nedaju.

maminka142
autor
6. sep 2011

@redangel32 lebo raz som si tam pytala vzorku, lebo som lekarničke vysvetlovala, že načo si budem kupovať cely makeup a zaplatím 20-30 eur a nebudem s nim spokojna? Ale, aj tak mala problem mi dať vzorku, že oni nedavaju, tak už som to neskušala potom ani v inej lekarni... Mne to poradila raz kamoška, ale po tejto skusenosti vždy som si kupovala hned cele makeupy a tak to aj tak vyzera ☹ Mam ich asi šesť a nepoužívam ani jeden 😠

redangel32
6. sep 2011

@maminka142 presne takto by som reagovala aj ja pred niekolkymi rokmi 😒 . No naucila som sa,ze sa nesmies hned dat odbit (a este v dnesnej dobe). Na slovensku max. neochota. (cest vynimkam) Takze skusat a pokusat. Moj priatel bude dovtedy otravovat pokial nedostane co chce. Urcite natrafis na prijemnu lekarnicku 🙂

maminka142
autor
6. sep 2011

@redangel32 ok, ešte to skusim 😉 A dam ti vedieť ako som dopadla a či som niečo dobre objavila 🙂 Tak ja zatial vyskušam to čo si mi napísala a potom ti napíšem 😉 Ale bo ak objavim niečo nove a dobre 😀 Nezabudni mi aj ty poradiť, ak niečo objaviš ešte 😀 Ďakujem 😉

redangel32
6. sep 2011

@maminka142 skoda,ze este niekto iny nenapisal svoju skusenost. 😒 Dermacol stoji 10e. Da sa zohnat aj za 6e. Co si myslim,ze nie je az taka polozka. A la roche si kup vzorku,hned pytaj aj od toho kremu co si sa nan pytala. 😉 . Urcite napisem, ked nieco vyskusam.

maminka142
autor
6. sep 2011

@redangel32 ďakujem pokukam si to 😉 Ved možno nam ešte niekto napíše svoju skusenosť 😉

redangel32
6. sep 2011

ten link co si dala na AVENE tak to je puder,pozor na to. Aby si namiesto kremu nekupila puder 😉

maminka142
autor
12. sep 2011

@redangel32 Ahojky 😉 Tak včera som si kupila ten dermacol 24 a vyzera byť super 😀 Dala som si ho včera, na obed a síce večer ked sme sa vrátili som si už moc nestihla všimnuť, či ešte ako, tak držal, alebo nie 😕 Ale jedine, čo viem určite je to, že je lepší, ako ten od VICHY- DERMABLEND, čo som používala doteraz... Ďakujem za radu 😉

redangel32
12. sep 2011

@maminka142 to som rada 🙂). Ja ho pouzivam uz roky a viem,ze je to "vela" za malo penazi 😉

maminka142
autor
12. sep 2011

@redangel32 ano je super, ale ešte stale to nie je to prave orechove 😉 Skusim ešte tie dva čo si mi poradila 😉

redangel32
2. nov 2011

@maminka142 Ahoj.
Tak uz mam ten La roche make up a som spokojna. A co ty??? kupila si nieco ,skusila??

maminka142
autor
2. nov 2011

@redangel32 Ahojkaj, ja používam stale ten, ktory si mi poradila a som tiež spokojna, ale už ho za chvilku miniem a skusim zasa novy, možno bude lepší 🙂 A ten La roch sa ti zda lepší, ako ten čo si mala predtym? Či? 😀

redangel32
2. nov 2011

@maminka142 dermacol je moja srdcovka....hlavne preto,ze je lacny a som s nim v poctate spokojna 😉 . (dermacol si viem kupit na sk za 7e!! a la roche som si tu kupila za 18e) Takze je to dost velky rozdiel. Te dermacol je ok,len mi trosku vadilo to,ze ked ho nanesies na tvar tak sa vytvaraju take smuhy....proste nie je to celkom ako ked dam ten la roche-toho staci uplne malinko dat na tvar a super kryje. Pri dermacole som bola zvyknuta tavat viac make up-u. Ale uz tiez premyslam ci neskusim aj ten AVENE. 😕

maminka142
autor
2. nov 2011

@redangel32 wau to važne je taky dobry? 😀 Tak to je ssupeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 Pôjdem v tvojich šlapajach, kupim si najskor teda La roche a potom ten AVENE 😀 Mne nevadi ta suma, hlavne aby bol dobry 😉

maminka142
autor
17. nov 2011

@redangel32 ahoj 😉 Tak dnes si idem kupiť ten La Roche 😀 A somstrašne naň zvedava, aky bude 😀 A je mastnejší, že treba dať na to aj fixačny puder? Alebo je to niečo take ako ten naš matny dermacol? Lebo pri dermacole som si nedavala fixačny puder vôbec, ale pri niektorych makeupoch som musela...

redangel32
17. nov 2011

@maminka142 ahoj tak ako??? No vies,ja vzdy davam puder 😀 . Mam dva make up-y a miesam odtien a nakolko jeden je hydratacny tak je aj trosku leskly....takze ja vzdy este fixujem pudrom. Tak som zvedava co povies na ten make up 😕 . Ja ostanem urcite pri tychto znackach. Mooozno este skusim ten Avene.

maminka142
autor
17. nov 2011

@redangel32 Ahojky 😉 No tak ja som bola v tej lekarni a ukazovala mi 2 druhy od La Roche, ktore dobre kryju a kedže som nevedela presny azov tak som sa dohodla na zajtra 😀 Už to mam odpísane odtialto, čo si mi tu dala ten link 😀 Ja som si myslela, že od La Roche je len jeden, ktorý dobre kryje a ked mi hovorila o dvoch, tak som sa bala, že kupim ten nespravny 😕 Tak už sa naň teším, lebo už mi dermacol došiel, už ho nutne potrebujem 😀
A aky odtien maš ty?

redangel32
18. nov 2011

@maminka142 fiha? tak ktory ti este radila?? pretoze ja mam tento ako vzorku od dcery co dostala od koznej. Takze preto som isla do lekarne s tym na istotu. Ja mam 10otdien, ale je svetly...chcela som 11 ale som sa bala ze bude tmavy. To je tazko radit v odtieni ;(. Ja si vzdy mixujem dva make up y ;). Aby bol primerany odtien. Kedze v lete iny a v zime tiez. No a make up mam na pol roka.
Skoda,ze nepise este niekto iny do tejto temy ;) mozno by dal iny typ.

maminka142
autor
18. nov 2011

@redangel32 no veru mohol by nam tu ešte niekto poradiť 😅
Ja neviem, aky konkretne to bol 😒 Bola som v pomikove, ked mi hovorila aj o nejakom inom, lebo som si myslela, že dobre krycí od La Roche je len jeden 😕 Ale ja si kupim, presne ten čo si mi poradila 😀 Dufam, že ty používaš ten isty, čo si mi dala aj link, ktory je vyššie 😀 Nieže si kupim nejaky iny, ako používaš ty 😅

redangel32
18. nov 2011

@maminka142 takze ja mam tento; http://www.mojalekaren.sk/la-roche-posay-toleri...
TOLERIANE aby tam pisalo 🙂 lebo mna zmiatol nazov a kupila si hydratacny,minule.