Ako zistím, že komu patrí táto karta?

26. feb 2023

Ahojte, prosím našla som toto.. dá sa z tohoto nejako zistiť komu patri karta ???

simik22
26. feb 2023

Nie.

autor
26. feb 2023

@simik22 to fakt 😭 ďakujem

mk1111111111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. feb 2023

@mk1111111111 ale na Tom puk čo som našla není uvedené tel.cislo

mk1111111111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. feb 2023

Skúsim zajtra zavolať a poviem že som našla puk a je na ňom ten kód či by mi to vedeli zistiť komu patrí hádam sa bude niečo dať robiť 🙏

janai1
26. feb 2023

Zbytočne sa stresuješ...ak ten čo to stratil bude potrebovať Puk tak si zavolá na infolinku a do 10 sekúnd mu ho nadiktuju

autor
26. feb 2023

Našla som to priateľovi. Mám podozrenie, že si kúpil kartu + druhý telefón(tajný). už sa nám to totiž stalo.

autor
26. feb 2023

Ja som len chcela zistiť nejako či to patrí jemu..

dadis
26. feb 2023

Tak nemusis nikam volat potom. Patri to jemu. Vybavene 🤷‍♀️. Nemas za co.

autor
26. feb 2023

@dadis však tak som to aj uzavrela ale on mi prisaha že nie, že to našiel na našom dvore už dávnejšie a vraj si myslel, že je to moje tak to zobral a zabudol na to..

dadis
26. feb 2023

ano..bla bla bla 😀

autor
26. feb 2023

Neviem ako mám reagovať nebavím sa s ním,pokým sa neprizná.. to som mu povedala.. ale stále tvrdí, že nič nemá a že keby ma chce ZASE klamať, tak nie je so mnou 😪 ale ja mu nejako nedokážem veriť

dadis
26. feb 2023

a ked sa prizna? odpustis mu a ostanes?

autor
26. feb 2023

@dadis nie.. uz sa to raz stalo klamal mi tiež mal telefón a kartu nakoniec som mu to našla, ukázala, tak sa priznal... Ale teraz klame prísaha že to nepatrí jemu.. našla som to a ešte toto... Ale to ma nejako nezaujíma skôr by som potrebovala nejako podľa toho puk kódu zistiť či to patrí jemu

autor
26. feb 2023

Toto ani neviem čo je 🤦🤦 myslím že nejaký krit do ktorého sa vopchá pametovka ???

beata_k
26. feb 2023

Tak toto by ma zaujimalo ovela viac. Je to adapter na pamatovu kartu. Zrejme do telefonu. Vies tam mat extra fotky, videa...

autor
26. feb 2023

@beata_k to fakt ? A ako zistím čo je na tom ? Asi nijako keďze nieje v ňom pamäťovka

autor
26. feb 2023

Je to dosť veľké ide to len do fotoapararu.. lenže nieje tam pamäťovka

janai1
26. feb 2023

Je to adaptér = dáš do toho pamäťovú kartu a tak to vložíš do PC a načíta ti to súbory... Ale ak nemáš pamäťovku z tohto sa nič nedozvieš

autor
26. feb 2023

@janai1 nie nemám.. takže z ničoho čo som našla, nezistim nič.. priateľ stále zatĺka.. a že Tesco kartu by si nikdy nekúpil a nič nemá nieje to jeho.

janai1
26. feb 2023

No a kde si to nasla? Aký mas vôbec dôvod ze mu neveríš?

simca06022011
26. feb 2023

jasne, to len tak na dvore clovek taketo veci najde. Nezhadzuj sa pred sebou ani nim. Potrebujes sa hrat na detektiva. Neveris mu, never. Ked to nasiel a "myslel si", tak preco sa ta na to hned neopytal? Tamto je adapter na kartu pamatovu, napr. si na tom prenesies subory, fotky, data medzi mobilmi, pocitacmi, fotakmi, cize tu co tam vlozis mensiu mozes mat v hocijakom zariadeni. Nic extra. Inak byva normalne prilozeny tento adapter k pamatovke "pre istotu", cize ked si kupis pamatovku tak k tomu je to prilozene. Sim karta tie ako neviem na co skumat. Nie nedozvies sa koho je, pretoze ani operator ti to neprezradi. max ju mozes odovzdat napr. v tesco mobile, ze si nasla.. ale podla mna to vyhodia. Ked bude majitel chciet puk, pojde si vypytat...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. feb 2023

Ahojte, ja sa s ním stále nerozprávam stále si stojím za svojím... Ešte večer mi prisahal na naše bábo že fakt to nie je jeho a že by takú vec už nespravil a neriskoval, žeby prišiel o nás. Tvrdí že to našiel a vzal aby mi to ukázal, ale zabudol na to. 🤷🤦

autor
27. feb 2023

Vtedy to spravil raz keď sme ešte bábo nemali. Ale teraz už máme, a že by to neurobil. Plánujeme kúpiť vlastný dom. A on by to všetko nezahodil a nepodviedol ma kôli takej hlúposti aby mal telefón vraj.... Len sa mi nechce veriť že to fakt našiel a ešte puk 🤷 skôr mi to príde tak, že si kúpil kartu a puk si odložil ak by náhodou zabudol pin

lienka.7
27. feb 2023

@autorka je to jeho, pravdu ti nepovie.
Ty by si tiež klamala v jeho situacii. To druhe mas adaptér na kartu, napr.z foťáku.

lienka.7
27. feb 2023

Toto je klasická, na kt.mam ja fotky z foťáku. Dávam ju priamo z foťáku do ntb a kopírujem tak do neho foto.

autor
27. feb 2023

@lienka.7
@lienka.7 áno už viem ďakujem. Ale nemal tam ku tomu pamatovku takže neviem aké fotky sú tam.. ale rozmýšľala som večer, že ak má ten telefón, tak je možné, že z toho adaptéru má pamatovku dnu v mobile plus aj tu kartu Tesco..

veronikaszabova
27. feb 2023

Ja nechapem, naco si s nim, ked tu evidentne zlyhala dovera. To ho chces akoze dokedy podozrievat? Hmm..?
Teraz ta uchlacholi, potom zasa nieco najdes a urobis scenu.