Ako sa na iphone nastavuje súkromná poznámka?

19. nov 2022

ako sa na iphone nastavuje súkromná poznámka ? Chcem aby to vyžadovalo heslo keď pôjdem do poznámok ale neviem to najst. Ale viem že to tsk funguje

azzflo
19. nov 2022

nastavenia - poznamky - heslo

autor
19. nov 2022

@azzflo ano ale ja tam mám že na tvar ale keď si dám poznámky dám novú niečo napíšem tak mi to nedá do zamknutých

cibiother
19. nov 2022

Ja to mam takto

cibiother
19. nov 2022

@cibiother najprv ulozim a potom zamknem

autor
19. nov 2022

@cibiother ano takto mi to ukazuje ale tam napíše zadať heslo ja ho zadám a napíše mi že to nie je správne heslo. to znamená že som si ho niekedy už zvolila? dá sa to zmeniť?

autor
19. nov 2022

ešte mi to dalo nejakú nápovedu. už si spomínam že som si tam takto heslo dávala a aj nápovedu len teraz neviem aké heslo. dá sa to zmeniť?

cibiother
19. nov 2022

Ak si si este nikdy nezvolila heslo na zamknutie poznamok malo by ti vyhodit taketo nieco

cibiother
19. nov 2022

Ak uz si si nastavila heslo,skus si spomenut 🙃alebo mas tam moznost pouzit face id?ak si ju nepovolila pri nastavovani hesla tak zial nie.

cibiother
19. nov 2022
cibiother
19. nov 2022

https://support.apple.com/sk-sk/HT205794

Obavam sa,ze si budes musiet spomenut 🙃

autor
19. nov 2022

@cibiother heslo si nespomeniem nevadí. a nie je nejaká appka kde sa dá napísat a následne zamknúť?

cibiother
19. nov 2022

Tak je toho vela v apstore,len musis pozriet,kde sa daju aj zamykat a ktore ti budu na pouzivanie najviac vyhovovat 😉