Ako sa vyrovnať so smrťou matky?

majka1994410
13. jún 2021

každý deň myslím nato, ako by sa tešila z vnučky, akoby jej dala všetku lásku sveta. Každý deň plačem, lebo mi šialene chýba. Odišla mi najlepšia kamoška a mama v jednom. Túto bolesť v srdci čo cítim trvá presne polroka ako mi odišla a je uz len našim anjelom strážnym. Neviem sa vyrovnať s jej smrťou, tak by som ju potrebovala pri sebe, veď šte mala život pred sebou... 43 rokov 😓

simsalabim
13. jún 2021

@majka1994410 je mi to luto. Aj mne zomrela mama a tiez mi je luto, ze sa nemoze tesit z vnucat, pre ktore by sa rozdala, hlavne ked druha babka o ne zaujem nikdy nemala. Zomrela pred 14 rokmi, bola velmi dobry clovek a vnimam to ako velku nespravodlivost, ze prave ona.... Ta bolest neodide, iba sa zapuzdri a stale je tam. Pomaha si pomysliet, ze by chcela, aby som sa netrapila a bola stastna.

vondolina
13. jún 2021

vyrovnať sa s tým nedá, to bolí a bude bolieť, ale čas to všetko tak nejako urobí, aspoň trochu to zmierni, možno jej je lepšie, možno sa tráppila a teraz sa už netrápi

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
13. jún 2021

Bola mlada tvoja manina je to smutne.. no skus sa menej trapit uz to nezmeniš. A tvoje dieta potrebuje stastnu mamu. A mama je stale s tebou . Kus jej DNA je v tebe a tvojom dietati. A laska je vecna. Aj ked ju nevidis stale je tu . Chcela by aby si zila naplno a stastne aj bez nej . Verim ze je to tazke no musis sa tak nastavit. Neumarat sa byt stastna koli tym ktorych milujes. Popripade napis spomienkovu knizku pre seba a dieta o tom aka bola babka vsetky vesele a mlle spomienky. Aby sa ti ulavilo citila jej blizkost a raz bude aj tvoje dieta vediet ako velmi ste sa lubili a ze mà uzasnu mamu Lebo mala uzasnu maminu.

leskovael
13. jún 2021

@ptmt1011 to napísala do bodky presne, chce to čas.. A ja ti len želám, aby to čím skôr prebolelo,aby si spomínala s usmevom na tvári a s kľudom na duši. Chýbať bude vždy, ale bolieť to bude menej.

timetotime
13. jún 2021

je mi to luto :( neviem si predstavit tu bolest ktoru prezivas. ako sa hovori mama je len jedna a je nenahraditelna

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lavender273
14. jún 2021

Mamka mi zomrela necakane 3 mesiace dozadu. Mali sme tolko planov do buducna. Je to strasna bolest, a potrva velmi dlho pokial sa z toho spamatam. ❤

katpox
14. jún 2021

@majka1994410 aj mne v takom mladom veku zomrela mamina, chybat bude stale, ci mas okolo 20tky,alebo aj ked budes mat 50tku,od smrti mojej uz preslo skoro 10 rokov, nie je dna kedy si nespomeniem, teraz by sa uz tesila z vnucika, kdd chodim k hrobceku tak jej vzdy o vsetkom rozpravam, velakrat mi chybala, ked som sa potrebovola o niekoho opriet, alebo podelit sa o radost, prazdne miesto ostane, mamicku nikto nenahradi, netreba sa hanbit smutit, ja som plakala dlho, aby som to zo seba dostala,...

kikatina14
22. nov 2023

Ďakujem vam 🖤🕊️❤️ fungujem úplne normálne len hlava je stále mysľou pri mamine ❤️ čo je normálne .😊❤️🖤🕊️❤️ je to môj anjelik a tým že sa mi s ňou sníva každý dem viem že je pri mne a dáva na mňa pozor ❤️❤️